Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wypłata 500+

500+. 500 plus bydgoszcz wypłata świadczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 10:41:15

a w Bydgoszczy na kontach nadal pusto... mimo szumnych zapowiedzi, że środki są wypłacane od dwóch tygodni... Nie znam nikogo, kto otrzymałby już świadczenie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 12:01:57

a co , rura juz cie pali?

poczekaj trochę, w drugiej połowie maja ruszaja przelewy, wytrzymasz czy dellirium cie już łapie?

Zaraz ten biedny człowiek jest podejrzewany o to, że chce przepić te pieniądze. Nie jestem fanem tego programu pt. rozdawnictwo pieniędzy akurat tym co maja dwójkę dzieci, ale na pewno nie wszyscy przepiją te pieniądze, myślę nawet, ze większość zainwestuje je w swoje pociechy, jak przystało na odpowiedzialnych rodziców.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 07:29:58

a co , rura juz cie pali?

poczekaj trochę, w drugiej połowie maja ruszaja przelewy, wytrzymasz czy dellirium cie już łapie?

Czy ja Ciebie obrażam czymkolwiek? Dlaczego więc mnie atakujesz? Poza tym, że jestem osobą niepijącą, to akurat te pierwsze pieniądze mają swoje przeznaczenie na kolonie dla dzieci, a zaliczki trzeba już wpłacić. Ciekawe skąd masz takie informacje, że środki zaczną wypłacać w połowie maja - pracujesz w UM? Jeśli tak, to gratuluję Urzędowi takiego pracownika, kipiącego inteligencją i profesjonalizmem. Jeżeli nie, to nie wiem po co Twój komentarz, pomijając, że każdy sądzi sam po sobie.

I jeszcze jedno: miasto otrzymało środki na wypłaty na początku kwietnia. Ciekawe kto zgarnie odsetki, za przetrzymywanie pieniędzy na koncie, bo od takiej kwoty muszą być kosmiczne.

#4 ~gastronom~

~gastronom~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 18:51:20

I nadal nic. Pytam się każdego, nawet tych którzy stali w kolejce juz pod Urzędem 1kwietnia i tych co Internetem składali. Nikt nie ma nawet decyzji. Bo a kasie nie wspomnę.

#5 ~no ba!~

~no ba!~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 21:32:53

a w Bydgoszczy na kontach nadal pusto... mimo szumnych zapowiedzi, że środki są wypłacane od dwóch tygodni... Nie znam nikogo, kto otrzymałby już świadczenie.

bo te pieniądze są w zaprzyjaźnionym banku na % PO-lszewi i jak będzie zysk to dopiero wydadzą .... ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 22:42:07

Dziękować Bogu, że jestem kawaler, mam z głowy te wymyślane na potrzebę chwili problemy !!! :D :D :D

to bij ka.pucyna zgredzie a płyny wydalaj do kibla pajacu

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 22:45:19

to bij ka.pucyna zgredzie a płyny wydalaj do kibla pajacu

tobie w duupe wleje mendo

#8 Dreistadt

Dreistadt

**

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 9300 postów

Napisano 11 maj 2016 - 12:24:16

Zamiast na potrzebę chwili sztucznie tworzyć patologię, ci którym daliśmy mandat zaufania w wyborach powinni zrobić wiele by ludzie mogli zarabiać tyle, by żyć godnie człowieka jak Europejczycy !!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 500+. 500 plus, bydgoszcz, wypłata świadczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych