Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypłaty 500+

500+

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 07:34:39

Aleksandrow Kujawski juz wyplacil 500+ i 300 dobry start
Wniosek skladalam 1 lipca
500 bylo 25 lipca a 300 31 lipca

#42 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 07:36:17

Dokładnie, porządni ludzie przeznaczają na dzieci,ale prawie wszyscy postrzegają matki co biorą 500 że to patologia,nic nie robią,itp. a wcale tak nie jest. Niewiem czy już płacą

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 08:31:36

Terminy wypłat są w urzędzie wywieszone wystraczy sprawdzić.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:27:28

Zgadzam sie z tym ze to tylko dodatek.Bo chcac dziecko porządnie obkupic dziecko do szkoly to mi osobiscie nie wystarczylo te 800 zl ale dla mnie to byla duza pomoc bo z pensji dolozylam ok 200 zl na wyprawke a nie przeznaczylam z budrzetu domowego.Teraz 500+ bede mogla przeznaczyc na dodatkowe zajecia pozalekcyjne za ktore do tej pory placilam miesiecznie 460 zl

Zajęcia pozalekcyjne. Hahaha. Sama zarob na te zajęcia a nie rękę wyciagaj po 500 plus. Ortograficznie naucz się pisać. Dno.

#45 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 06:24:50

Poprawiam błąd ortograficzny typu Budżet, bo widze ze oczy bolą.
Nie uwazam, że jestem dnem.Przez 11 lat nie dostalam od państwa ani złotówki na dziecko, nawet zasilku rodzinnego.Stac mnie by oplacac dodatkowe zajecia i kupić dziecku markowe ubrania, ale jesli daja 500+ to dlaczego tych pieniazkow mam nie przeznaczyc na potrzeby dziecka? Lepiej żebym wydała je jak inne mamuski na alkohol, paznokietki i fryzjera niż przeznaczyć dla dziecka?Chyba twoim zdaniem tak, bo widze ze taki jest tok rozumowania ludzi w Aleksandrowie Kujawskim

#46 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 07:15:23

Ma Pani calkowitą rację , lepiej się nie denerwować ,bo Dno to to napisało i widać gdzie wszyscy mieli jego wypowiedź bo została bez echa

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:03:11

Tyle ze te pieniądze nie sa państwa ale nas wszystkich i wkrótce odczujemy to rozdawnictwo. Ludzie którzy uczciwie pracują i nie mają dzieci lub mają już dorosłe nie mogą liczyć na żadne ulgi tylko dokładają do tego interesu.

#48 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:13:17

Tyle ze te pieniądze nie sa państwa ale nas wszystkich i wkrótce odczujemy to rozdawnictwo. Ludzie którzy uczciwie pracują i nie mają dzieci lub mają już dorosłe nie mogą liczyć na żadne ulgi tylko dokładają do tego interesu.

Wszyscy dokładamy,bo nawet emerytom odciągają podatki..Wszystko na Patologiczne 500+.

Nawet dane bogatym,jak leci.Czy nie lepiej gdy byłaby praca i wtedy zasiłki od kwoty na osobę..

Już widać jakie mamy ceny ,podwyżki na żywność po sklepach,wszędzie dookoła,bo z czegoś się daje tą klasę.

#49 ~Młoda matka~

~Młoda matka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 09:53:11

Wszyscy dokładamy,bo nawet emerytom odciągają podatki..Wszystko na Patologiczne 500+.
Nawet dane bogatym,jak leci.Czy nie lepiej gdy byłaby praca i wtedy zasiłki od kwoty na osobę..
Już widać jakie mamy ceny ,podwyżki na żywność po sklepach,wszędzie dookoła,bo z czegoś się daje tą klasę.

Po co się uczyć, studiować, skoro można nogi rozłożyć i dobrze żyć z 500 plus?

#50 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 10:49:45

To już rozlozylas i jesteś młodą matką! Kiedyś nie dawali i też narzekali wszyscy jakie drogie wszystko! Głupota nie zna granic

#51 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 11:48:44

Drodzy czytelnicy forum
Jestem wyksztalcona i pracuje na 2 etatu wiec nikogo nie okradam dostajac 500+ bo to sa pieniadze nasze czyli podatnikow którzy odprowadzaja podatki do US
I nie jestem zadna patologia ani dnem dostajac zasilek 500 +, aczkolwiek zawsze uważałam iż ten dodatek powinien byc dla wszystkich mam pracujacych, azeby te pieniazki zmotywowaly ich do podjecia zatrudnienia.I gdyby tak bylo ze 500 zl bylo by wyplacane dla pracujacych mam to od razu bezrobocie by spadlo.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:08:05

Drodzy czytelnicy forum
Jestem wyksztalcona i pracuje na 2 etatu wiec nikogo nie okradam dostajac 500+ bo to sa pieniadze nasze czyli podatnikow którzy odprowadzaja podatki do US
I nie jestem zadna patologia ani dnem dostajac zasilek 500 +, aczkolwiek zawsze uważałam iż ten dodatek powinien byc dla wszystkich mam pracujacych, azeby te pieniazki zmotywowaly ich do podjecia zatrudnienia.I gdyby tak bylo ze 500 zl bylo by wyplacane dla pracujacych mam to od razu bezrobocie by spadlo.

Zgadzam się! Ty powinnaś dostać, bo Ci się należy, jak najbardziej, ale niepracujący nie powinni. I matki na wychowawczym też nie powinny, w końcu siedzą w domu, za żłobki czy przedszkole nie płacą, na dojazdu nie wydają. To samo rolniczki, bo nie płacą podatków i śmieszne pieniążki za KRUS. Ale ci wymienieni pierwsi w kolejce po kasę stoją niestety.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:09:33

Zgadzam się! Ty powinnaś dostać, bo Ci się należy, jak najbardziej, ale niepracujący nie powinni. I matki na wychowawczym też nie powinny, w końcu siedzą w domu, za żłobki czy przedszkole nie płacą, na dojazdu nie wydają. To samo rolniczki, bo nie płacą podatków i śmieszne pieniążki za KRUS. Ale ci wymienieni pierwsi w kolejce po kasę stoją niestety.

I NIE pracujące matki też nie powinny brać, chyba że studiują albo się uczą. Zaraz by bezrobocie spadło.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:22:29

Ale na przykład (pomijając już patologie gdzie obydwoje nie pracują ,piją itp) gdzie mąż pracuje legalnie na umowę o pracę,nie mógłby opłacać żonie przysłowiowej składki na jakąś minimalna rentę skoro obydwoje stwierdzili żeby ktoś zajmował się domem ( mówię o matkach które naprawdę prowadzą dom a nie leżą i pachną)

#55 ~źle to wróży~

~źle to wróży~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:43:22

Ale na przykład (pomijając już patologie gdzie obydwoje nie pracują ,piją itp) gdzie mąż pracuje legalnie na umowę o pracę,nie mógłby opłacać żonie przysłowiowej składki na jakąś minimalna rentę skoro obydwoje stwierdzili żeby ktoś zajmował się domem ( mówię o matkach które naprawdę prowadzą dom a nie leżą i pachną)

Bezrobotni otrzymujący 500+ powinni mieć obowiązek odpracowania chociaż 30 godzin na rzecz miasta  aby tez poczuli że nie dostają za darmo i nauczyli się cenić pracę. Taki ogólnopolski program powinien być wdrożony a nie tylko dawanie za nic. Tylko ryby a wędki zero. Potem się wszyscy dziwią  że społeczeństwo się deprawuje zamiast uczyć szacunku dla każdej pracy w podziękowaniu za pomoc państwa.  No ale znając społeczeństwo , to gdyby musiało w zamian trochę popracować na rzecz innych, to nie leciałoby już do urn tak szybko w podzięce. Po prostu patologiczne prawo i ustawy. Nadmieniam że nie neguję pomocy państwa i mam gdzieś ewentualny hejt.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:52:30

Bezrobotni otrzymujący 500+ powinni mieć obowiązek odpracowania chociaż 30 godzin na rzecz miasta  aby tez poczuli że nie dostają za darmo i nauczyli się cenić pracę. Taki ogólnopolski program powinien być wdrożony a nie tylko dawanie za nic. Tylko ryby a wędki zero. Potem się wszyscy dziwią  że społeczeństwo się deprawuje zamiast uczyć szacunku dla każdej pracy w podziękowaniu za pomoc państwa.  No ale znając społeczeństwo , to gdyby musiało w zamian trochę popracować na rzecz innych, to nie leciałoby już do urn tak szybko w podzięce. Po prostu patologiczne prawo i ustawy. Nadmieniam że nie neguję pomocy państwa i mam gdzieś ewentualny hejt.

Po sąsiedzku małżeństwo z 5 dzieci wynajęło domek. Nie ukrywają, że za 500 plus. Ok., przynajmniej nie na wódkę a dzieci mają lepszy standard. kiedy jednak się mąż spytał, czy planują zakup swojego kiedyś w przyszłości, odpowiedzieli, że nie, po co, jak się 500 skończy, to może się w końcu burmistrz zreflektuje i przyzna im lokal socjalny...

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:54:06

Wogole nie na temat,proszę odpisać coś na temat pomysłu a nie jak grochem o ścianę,

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 20:12:29

Wogole nie na temat,proszę odpisać coś na temat pomysłu a nie jak grochem o ścianę,

Nie pij tyle, bo Ci 500 plus odbiorą  ;)

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 20:21:56

Hahaha,chyba kawy

#60 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 08:39:30

Po co się uczyć, studiować, skoro można nogi rozłożyć i dobrze żyć z 500 plus?

Spadła chęć do pracy kobiet,nie warto..jest  500+,tylko co będzie z emeryturą za kilkanaście lat??

DAWAĆ TYM CO MAJĄ MAŁO A ZABIERAĆ TYM CO MAJĄ WIĘCEJ BO MAJĄ SZKOŁY SĄ WYKSZTAŁCENI I PRACUJĄ I TERAZ JANOSIKOWE MUSIMY PŁACIĆ NA MIERNOTY SPOŁECZNE I TYCH KTÓRZY NIE CHCA PRACOWAĆ DLA ZASADY NIEZŁE CO !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 500+

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych