Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wyzwanie odchudzanie :D

odchudzanie

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 17:16:37

Witajcie , są może jakieś osoby dążące do fajnej sylwetki?

Może jakieś wspólne treningi , wsparcie?

Kto chętny stworzyć grupkę ludzi z swoim celem, którym jest szczupłe ciało i zdrowie?

#2 marlhert

marlhert

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:15:40

gdybym była z Grudziądza to bym się na to pisała.

A tak...pośledzę temat.

#3 ~bede fit~

~bede fit~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:03:55

wejdz na fb na profil ewa chodakowska czy motywatornia

#4 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:18:03

Sposób prosty. Jedz, ale mniej, wybieraj wartościowe żywieniowo produkty, na stałe zmień sposób odżywiania oraz tryb życia. Regularnie ćwicz, forma aktywności dowolna, taka jaką lubisz. :)

#5 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:38:46

Witajcie , są może jakieś osoby dążące do fajnej sylwetki?

Może jakieś wspólne treningi , wsparcie?

Kto chętny stworzyć grupkę ludzi z swoim celem, którym jest szczupłe ciało i zdrowie?

Wspólne treningi? Czemu nie. Brzmi zachęcająco. Tylko Ty i ja :wub:

Gwarantuję wsparcie merytoryczne. Odchudzam się odkąd pamiętam. Mam nawet rezultaty. Ostatnio wolniej tyję :lol: :lol: :lol:

#6 ~duży~

~duży~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 07:43:37

Jeżeli już postanowione to należy to robić pod okiem dietetyka.Wiem na ten temat trochę.Od kiedy pamiętam waga nie była moim atutem, ale po wizycie (na początku sierpnia )u specjalistki w tej dziedzinie efekty są widoczne a ja uwierzyłem ,że można przy odpowiednim wsparciu dietetyczki.

#7 ~pig-y~

~pig-y~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 15:38:16

http://kobieta.onet....chudzanie/30ypf

#8 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 20:44:25

Jeżeli już postanowione to należy to robić pod okiem dietetyka.Wiem na ten temat trochę.Od kiedy pamiętam waga nie była moim atutem, ale po wizycie (na początku sierpnia )u specjalistki w tej dziedzinie efekty są widoczne a ja uwierzyłem ,że można przy odpowiednim wsparciu dietetyczki.

Nie jestem taki pewny czy dietetyk jest niezbędny , wystarczy patrzeć na opis produktów , od maja 2013 do teraz schudłem prawie 30kg  , do września intensywnie ćwicząc , ale teraz jedynie sporadycznie , za to cały czas pilnuję jedzenia. Unikam tłuszczu , masła , margaryny ,cukru , słodyczy i przede wszystkim słodzonych napoii . Jem często około 5 razy dziennie , dużo białka i raczej produkty typu "0%"

Użytkownik Alexander edytował ten post 07 grudzień 2013 - 20:48:35

#9 marlhert

marlhert

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 21:26:48

Alexander!!!

podziwiam,

a teraz bez bicia i konkrety - co zrobiłeś by nie jadać słodyczy,

co wg Ciebie jest ich unikaniem...? słodycze to mój największy wróg,

z którym ja przegrywam notorycznie...

Ja = od marca 10 kg =

ograniczając się, napadowo jedząc słodycze i wszystko co niezdrowe :-)

gdy odrzucam cukier - waga leci mi w dół, co z tego gdy za chwilę znów sobie z tym nie radzę:-(

Użytkownik marlhert edytował ten post 07 grudzień 2013 - 21:27:48

#10 Boston

Boston

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2789 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 21:31:46

Wspólne treningi? Czemu nie. Brzmi zachęcająco. Tylko Ty i ja :wub:

Gwarantuję wsparcie merytoryczne. Odchudzam się odkąd pamiętam. Mam nawet rezultaty. Ostatnio wolniej tyję :lol: :lol: :lol:

Każdy kiedyś schudnie, a niektórzy jeszcze za życia.

#11 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 21:36:26

Alexander!!!

podziwiam,

a teraz bez bicia i konkrety - co zrobiłeś by nie jadać słodyczy,

co wg Ciebie jest ich unikaniem...? słodycze to mój największy wróg,

z którym ja przegrywam notorycznie...

Ja = od marca 10 kg =

ograniczając się, napadowo jedząc słodycze i wszystko co niezdrowe :-)

gdy odrzucam cukier - waga leci mi w dół, co z tego gdy za chwilę znów sobie z tym nie radzę:-(

Kurcze , tu ciężko coś poradzić w zastępstwie słodyczy, zamiast cukru używam słodzika , zamiast coli - cola zero itp , a słodyczy - po prostu już nie jem... Za to jadam Jogurty owocowe 0% i owoce , ale z owocami tez nie można przesadzać szczególnie wieczorem , mają sporo cukru...

#12 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 22:10:19

Kurcze , tu ciężko coś poradzić w zastępstwie słodyczy, zamiast cukru używam słodzika , zamiast coli - cola zero itp , a słodyczy - po prostu już nie jem... Za to jadam Jogurty owocowe 0% i owoce , ale z owocami tez nie można przesadzać szczególnie wieczorem , mają sporo cukru...

Kiedyś zjadłem paczkę cukierków na słodziku :o O Boże jak mnie przeczyściło :(

Zamiast cukru polecam ksylitol. Środek naturalny w przeciwieństwie do sztucznych słodzików. Polecam poczytać badania naukowe na destrukcyjny wpływ słodzików na nasz mózg. Zwłaszcza pamięć :huh: O czym to ja...

Colę to można użyć zamiast odrdzewiacza. Efekt gwarantowany. Broń Boże tego nie pić. Rozpuszcza zęby na cacy. Zapytajcie swego dentysty, lub looknijcie do netu, wpływ coca coli na zęby człowieka. Zawarty w niej kwas otorofosforowy stosuje się do produkcji nawozów sztucznych. Głównie superfosfatu. I coli :unsure:

Są w sprzedaży słodycze bez cukru. Nawet czekolady. Czy to na słodziku, czy to na fruktozie :P

Jogurty 0% są wbrew pozorom gorsze niż te z niewielką ilością tłuszczu. Tłuszcz nadaje smak. A jego brak trzeba czymś wyrównać. Chemią :(

Owoce nigdy na noc. Bardzo niszczą szkliwo zębowe. Jest taka włoska pasta do zębów specjalnie raz dziennie na noc, utwardzająca w czasie snu nasze szkliwo :)

Chudnięcie lub tycie to proces w mózgu. Wszelkie zaburzenia, choćby emocjonalne zakłócają naszą homeostazę między psyche i fizis, powodując tym samym odchylenia typu anoreksja, bulimia, czy pospolite łakomstwo. Schudnąć nie jest wcale tak trudno. Najtrudniej tak przestawić siebie samego, swoje życie, aby ten efekt utrzymać już na stałe.

Powodzenia życzę :P

Użytkownik KubuśPuchatek edytował ten post 07 grudzień 2013 - 22:27:05

#13 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 22:31:08

Kiedyś zjadłem paczkę cukierków na słodziku :o O Boże jak mnie przeczyściło :(

Zamiast cukru polecam ksylitol. Środek naturalny w przeciwieństwie do sztucznych słodzików. Polecam poczytać badania naukowe na destrukcyjny wpływ słodzików na nasz mózg. Zwłaszcza pamięć :huh: O czym to ja...

Colę to można użyć zamiast odrdzewiacza. Efekt gwarantowany. Broń Boże tego nie pić. Rozpuszcza zęby na cacy. Zapytajcie swego dentysty, lub looknijcie do netu, wpływ coca coli na zęby człowieka. Zawarty w niej kwas otorofosforowy stosuje się do produkcji nawozów sztucznych. Głównie superfosfatu. I coli :unsure:

Są w sprzedaży słodycze bez cukru. Nawet czekolady. Czy to na słodziku, czy to na fruktozie :P

Jogurty 0% są wbrew pozorom gorsze niż te z niewielką ilością tłuszczu. Tłuszcz nadaje smak. A jego brak trzeba czymś wyrównać. Chemią :(

Owoce nigdy na noc. Bardzo niszczą szkliwo zębowe. Jest taka włoska pasta do zębów specjalnie raz dziennie na noc, utwardzająca w czasie snu nasze szkliwo :)

Chudnięcie lub tycie to proces w mózgu. Wszelkie zaburzenia, choćby emocjonalne zakłócają naszą homeostazę między psyche i fizis, powodując tym samym odchylenia typu anoreksja, bulimia, czy pospolite łakomstwo. Schudnąć nie jest wcale tak trudno. Najtrudniej tak przestawić siebie samego, swoje życie, aby ten efekt utrzymać już na stałe.

Powodzenia życzę :P

Niby racja , za dużo chemii - bardzo niezdrowe ale z drugiej strony życie przez 10-15 lat z 30 kilową nadwagą nabytą na ekologicznie czystym i pysznym żarciu tez niezdrowe :)

#14 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 22:34:33

Niby racja , za dużo chemii - bardzo niezdrowe ale z drugiej strony życie przez 10-15 lat z 30 kilową nadwagą nabytą na ekologicznie czystym i pysznym żarciu tez niezdrowe :)

ale za to jakie przyjemne ;) :P :lol:

#15 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 02:50:56

ale za to jakie przyjemne ;) :P :lol:

A nie pomyślałeś Kubusiu, że najlepszym sposobem na odchudzanie jest zawieszenie koryta wysoko przy suficie.  :rolleyes:  Trzeba też wynieść wszystkie krzesła z domu.  :)

#16 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 08:54:45

zamiast cukru używam słodzika

To akurat mądre nie jest - słodzik jest baaaardzo niezdrowy.

Ja od września do dzisiaj -10kg - dieta niezmieniona (może trochę mniejsze ilości + nie jem słodyczy po 20 :) ), ale za to 3x w tygodniu 1,5h siłowni (głównie rower+stepper+bieżnia, ale oczywiście wyciskania nie unikam).

Jeśli chcecie schudnąć bez efektu jojo - jedynie ruch bo dieta prędzej czy później się skończy tym, że organizm przestawi się na tryb pracy oszczędny i każde ekstra kalorie będą od razu magazynowane (czyli - waga w górę).

#17 ~duży~

~duży~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 15:19:22

Nie jestem taki pewny czy dietetyk jest niezbędny , wystarczy patrzeć na opis produktów , od maja 2013 do teraz schudłem prawie 30kg  , do września intensywnie ćwicząc , ale teraz jedynie sporadycznie , za to cały czas pilnuję jedzenia. Unikam tłuszczu , masła , margaryny ,cukru , słodyczy i przede wszystkim słodzonych napoii . Jem często około 5 razy dziennie , dużo białka i raczej produkty typu "0%"

Alexander z całym szacunkiem dla Ciebie każdy sposób jest dobry oby prowadził do celu,ja obrałem taką drogę.Wizyta u dietetyczki co miesiąc,dyskusja o przebiegu odchudzania,ważenie i wprowadzanie innych tygodniowych jadłospisów z uwzględnieniem co lubię a co nie i efekt jest taki ,że od 5 sierpnia do dzisiaj 38 kg bez ćwiczeń na siłowni tylko dużo spacerów i tak jak wspomniałeś spożywanie artykułów o niskiej zawartości tłuszczu i odpowiedniej kaloryczności.
Dodam tylko ,że wyniki laboratoryjne poprawiły się b.dużo.

#18 tofi

tofi

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 21:40:53

A nie pomyślałeś Kubusiu, że najlepszym sposobem na odchudzanie jest zawieszenie koryta wysoko przy suficie.  :rolleyes:  Trzeba też wynieść wszystkie krzesła z domu.  :)

to wy w mops-ie macie koryta pod sufitem :o

#19 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 21:47:35

A nie pomyślałeś Kubusiu, że najlepszym sposobem na odchudzanie jest zawieszenie koryta wysoko przy suficie.   :rolleyes:  Trzeba też wynieść wszystkie krzesła z domu.   :)

#20 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 09 grudzień 2013 - 16:43:12

W temacie odchudzania http://www.fakt.pl/d...y,433375,1.html

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych