Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granicę a ubezpieczenie

ubezpieczenie wakacje

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kubotka~

~kubotka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 09:33:56

My się wybieramy po świętach na narty, ale ubezpieczenie jak zawsze bierzemy z concordii,  jakoś nam tam najbardziej odpowiada ilość ryzyk i gwarantowane pokrycie kosztów leczenia w razie czego.

Oni mają bardzo szeroki zakres ubezpieczeń, dobre warunki. U nich też wykupujemy polisy w razie wyjazdów ale też mam tam ubezpieczone mieszkanie.

#22 ~echaa~

~echaa~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 17:07:58

Zawsze ubezpieczamy si e na takie wyjazdy a szczególnie zima bo wtedy łatwiej o jakiś wypadek :) Concordia jest dobra , też tam mamy polisę .

#23 Kalusia

Kalusia

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 14:11:48

Podczas ostatnie wyjazdu wykupiłam ze znajomymi ubezpieczenie z Ing, mieli bardzo fajne warunki.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 12:17:08

Moim zdaniem ubezpieczenie NNW jest równie ważne,co ubezpieczenie medyczne, szczególnie, że jak weźmie się pełen pakiet w concordii to jesteś chroniony naprawdę na najlepszym poziomie.

#25 ~kamika~

~kamika~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:29:32

Czy wyjeżdżając za granice wykupujecie jeszcze jakieś ubezpieczenie turystyczne? Na pewno zrobię ekuz ale zastanawiam się czy jeszcze coś dodatkowego nie brać, jadę z dwójką dzieci,a wiadomo jak to jest z dzieciakami, a nie chciałabym wrócić z wakacji jeszcze z ogromnym rachunkiem za leczenie, bo wiem że ekuz wielu rzeczy nie obejmuje

#26 ~Arti~

~Arti~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 21:54:31

Jeśli planujesz wyjazd to moim zdaniem warto o tym pomyśleć. Nie jest to wielki koszt, a zabezpieczenie dodatkowe masz. Ja korzystałem ostatnio z KioskuPolis.

#27 ~kamika~

~kamika~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 12:12:44

o to nawet nie wiedziałam, że jet taka porównywarka polis, dzięki za wskazówkę, już nawet wykupilam ubezpieczenie na mój wyjazd, z kodem PLICE dostałam zniżkę sporą w generali, oby się ubezpieczenie nie przydało ;)

#28 Agulka32aga

Agulka32aga

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 20:33:07

Cześć, pierwszy raz zabieram swoja rodzinę na wakacje chciałabym, wiedzieć czy konieczne muszę wyrobić karę Ekuz? Czy dodatkowe ubezpieczenie jest jeszcze potrzebne?

#29 ~kamika~

~kamika~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 11:43:52

Cześć, pierwszy raz zabieram swoja rodzinę na wakacje chciałabym, wiedzieć czy konieczne muszę wyrobić karę Ekuz? Czy dodatkowe ubezpieczenie jest jeszcze potrzebne?

Obowiązkowe nie jest, ale myślę że warto jednak dokupić, poszperałam po różnych stronach i forach i ludzie bardzo dużo przypadków opisują gdzie po wypadku za granicą ekuz praktycznie nic im nie dał i wracali z ogromnymi rachunkami za szpital i leczenie, zajrzyj sobie do tego kiosku polis, ja tam właśnie znalazłam w niezłej cenie ubezpieczenie

#30 ~Arti~

~Arti~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:27:28

Też, jak wykupywałem ubezpieczenie w kioskupolis to również dostałem kod, o którym piszesz i jest zniżka:D Dla mnie zaletą był prosty i szybki proces sfinalizowania zakupu ubezpieczenia online.

#31 ~Kaca~

~Kaca~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 19:36:07

Fajnie, że są takie przeglądarki, porównywarki, na których można szybko znaleźć coś dobrego w spoko cenie. A dodatkowe zniżki to już mega sztos.

#32 Katarzynawielka

Katarzynawielka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 18:24:56

Jadać na wakacje warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie ,sam ekuz nie wystarczy w razie powazniejszej choroby czy wypadku.Jedyne co Ci mogę polecić to porównywarkę ubezpieczeń kiosk polis, tam jest zbiór wielu firm, od razu możesz ceny porównać i nawet wykupic przez internet.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych