Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

X a XII Sesja rady miejskiej porównajcie wypowiedzi "gościa" w sprawie pobicia dzieci !

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xmen~

~xmen~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 22:07:23

obłuda "mistrzu" !!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 22:11:40

czy przedstawiciel policji zrozumiał Midasa ???

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 22:13:29

a czy on widział raport dr w sprawie wik i co

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:29:51

hańba dla nauczycieli i policjanta

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:43:14

Słyszeliście nauczyciele że kasy za strajk nie będzie  dobrze wam nie żałuje was jak mieliście głosować na Panią Nowakowską to głosowaliście na największy skarb gminy przybysza z Szubina nauka kosztuje

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:46:32

A gdzie jest Pan Dalka? Od kilku miesięcy nie był na sesji. A pan Każmierczak ma listę ważnych pytań do niego? Może jak przewodniczący Rady Nadzorczej WiK przyjedzie i przedstawi stan inwestycji WiK.

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:13:05

Słyszeliście nauczyciele że kasy za strajk nie będzie dobrze wam nie żałuje was jak mieliście głosować na Panią Nowakowską to głosowaliście na największy skarb gminy przybysza z Szubina nauka kosztuje

Tak masz racje teraz mamy Skarb a mogliśmy mieć najjaśniejsza gwiazdę ze Slebowa która była v-ce burmistrzem 2010-2014 i nic dobrego w tym mieście nie zrobiła ta pani nadaje się tylko do żłobka lub przedszkola

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:25:51

Tak masz racje teraz mamy Skarb a mogliśmy mieć najjaśniejsza gwiazdę ze Slebowa która była v-ce burmistrzem 2010-2014 i nic dobrego w tym mieście nie zrobiła ta pani nadaje się tylko do żłobka lub przedszkola

stan w kącie i ze wstydu odwróć się do nas.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 12:58:52

a ca zrobił wasz największy skarb przez 5 lat będąc burmistrzem a nie w-ce burmistrzem wymień chociaż jedną rzecz oczywiście oprócz zadłużenia gminy a przepraszam wymienił kadrę na swoich i dokonał wystroju swojego gabinetu na bizantyjski  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 14:26:32

Dlaczego profil fejsbukowy Gminy Żnin nie wrzuca materiału z sesji? Przecież to sesja to rodzaj święta samorządowców. Ludzie chętnie by zobaczyli jakie tematy są poruszane na sesji. Domyślam się, że ktoś nie byłby z tego zadowolony, bo zainteresowani wiedzą jak często się kompromituje.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 15:11:15

Chcę kupę.Mam klapki.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 15:11:41

Chcę kupę.Mam klapki.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 01:14:34

Dlaczego profil fejsbukowy Gminy Żnin nie wrzuca materiału z sesji? Przecież to sesja to rodzaj święta samorządowców. Ludzie chętnie by zobaczyli jakie tematy są poruszane na sesji. Domyślam się, że ktoś nie byłby z tego zadowolony, bo zainteresowani wiedzą jak często się kompromituje.

A co to koncert życzeń?Na YT jest ogarnij się chłopku.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 08:38:12

Mam pytanie ile dzieci pobił ten pan i czy jest materiał z monitoringu zabezpieczony. W jakim stanie było "pobite"dziecko, jakie obrażenia miało na ciele. Czy ten pan ma postawione zarzuty?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 08:58:28

Obejrzałam film z sesji na youtube. Ta władza się kompromituje kryjąc matactwa. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył pan Kaźmierczak, który bije o klasę resztę radnych, a o dwie burmistrza. Oni siedzieli tam jak kundelki z podkulonymi ogonami. Nikt nie wiedział co ma mówić na problemy, które są czytelne. A taki jeden kreujący siebie na ofiarę to już tak kłamie, że jego słuchać się nie da. A ta dwunastka to tylko z głowami w dół siedziała. Kogo wy popieracie? Teraz czujecie spojrzenia zażenowania ludzi w mieście. FILM Z SESJI MUSI ZOBACZYĆ DUŻA CZEŚĆ LUDNOŚCI GMINY. Tam widać prawdziwe oblicze ekipy rządzącej.

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:01:30

Słyszeliście nauczyciele że kasy za strajk nie będzie dobrze wam nie żałuje was jak mieliście głosować na Panią Nowakowską to głosowaliście na największy skarb gminy przybysza z Szubina nauka kosztuje

Jeśli ktoś nie pracuje to nie należy mu się wynagrodzenie to jest chyba oczywiste

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:02:57

Widzę, że super panujecie nad oświatą. Przyznawanie stypendiów wbrew regulaminowi. Likwidacja szkół wiejskich. Przemoc wobec ucznia, znęcanie się nad dziećmi. Zarzuty. A radny nadal siedzi na sesji. Pani z rozwiązana umowa za porozumieniem stron. Z tego co wiem, to wiceburmistrz odpowiada za oświatę. Ważne, że na imprezach ochoczo wręcza medale i grawertony.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:09:15

Obejrzałam film z sesji na youtube. Ta władza się kompromituje kryjąc matactwa. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył pan Kaźmierczak, który bije o klasę resztę radnych, a o dwie burmistrza. Oni siedzieli tam jak kundelki z podkulonymi ogonami. Nikt nie wiedział co ma mówić na problemy, które są czytelne. A taki jeden kreujący siebie na ofiarę to już tak kłamie, że jego słuchać się nie da. A ta dwunastka to tylko z głowami w dół siedziała. Kogo wy popieracie? Teraz czujecie spojrzenia zażenowania ludzi w mieście. FILM Z SESJI MUSI ZOBACZYĆ DUŻA CZEŚĆ LUDNOŚCI GMINY. Tam widać prawdziwe oblicze ekipy rządzącej.

mam te same odczucia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych