Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 22:59:06

Ja współczuję rodzinie znam Adama i znałem Krystiana bardzo dobrze...To jest tragedia dla wszystkich ale każdy przekracza prędkość... Kto jest bez winy niech rzuci kamień..... Kto nie przekraczał

Puknij się w głowę zanim coś takiego napiszesz! No chyba,że Ty przekraczasz prędkość i tam gdzie jest 40km jedziesz 130km!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 00:02:16

cos okropnego mój Boże...współczuje żonie dzieciom rodzinie,, najgorsze zawsze w tym wszystkim jest to ,ze sprawca wychodzi cało a poszkodowany nie i to jest tragedia..Niech Bóg i anioły czuwają nad rodziną i dodadzą im sił w tych ciężkich chwilach.. 

#23 ~NIESZAWA~

~NIESZAWA~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 00:08:39

EWELINKO TRZYMAJ SIĘ TAM :(

#24 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 00:12:46

Niestety dziś kierowca skutera będzie odłączony od aparatury podtrzymującej życie!!!Mózg umarł i tylko sece bije,lekarze czekają na rodzinę,żeby mogła się z nim pożegnać.Biedne te jego małe dzieciątka! :(

:( życie jest niesprawiedliwe!! a bandyci zyja i ciesza się życiem czy ktoś zna odpowiedz dlaczego tak jest????

#25 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 22:30:05

Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 11 w Lubaniu.

#26 ~moniczka~

~moniczka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 09:03:47

To życie jest niesprawiedliwe niewinny młody chłopak całe życie przed nim malutkie dzieci potrzebujące ojca pozostaje tylko ptanie DLACZEGO na które nikt niezna odpowiedzi

#27 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 14:46:32

To był Wiktor! z Wloszczycy

Pogrzało Cie?

#28 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 10:57:37

Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 11 w Lubaniu.

.[:]

Wyrazy współczucia dla bliskich osób!

#29 ~AW~

~AW~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 21:12:31

[*] Biedny Krystian... a ten motorower jak wyglądał...
ale tak to jest jak się opelkiem popierd... i myśli się, że jest się Kubicą...
Miał 2 dzieci, jednego chrzcił niedawno ;/
Pracował z moim mężem.

#30 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 13:34:56

[*] Biedny Krystian... a ten motorower jak wyglądał...
ale tak to jest jak się opelkiem popierd... i myśli się, że jest się Kubicą...
Miał 2 dzieci, jednego chrzcił niedawno ;/
Pracował z moim mężem.

Czy mogłaby Pani pomóc mi się skontaktować z Rodziną Krystiana? To bardzo wazne, proszę o pomoc !mój email kgrzybek24@gmail.com

#31 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 17:09:48

Czy mogłaby Pani pomóc mi się skontaktować z Rodziną Krystiana? To bardzo wazne, proszę o pomoc !mój email kgrzybek24@gmail.com

A po co?

#32 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 22:12:24

Hallo.Chciałam dodać swoją skromną opinie na ten temat jeśli pozwole. Pierwsza rzecz to składam kondolencje rodzinie Krystiana Baranowskiego oraz jego znajomym bliższym i dalszym. Ja mieszkam od kilku lat w Niemczech i jak byłam w Lubaniu na cmentarzu to poznałam po zdjęciu mojego kolege z gimnazjum Krystiana. Powiem szczerze że mnie to uderzyło że tak młody człowiek nie żyje i zmar w wieku 26l. To był mój rówienik i nie znając sytuacji bardzo mnie to dotkneło. O okolicznościach dowiedziałam się tą drogą online. Szczerze mówiąć to jest bardzo trudne żyć z takim bólem mam tu na myśli najbliższych. Takie nieoczekiwane tragedie są bardzo bolesne i takie rany będą goić się wiele lat. Jeżeli możemy coś dla niego zrobić to proszę o modlitwe w jego intencji i o dobrą pamięć. Cieszmy się z małych rzeczy, doceniajmy każdy dzień, dbajmy o swoje zdrowie i postępujmy dobrze bo to każdemu może się przytrafić. Miło jest usłyszeć że Krystian miał swoją rodzine i jest po nim pamiątka, Ze zdąrzył spełnić ten etap w życiu. Dla wielu był i będzie niezaponiany. Wyrazy współczucia koleżanka Magda z klasy B.

#33 ~Edt~

~Edt~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 22:52:31

.........pech

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 09:48:29

[*]

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odszkodowanie