Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~my i ja~

~my i ja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 20:23:47

Wypada tylko się cieszyć z tego, że jest inwestor z wizją (daj Boże żeby też z możliwościami finansowymi). Majątek po byłej cukrowni przestanie popadać w ruinę a w przyszłości ludzie będą mieli pracę a imieszkańcy powód do dumy. Zalecam jednak ostrożność w podniecaniu się świetlanymi perspektywami. Zakup przez inwestora i wizja to tylko pierwsze kroki. Niech nasi samorządowcy nie liczą jego milionów i niech nie dyktują mu planów zatrudnienia bo to trochę niegrzeczne. Nie będę wypominać jak jeden z poprzedników na łososiach popłynął. Inwestorzy w twardych deklaracjach są powściągliwi bo pieniądze lubią spokój. Powodzenia wszystkim nam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 21:31:08

Mnie przekonałeś.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 21:42:51

Masz racje. Dobrze ze kupili cukrownie. Duza ostroznosc . Przestrzegam przed nadmiernym optymizmem. Mysle ze powoli ten teren bedzie zagospodarowywany. Nie sadze ze za 3 lata wszystko bedzie gotowe. Wazne zeby etapami zagospodarowywac ten plac i budynki po cukrowni. Jest szansa . Czy zostanie wykorzystana ?

#4 ~?!~

~?!~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 11:38:22

Mają ładnych kilka hektarów na opchnięcie i zarobienie kasy na inwestycję. Najgorszą kulą u nogi będzie konserwator zabytków trzymający łapę na rozpadających się szopach i barakach

#5 ~żninianka~

~żninianka~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 15:20:23

Świetny projekt i CHWAŁA temu, kto akurat Żnin wybrał. Dość, że nasze miasto odżyje, bo nawet kino, które na chwile uruchomili znów nie działa, to jeszcze będzie zatrudnienie dla dziesiątek ludzi. Nawet jeśli budowa ma trwać 10 lat to niech trwa ale za te 10 lat będzie i będzie ,mam nadzieje jak najlepiej, obiekt działał. Lepiej żeby przez kolejne x lat nie było nic? Polska mentalność doprowadza mnie do szału! Ja trzymam za ten projekt kciuki i wierze że się uda i niedługo skorzystam z tamtejszych usług! Tym bardziej, że biuro projektowe Bulak i firma deweloperska Arche mają duże doświadczenie i wystarczy wklikać w Google i trochę poczytać. Wysilcie się zamiast głupio gadać. POWODZENIA PANOWIE

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 14:39:54

Fajnie że z cukrownią się coś dzieje. Mimo wszystko szkoda, że nie cukrownia nie zostanie przekształcona w zakład produkcyjny, który byłby miejscem pracy i źródłem podatków dla Żnina.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 15:46:16

I SUPER, W KOŃCU KTOŚ MĄDRZE  ROZPLANUJE TAKIE MIEJSCE PO CUKROWNI I NIE POWSTANIE ŻADEN MARKET ITD, LECZ COŚ MĄDREGO WIADOMO ŻE TO NIE WYMYSŁ BURMISTRZA LECZ CUKROWNI KTÓRA OGŁOSIŁA SPRZEDAŻ ITD, ZNAJĄC TEGO WASZEGO PANA MIASTA BY NIE ZROBIŁ NIC MĄDREGO LECZ ODWROTNIE, ŻAL ZA TAKIEGO BURMISTRZA, W ŻYCIU BYM NIE GŁOSOWAŁ NA TEGO CZŁOWIEKA NA WYBORACH DLA MNIE TO ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ ĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ,,,,

a dlaczego tak krzyczysz :/   ????  frustrat jakiś czy co ? :/

#8 ~babcia zosia~

~babcia zosia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 00:14:35

wreszcie cos by w Tym Zninie ruszyło ! Ale czy to prawda?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 20:06:59

zamiast frustrować sie twarzami dobrowolnie poddaj sie leczeniu

#10 ~zzy~

~zzy~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 14:17:58

Czyjeś sukcesy przeżywasz jakby pies dziewczyny zgwałcił ci nogę

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 18:59:50

Czerepach idź spać i nie przynudzaj ;)

#12 ~Yyyy~

~Yyyy~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 22:14:50

Wesołego Alleluja

#13 ~baranek bo~

~baranek bo~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 22:00:17

Wesołego Alleluja

miała męża ale luja

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żnin, inwestor, cukrownia, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych