Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granicę a ubezpieczenie

ubezpieczenie wakacje

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 21:08:10

Czy wyjeżdżając na wakacje za granicę korzystacie z dodatkowego ubezpieczenia? warto takie wykupić?

#2 ~sabinka~

~sabinka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 22:20:35

pewnie, nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć - dla mnie to podstawowy zakup; choroba, kradzież bagażu, czy jeszcze coś gorszego - przynajmniej mam pewność, że w razie czego jestem chroniona. Wykupuję zazwyczaj w compensie, chociaż, jak ostatnio leciałam do oslo wzięłam w pzu. Zawsze porównuję warunki i wybieram najbardziej optymalną opcję.

#3 jeff182

jeff182

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 10:50:01

Ja zawsze wykupuje. Wychodzi trochę więcej ale ja i moja rodzina mamy głowę spokojną, a nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć w podróży.

#4 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 14:06:32

Oj warto, przekonałam się o tym trzy lata temu jak zachorowałam w Grecji i nie miałam z czego zapłacić za leczenie. Od tamtej pory bierzemy polisę w generali i jedziemy na każde wakacje spokojnie.

#5 ~Mańka~

~Mańka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 13:40:31

No dobra a wyjeżdzajac z biurem podróży nie mamy jakiegoś ubezpieczenia?

#6 ~Mangola~

~Mangola~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:16:49

Wszystko zalezy od tego jakie jest to ubezpieczenie, bo to najczęściej są podstawowe wersje. Jak samodzielnie sie ubezpieczasz to tak jak np w compensa wykupiłam sobie ubezpieczenie pełne i mam w tym nawet ubezpieczony bagaż. Zawsze lepiej samemu dobrać zakres ubezpieczenia według własnych potrzeb. 

#7 aniaskupien

aniaskupien

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 luty 2016 - 15:57:28

Warto kupić, jednak też zależy od tego na ile wyjeżdżasz. Ja za swoje ubezpieczenie podczas 3 miesięcznego pobytu w Portugalii płaciłam tylko 80zł

#8 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 18:14:46

To niewiele a gdzie wykupywalas?

#9 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 12:10:37

W generali zawsze biorę polisę bo mogę sobie ją dopasować do swoich potrzeb i niedrogo wychodzi.

#10 ~Płateska~

~Płateska~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 09:07:43

Ja mam ubezpieczenie w Compensa i nie zamieniłabym go na żadne inne. Wiele razy już zdarzało mi się coś czego bym się nie spodziewała i na takie własnie chwile chce być przygotowana. 

#11 Ekspert_PZU

Ekspert_PZU

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:35:08

PZU ma w swojej ofercie ubezpieczenie PZU WOJAŻER, które spełni oczekiwania każdego podróżnika. O szczegółach można porozmawiać z agentem lub na infolinii  :)

#12 krzysiek878

krzysiek878

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:16:46

Skorzystałem z PZU Wojażer i mimo, że nic złego się w podróży nie stało to czułem się bezpieczniej, po prostu. Naprawde ważne jest, aby na wakacjach prawdziwie wypocząć i teraz nie wyobrażam sobie podróży bez wykupienia polisy turystycznej

#13 Ekspert_PZU

Ekspert_PZU

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:05:33

@krzysiek878, masz rację :)  mając takie ubezpieczenie, spędzasz wakacje bez zmartwień  :) 

#14 ~TrzeciSław~

~TrzeciSław~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 16:44:16

Tak, warto. Ja co prawda wykupiłem ubezpieczenie turystyczne w Liberty, ale jak się okazało było ono bardzo przydatne. Niestety musiałem udać się do szpitala w Dubrovniku ponieważ odczuwałem dyskomfort i ból w trakcie chodzenia. No i wtedy właśnie przydało się ubezpieczenie, ponieważ przyjęto mnie w szpitalu i udzielono mi niezbędnej pomocy w tym prześwietlenia, co byłoby bardzo kosztowne bez niego. Koniec końców wszystko się dobrze skończyło i mogłem wrócić zdrowy do Polski. 

#15 krzysiek878

krzysiek878

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 15:15:40

Ubezpieczenie turystyczne to chyba podstawa. Miałem podobną sytuację jak TrzeciSław i Liberty mi rzeczywiście maks pomogło. Także te ubezpieczenia to nie pic na wodę ale prawdziwa pomoc

#16 ~kuchareczka~

~kuchareczka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 20:29:48

Tak jak większość tu wypowiadających się uważam, że ubezpieczanie turystyczne to podstawa, szczególnie jeśli samodzielnie organizujemy wyjazd. Bo z biurem podróży to chyba zawsze jakieś ubezpieczanie jest. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokupić sobie jeszcze jakieś dodatkowe na przykład od utraty bagażu. ja w tym roku kupowałam ubezpieczenie przez internet na stronie Rankomat, bardzo wygodna opcja.

#17 ~GrzegorzynazeSzczecina~

~GrzegorzynazeSzczecina~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 09:17:55

krzysiek878

w koncu placisz to wymagasz, ja tak rozumuje

rowniez mam w liberty ubezpieczenie, na wakacje pakiet turystyczny +oc/ac, co wychodzi zdecydowaniej taniej, a w pakiecie mam wszystko, o co moglbym sie martwic w trakcie podrozy

#18 ~LetItSnow~

~LetItSnow~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 22:59:16

krzysiek878

w koncu placisz to wymagasz, ja tak rozumuje

rowniez mam w liberty ubezpieczenie, na wakacje pakiet turystyczny +oc/ac, co wychodzi zdecydowaniej taniej, a w pakiecie mam wszystko, o co moglbym sie martwic w trakcie podrozy

Jasne, że tak jest. ale ludzie często widzą, że komuś nie wypłacono i potem jest płacz i ból rzyci, że wyzysk korporacji a w ogóle to wszystkiemu winne sa szczepionki. 

Takie pakiety są dużo tańsze, prawda. Sam korzystalem w liberty z tego, do tego ubezpieczenie domu. Korzystne warunki

#19 janq

janq

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 26 październik 2016 - 13:23:26

Z tego co wiem, polskie ubezpieczenie za granica nie działa. Przynajmniej tak jest w Holandii. Ludzie nakupowali dodatkowych pakietów a tam odmówili im leczenia.

#20 ~paull~

~paull~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 15:30:09

My się wybieramy po świętach na narty, ale ubezpieczenie jak zawsze bierzemy z concordii,  jakoś nam tam najbardziej odpowiada ilość ryzyk i gwarantowane pokrycie kosztów leczenia w razie czego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych