Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

z baszty sypią się cegły a oni tylko nowe tabliczki tam montują

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 08:41:56

Mam odwagę podaj adres albo miejsce spotkania. Nawrzucał bym Ci wcześniej, ale pedale nawet nie wychodzisz do mista chyba, że kanałami.

#22 ~Gajowy~

~Gajowy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 07:01:27

Wieprz się dziś spoci. Fuj. Będzie często popijał. Prawdę ci powie.

#23 ~Taki pomysł mam~

~Taki pomysł mam~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 01:21:00

Tłusty już wkrótce będzie ciekawostką historyczną miasta. Będzie rezydował w wieży na spleśniałej słomie i i żarł średniowieczną kaszę z larwami much. W sezonie będzie przy miejskim pręgieżu pokaz dawania mu z liścia co poskutkuje beczeniem jak średniowiecznej baby . Tak fajnie podniesiemy atrakcje i realizm średniowiecza w baszcie. 

Tłusty nie będzie miał źle , a jego monotonne życie blokersa nabierze sensu.  

#24 ~Ekologiczna~

~Ekologiczna~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 06:23:23

Nie lepiej pomyśleć o ograniczeniu smogu w mieście i pozyskanie środków na komunikację miejską na bazie autobusów elektrycznych. 6 autobusów starczyłoby na cały Żnin. Rozplanować dobrze sieć komunikacyjną i do przodu a nie przedstawiać jakieś głupie pomysły na inscenizację ze średniowiecza. 

Kto będzie oglądał jakiegoś odzianego w skóry , pojękującego w klatce. Kto takie bzdury wymyśla???

#25 ~Tłusty Salceson~

~Tłusty Salceson~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 06:26:06

Czy w baszcie będą pająki?Bo ja się strasznie ich boję , bardziej niż strzału z liścia. Od razu płaczę.

#26 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 06:30:04

Dobrze Robert. Kocham Cię

#27 ~Rarytas~

~Rarytas~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 06:36:21

Ma mnie kto kochać!!Dziękuję. Chyba od wąchania porannego palucha takie podniecenie.? Miłego wąchania.

#28 ~Roman z Poznania~

~Roman z Poznania~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 06:40:15

Dobrze Robert :) Kocham Cię :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 06:43:46

Ma mnie kto kochać!!Dziękuję. Chyba od wąchania porannego palucha takie podniecenie.? Miłego wąchania.

7.25 cmoczek pokazówka. Nie spóźnij się. Nakładaj lakier na twarz. Tam cudownie się swiecisz. Parodio mężczyzny :) o twoim palcu pisać nie będę, gdzie on już był i u kogo :) Nie zapomnij łyknąć psychotropa.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 08:44:39

Lyknąć to mogę psychola takiego jak ty. Ja pije whisky za 300 zł a ty się podniecasz jakimś sikaczem za 100zł i uważasz się za jedynego prawego i sprawiedliwego żałosny człowieku.

#31 ~Kaźmirz~

~Kaźmirz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 14:46:34

Znam gościa co nie znosi jesieni . Facet ma fobie na opadające liście . Boi się że mu liść opadnie na twarz i będzie beczał. No cóż każdy ma swoje ulubione pory roku. 

#32 ~Peter~

~Peter~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 06:30:40

Jak można liścia się bać?

#33 ~Katrin~

~Katrin~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 20:09:13

Tłusty , ale nie będziesz świdrował przy turystach? Bo cię nie zatrudnimy w baszcie na słomie!!!!Nie będziesz chyba robił z siebie totalnego pośmiewiska jak na osiedlu?

#34 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 05:21:45

On już siebie nie kontroluje z tym wkładaniem sobie.Biedak.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 09:12:21

Jakim trzeba być świńtuchem żeby sobie wkładać !!!!!!!! Fujjjjjjj. Tfu.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 09:15:19

Panie Prezesie życzę powodzenia! Wiele wyzwań i wielki test w pracy dla Gminy Żnin! Panie Michale (Michał Nowacki - Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki, p.o. Prezesa Zarządu) dziękuję za dobrą robotę w czasie kryzysu. Te dwa trudne miesiące pokazały Pana skuteczność w działaniu, niestety obnażyły wreszcie wiele słabości firmy, o których głośno było w mieście. Zatem niech "złodziejami wody" i innymi "kombinacjami" na szkodę spółki i Gminy Żnin zajmą się stosowne organy a firma niech wreszcie się rozwija, bo załoga jest na medal! Mam nadzieję, że team Mączko-Nowacki ze wsparciem pozostałych członków Rady Nadzorczej i Pracowników spółki wyprowadzi ją rychło na prostą. Szczerze kibicuję!

#37 ~Laska~

~Laska~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 10:06:59

Wyobrażam sobie grubego , spoconego osobnika jak jak wpycha sobie paluch w grubą d u pę. Fuj , jak ci nie wstyd grubasie!!!!!!!

#38 ~Lucynka~

~Lucynka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:31:53

Naprawdę tak robi? 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:41:29

Robcio, na drugie masz Lucynka? ;)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:50:39

Robcio, na drugie masz Lucynka? ;)

Robiłam Ci kolonoskopię czyli rura w cztery litery. Nie pamiętasz ? Jak żeś jęczał z zachwytu ? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych