Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Wynajmę mieszkanie Grudziądz

Grudziądz wynajem mieszkanie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 anetaaa

anetaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 październik 2016 - 12:00:03

Witam!
Wraz z narzeczonym i dzieckiem pilnie poszukuję pod wynajem kawalerkę, 2-pokojowe mieszkanie bądź dom + umeblowanie, czynsz do 600 zł.

Pozdrawiam  :)  :) 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 18:57:52

Czynsz do 600 plus odstepne?

#3 anetaaa

anetaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 październik 2016 - 21:22:05

W zasadzie tak, w zależności od kwoty :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 21:30:26

Na osiedlach opłaty +czynsz+odstępne -1000 zł w górę miesięcznie.

Kamienice czynsz ok.600 zł +opłaty miesięcznie ,odstępne od 5000 w górę jednorazowo.Jedyny plus tego że stały meldunek.

#5 ~Ulka~

~Ulka~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:12:41

na olx jest ponad 170 mieszkan w Grudziadzu do wynajecia. Oferty sa rozne, tanie, drogie, niektore beznadziejnie drogie w stosunku do jakosci mieszkania... Ale zerknij, moze cos cie zainteresuje.

Trzeba liczyc sie rowniez z tym , ze wiekszosc to ogloszenia posrednikow, oni sobie zycza prowizje ... Powodzenia w szukaniu :)

#6 anetaaa

anetaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 październik 2016 - 11:35:04

Dziękuję za odpowiedź. Strasznie trudno znaleźć takie mieszkanie za te pieniądze, które pod względem warunków będzie odpowiednie dla 5-miesięcznego dziecka. Szukam juz dosyć długo. Zależy mi na mieszkaniu, które będzie warte tych opłat. Fakt zliczając sam czynsz dla właściciela, spółdzielnie i media +kaucja i jeszcze dodatkowo posrednik, który woła jednorazowo tyle co właściciel za miesięczne użytkowanie to ja dziękuję, po prostu mnie nie stać a gdzie tu jeszcze miesiac życia i przyslowiowe pampersy. Dziękuję. Cały czas mam nadzieje, ze coś znajdę ;)

#7 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 18:32:12

Taka szara rzeczywistosc niestety. Ludziska nabrali kredytow pod hipoteke a teraz szukaja ludzi ktorzy za nich to splaca. Przykladem sa wynajmy mieszkan na rzadzu... 1000 odstepnego co miesiac + czynsz 400 + prad i reszta mediow... A z urzedu miasta stoja pustostany i zamiast dac je ludziom to niszczeja ( w nadziei ze ktos je kupi )

#8 anetaaa

anetaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 październik 2016 - 10:26:26

No racja a wcale się nie dziwię tym ludziom jeśli ciężko im spłacać. Aczkolwiek mało kto na to zwyczajnie pójdzie

#9 ~tama~

~tama~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 08:05:41

od 10 czerwca będę miał do wynajęcia mieszkanie. Blok, 2 pokoje  39,8m2. balkon. Umeblowane, odświeżone. Cena jak mnie interesuje to około 900 zł + prąd . W cenie jest już czynsz. Interesuje mnie wynajem długoterminowy. Aktualnie mieszkanie jest odświeżane.

#10 ~Shorty~

~Shorty~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:02:18

Nie polecam wynajmu kawalerki na ul. Dąbrówki 2/4 właścicielka chce czynsz jak za złoto a kaucji nie oddaje w razie rezygnacji i wymyślę różne zaległe opłaty chodzi o panią Brygidek M.

#11 ~RODO~

~RODO~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:23:24

Nie polecam wynajmu kawalerki na ul. Dąbrówki 2/4 właścicielka chce czynsz jak za złoto a kaucji nie oddaje w razie rezygnacji i wymyślę różne zaległe opłaty chodzi o panią Brygidek M.

To sobie kup jak nie polecasz 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grudziądz, wynajem, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych