Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 15:29:01

Proponuje poszkodowanej isc do firmy pozyskujacej odszkodowania, kierowcy i pasazerowi nalezy sie zadoscuczynienie z oc sprawcy nawet jesli nie ma uszczerbku na zdrowiu... 3000 zl droga nie chodzi a ludzie nie wiedza ze sie nalezy. Mam takiego kolesia ale specjalnie nie podam zeby nie bylo ze sciema. Po prostu skontaktujcie sie z taka firma wezma 20% tego co wyciagna od ubezpieczalni. pozdro

#2 ~MARIUSZ~

~MARIUSZ~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 09:02:54

Od kilku lat zajmuję się odszkodowaniami. Każdej zainteresowanej osobie prześlę krótką, syntetyczną informację, jak należy postępować zaraz po stłuczce czy po wypadku aby uniknąć kłopotów. Odpowiem także na inne pytania dotyczące możliwości uzyskania odszkodowań. Wystarczy przysłać swojego maila na adres:
legalhelp@wp.pl

#3 ~weroncia~

~weroncia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 14:34:34

Proponuje poszkodowanej isc do firmy pozyskujacej odszkodowania, kierowcy i pasazerowi nalezy sie zadoscuczynienie z oc sprawcy nawet jesli nie ma uszczerbku na zdrowiu... 3000 zl droga nie chodzi a ludzie nie wiedza ze sie nalezy. Mam takiego kolesia ale specjalnie nie podam zeby nie bylo ze sciema. Po prostu skontaktujcie sie z taka firma wezma 20% tego co wyciagna od ubezpieczalni. pozdro

Ja korzystałam z usług Europejskiego Centrum Odszkodowań i rzeczywiście wszytsko odbyło się szybko i sprawnie i kaska wpłynęła na konto. Mówimy o tej samej firmie czy korzystałaś z innych usług? Wiem, że w Inie działa kliku przedstwiacieli różnych tego typu firm. Zresztą wystarczy iść do Viki, tam na ścienie wisi pełno takich ogłoszeń.

#4 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 20:53:42

Ja korzystałam z usług Europejskiego Centrum Odszkodowań i rzeczywiście wszytsko odbyło się szybko i sprawnie i kaska wpłynęła na konto. Mówimy o tej samej firmie czy korzystałaś z innych usług? Wiem, że w Inie działa kliku przedstwiacieli różnych tego typu firm. Zresztą wystarczy iść do Viki, tam na ścienie wisi pełno takich ogłoszeń.

A ile kasy dostałaś?

#5 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:46:32

A wie ktoś coś wiecej o tym, że EuCO dopłaca do odszkodowania? Widziałem kilka artykułów w nacie na ten temat, ale ich treść jest troche enigmatyczna...

#6 ~DARIA~

~DARIA~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 22:23:03

http://www.naszracib...sprawcy---.html o ten artykuł Ci chodzi? Ja właśnie też się zastanawiałam nad tym jak to jest z tą kasą.

#7 ~aida~

~aida~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:17:49

No i co ustalilście? Nie bardzo rozumiem na czym to polega? Że co? Że dostaje kase od ubezpieczyciela i jeszcze od tego EuCO? Raczej to wydaje mi się nieprawdowopodbne.

#8 ~ozi~

~ozi~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 22:21:28

Tak, najpierw dostajesz z OC sprawcy, a potem bierzesz dokumenty i idziesz o EUCO. Oni to analizują i jak jest wszytsko ok. to wypłącają ci dodatkową kaskę.

#9 ~sxchu~

~sxchu~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 13:51:48

Tak, najpierw dostajesz z OC sprawcy, a potem bierzesz dokumenty i idziesz o EUCO. Oni to analizują i jak jest wszytsko ok. to wypłącają ci dodatkową kaskę.

Takie pytanko: a jak jest bałagan w papierach ale nie z mojej winy to co wtedy?

#10 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:20:27

To zależy w jakim sensie, bo o kopie decyzji czy innych dokumentów znajdujacych się w akatch sprawy oraz o sprostowanie można zawsze wystąpić.

#11 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 22:13:11

Kiedyś czytałem, że do tego całego EUCO można zadzonić i się zapytać jak odzyskać dokumenty, których się nie ma, a oni udzielą Ci porady gratis.

#12 ~ee78~

~ee78~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:30:46

Oni mają chyba takie info na stronie.

#13 Piotr B

Piotr B

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 12:54:18

Wydaje mi się, że wszystkie firmy zajmujące się odszkodowaniami udzielają darmowe porady. 

Na wstępie "megi" napisał(a) o prowizji 20% - prowizje wahają w zależności od rodzaju szkody.

Nikt nie dodał, że do w/w prowizji należy doliczyć VAT - nasi doradcy EuCO powiadamiają o tym poszkodowanych.

W razie pytań służę radą.

Użytkownik Piotr B edytował ten post 30 sierpień 2013 - 12:55:56

#14 ~ulka90~

~ulka90~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:03:53

A Pan Piotr B działa na terenie Inwrocławia? EUCO ma tu swoje biuro czy tylko agentów?

#15 Piotr B

Piotr B

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 07:37:46

Nasi agenci nie mają ograniczeń terytorialnych. Mogą pomagać poszkodowanym na terenie całego kraju, oraz w Czechach, Słowacji, Rumuni i na Węgrzech.

Evropské Centrum Odskodného (EvCO)  

Európske Centrum Odškodnenia s.r.o.

Európai Kártérítési Ügyintéző Köz pontKft

Centrul European De Despagubiri SRL z siedzibą w Bukareszcie

Na terenie Inowrocławia EuCO ma też swoich agentów.

Darmowych konsultacji udzielam wszystkim poszkodowanym.

#16 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 12:45:02

Ja korzystałam z firmy specjalizującej się w odszkodowaniach i jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że mogę otrzymać tak wysokie odszkodowanie.

#17 ~Grzywa~

~Grzywa~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 22:08:17

Czyli potwierdziło się to, że konsultacje są darmowe :) Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Prawnicy zazwyczaj życzą sobie kasę z góry zaczym jeszcze się odezwą ;)

#18 ~ja29~

~ja29~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:41:39

Dokladnie. Poza tym lepiej skorzystać z usług fimy odszkodowawczej, bo oni znają się na rzeczy. Kancelarie nie zawsze...W Inie raczej papugia zajmują się rozwodami i podziałem majątku - bo to jest dla nich złoty inters.

#19 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 19:20:53

A czemu lepsza jest taka firma odszkodowawcza niż kancelaria? Jaka to jest różnica? Niższa cena czy co?

#20 ~Tzand~

~Tzand~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 00:19:57

W Lublińcu też jest dobra kancelaria odszkodowawcza. Nazywa się Pionier. Prowadzą sprawy odzyskiwania odszkodowań nie tylko z zakresu wypadków komunikacyjnych, ale także przy pracy, błędów medycznych, wypadków na polu czy szkód majątkowych. Mają duże doświadczenie. Moja sprawa dotyczyła akurat wypadku samochodowego. Pieniądze odzyskali naprawdę błyskawicznie. Współpraca przez cały czas układała się bardzo dobrze. Nie było żadnych problemów czy niedomówień. Ubezpieczyciel oczywiście nie chciał się zgodzić na dobrowolną zapłatę, więc sprawa trafiła do sądu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych