Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Z ostatniej chwili

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 10:39:46

Na powitanie Nowego Roku zaprasza Burmistrz oraz Dyrektor MGOK. Przecież jutro MGOK już nie ma dyrektora.
Mój odnośnik

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 11:08:58

Może będzie gospodarz obiektu :angry:

#3 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 15:34:17

Rzeczywiście wedle zarządzenia dzisiaj Pani tymczasowa dyrektor traci swoje kompetencje.

Dyrektor MGOK zaprosiła, zorganizowała i biedna nie będzie gospodarzem swojej imprezy ...

Chyba, że wydano nowe zarządzenie dotyczące stanowiska Dyrektora, wówczas LEX POSTERIOR DEROGAT LEGI PRIORI :)

pozdrawiam !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 22:55:09

Popatrzcie na zdjęcia. Lata lecą a Andrzejek się nie starzeje. Coraz częściej nasza nadworna redaktorka korzysta z archiwum.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2011 - 15:18:23

Informacja na stronie urzędowskiej bez Grabowskiego byłaby nieważna. Trzeba sięgnąć do archiwum.
zobacz go na cmentarzu

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 17:19:28

Może wreszcie zapamiętasz: kowalewiacy piszemy małą literą!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 21:33:21

Na powitanie Nowego Roku zaprasza Burmistrz oraz Dyrektor MGOK. Przecież jutro MGOK już nie ma dyrektora.
Mój odnośnik

Gratuluje p. Niewidział Barbarze, która została już dyrektorem na stałe. Życzę wielu sukcesów, unikania napojów wzmacniających i facetów z opozycji ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 23:03:16

Również gratuluję, tylko dziwne że na BIP-ie nie ma informacji. :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 09:45:45

Zarządzenie ukazało się dzisiaj z datą 30.12.2011
zarządzenie

#10 ~Obecna na sesji~

~Obecna na sesji~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 23:07:16

Byłam na ostatniej sesji podczas dyskusji i głosowania nad budżetem. W dyskusji p.Goryński zwracał się tylko o wycofanie budowy strzelnicy. Natomiast wycofanie budowy basenu z jego ust na pewno nie padło (potwierdził to w rozmowie ze mną). Natomiast nie było głosowania na temat budowy strzelnicy ani basenu. Głosowanie było tylko nad budżetem. Nie tylko dwóch było przeciw, ale również byli radni wstrzymujący się od głosowania. Jak można podawać na stronie Urzędu (Z ostatniej chwili) sfałszowane informacje. Burmistrz również mówił o budowie strzelnicy, a w informacji jest już tylko mowa o modernizacji.
Przeczytaj i przemyśl

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 12:26:06

Byłam na ostatniej sesji podczas dyskusji i głosowania nad budżetem. W dyskusji p.Goryński zwracał się tylko o wycofanie budowy strzelnicy. Natomiast wycofanie budowy basenu z jego ust na pewno nie padło (potwierdził to w rozmowie ze mną). Natomiast nie było głosowania na temat budowy strzelnicy ani basenu. Głosowanie było tylko nad budżetem. Nie tylko dwóch było przeciw, ale również byli radni wstrzymujący się od głosowania. Jak można podawać na stronie Urzędu (Z ostatniej chwili) sfałszowane informacje. Burmistrz również mówił o budowie strzelnicy, a w informacji jest już tylko mowa o modernizacji.
Przeczytaj i przemyśl

:( :(Podczas ostatnich wyborów samorządowych była jedyna okazja pozbyć się post PRL-owskiej sitwy myślałam nad tym czy nie głosować na PO, w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i zagłosowałam na postkomunistów. Chyba dobrze zrobiłam bo lepiej żeby była sytuacja jasna i klarowna jak oszustwa i krętactwa ze strony psełdoliberałów z PO. PS A budowa strzelnicy jest rzeczywiście głupotą i w rozmowach z sąsiadami nie ma na to przyzwolenia społecznego.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 18:38:33

Kołtuństwo.... ono zawsze jest pochodną krętactwa, a to z kolei okraszone brakiem ugruntowanych przekonań i koniunkturalizmem jest dla mnie czymś organicznie odrażającym. Od razu do głowy przychodzi mi znamienity przykład takiej postawy:
- jeżeli można było (prawie) zostać dyrektorem szkoły lub wysłać ówczesnego do Syjonu - to idę z czerwoną opaską na ramieniu, z Międzynarodówką na ustach, aby w czynie społecznym odnaleźć poparcie kolektywu partyjnego;
- jeżeli chcę ugrać coś z innymi - niosę im np. zielonym sztandar, ba nawet poredaguję gazetę samorządową, a nóż mi się będzie to opłacało;
- jeżeli nadarza się inna okazja, wręcz na receptę - to skręcam sobie w niby "liberalną" uliczkę.
A CO!! MOŻE NIKT SIĘ NIE ZORIENTUJE, ŻE RŻNĘ GŁUPA w tych przebraniach - a jaki jestem nie wie nikt (lalala!!) ....
Jakie to "transparentne" i oczywiste, że przecież tak wypada :-)

Ps. 1. Z matematyczną precyzją powiem, że nie warto tak postępować, bo prędzej czy później ktoś się zorientuje, że "ta owca ma oczy wilka" - żeby zacytować Klasyka;
Ps. 2. Chyba nie warto głosować wbrew swoim przekonaniom, bo potem przez cztery lata (lub do kolejnych wyborów) nie ma się moralnego prawa do pewnych wypowiedzi i poczynań, a zwłaszcza krytyki działalności innych.

TAKIE JEST MOJE ZDANIE i NIKT NIE POWINIEN MI ODBIERAĆ PRAWA DO JEGO PREZENTOWANIA - bo to forum jest dla wszystkich - nie tylko dla tych, którzy do południa nie mają co robić (no może prócz wysiadywania przed mnitorem i zgłaszania Moderatorowi niewygodnych dla siebie, ale ze wszech miar PRAWDZIWYCH postów).

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 20:51:36

Kołtuństwo.... ono zawsze jest pochodną krętactwa, a to z kolei okraszone brakiem ugruntowanych przekonań i koniunkturalizmem jest dla mnie czymś organicznie odrażającym. Od razu do głowy przychodzi mi znamienity przykład takiej postawy:
- jeżeli można było (prawie) zostać dyrektorem szkoły lub wysłać ówczesnego do Syjonu - to idę z czerwoną opaską na ramieniu, z Międzynarodówką na ustach, aby w czynie społecznym odnaleźć poparcie kolektywu partyjnego;
- jeżeli chcę ugrać coś z innymi - niosę im np. zielonym sztandar, ba nawet poredaguję gazetę samorządową, a nóż mi się będzie to opłacało;
- jeżeli nadarza się inna okazja, wręcz na receptę - to skręcam sobie w niby "liberalną" uliczkę.
A CO!! MOŻE NIKT SIĘ NIE ZORIENTUJE, ŻE RŻNĘ GŁUPA w tych przebraniach - a jaki jestem nie wie nikt (lalala!!) ....
Jakie to "transparentne" i oczywiste, że przecież tak wypada :-)

Ps. 1. Z matematyczną precyzją powiem, że nie warto tak postępować, bo prędzej czy później ktoś się zorientuje, że "ta owca ma oczy wilka" - żeby zacytować Klasyka;
Ps. 2. Chyba nie warto głosować wbrew swoim przekonaniom, bo potem przez cztery lata (lub do kolejnych wyborów) nie ma się moralnego prawa do pewnych wypowiedzi i poczynań, a zwłaszcza krytyki działalności innych.

TAKIE JEST MOJE ZDANIE i NIKT NIE POWINIEN MI ODBIERAĆ PRAWA DO JEGO PREZENTOWANIA - bo to forum jest dla wszystkich - nie tylko dla tych, którzy do południa nie mają co robić (no może prócz wysiadywania przed mnitorem i zgłaszania Moderatorowi niewygodnych dla siebie, ale ze wszech miar PRAWDZIWYCH postów).

A to dobre, chociaż musisz przyznać że wybór był ograniczony między jednym złem a drugim - pozdroo

#14 ~kowalewianka~

~kowalewianka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 21:18:02

Gratuluje p. Niewidział Barbarze, która została już dyrektorem na stałe. Życzę wielu sukcesów, unikania napojów wzmacniających i facetów z opozycji ;)

Gratuluję i mam nadzieję, że będzie więcej się działo niż za kadencji Marchewki. Powodzenia niech wreszczie ożyje kultura!

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 11:29:52

?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 09:47:02

Gratuluję i mam nadzieję, że będzie więcej się działo niż za kadencji Marchewki. Powodzenia niech wreszczie ożyje kultura!

Ożywi ją Społeczna Rada Programowa do spraw kultury, której trzon stanowią emeryci. A kto reprezentuje młodzież?
Poczytaj

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 13:24:53

Ożywi ją Społeczna Rada Programowa do spraw kultury, której trzon stanowią emeryci. A kto reprezentuje młodzież?
Poczytaj

Przeglądałem te zdjęcia i widziałem na nich młode dziewczyny, nie rozumie o co ci chodzi????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 19:39:32

Przeglądałem te zdjęcia i widziałem na nich młode dziewczyny, nie rozumie o co ci chodzi????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Wyczytałem w tekście, że zapraszają wszystkich do współpracy. Młodzi macie szansę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych