Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyścig pokoju w Żninie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość z powiatu~

~gość z powiatu~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:06:25

Fajna impreza,ale kto pozbiera plastikowe butelki,których steki leżą w rowach całej  na trasie wyscigu ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:10:25

To prawda. Zasyfili pobocza plastikiem. Proszę to posprzątać. W zeszłym roku zablokowali całe miasto. W tym roku syf butelek. Kiedy zorganizujecie to jednak do końca profesjonalnie. Przecież to nie zawody formuły 1 tylko wyścigi rowerôw. Wstyd!

#3 ~gość z powiatu~

~gość z powiatu~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 14:57:53

Słusznie,niech organizator/b.żnina/ posprząta sam ten bałagan,na całej trasie a nie tylko do stadionu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:23:53

A może on odpoczywa po dozynkach jeszcze? Kto wie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:31:37

To prawda. Zasyfili pobocza plastikiem. Proszę to posprzątać. W zeszłym roku zablokowali całe miasto. W tym roku syf butelek. Kiedy zorganizujecie to jednak do końca profesjonalnie. Przecież to nie zawody formuły 1 tylko wyścigi rowerôw. Wstyd!

Gwoli ścisłości nie przypominam sobie, żeby w zeszłym roku było jak to napisałeś - zablokowane całe miasto bo ja mam jeszcze film z kamery w samochodzie i nigdzie nie stałem w korku, ale ty jesteś chyba koniem i masz klapki na oczach to jak ten koń jechałeś jedną dobrze znaną trasą, a każde zjechanie z niej przyprawia Cię pewnie o paraliż. Oczywiścis się z Ciebie nabijam, ale jak czytam takie dyrdymały to tylko sarkazm pomaga.

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 20:29:14

To chyba miałeś wyłączona kamerkę albo jesteś ślepy bo całe miasto stało w korku przez kilka godzin w tym roku było trochę lepiej

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 05:34:35

Słusznie,niech organizator/b.żnina/ posprząta sam ten bałagan,na całej trasie a nie tylko do stadionu.

Taki żeś ogarnięty że nawet nie wiesz kim był organizator w roli ścisłości pozdrów Staroste

#8 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 06:48:08

Informacja od organizatora - butelki i bidony będą na całej długości trasy posprzątane najpóźniej do środy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:42:11

MIGUSIEM MI TYLKO

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 10:16:45

MIGUSIEM MI TYLKO

Tak to sobie możesz do Matki pyskować jak Ci na to pozwoli.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:13:33

Posprzątałeś już, czy jeszcze nie? Pytam się

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:19:23

Posprzątaj też Gąsawkę. Tak na jednej nodze

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 23:35:45

Zanim coś głupiego napiszesz to pomyśl. Organizatorem było Starostwo Powiatowe, dzbanie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 01:09:16

Zanim coś głupiego napiszesz to pomyśl. Organizatorem było Starostwo Powiatowe, dzbanie.

Dzban zamilkł ze wstydu jaki jest tępy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych