Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w Dobrzyniu

wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 22:11:57

Licz sie ze slowami , ale musisz być sam matol do potegi!

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 22:51:12

wazne ze matola i sitwy nie ma

?

#43 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 12:59:20

Zastanawiająca jest nagonka na Pana Waśko jaką uprawiają zwolennicy Dobieszewskiego. Ten zmasowany atak świadczy o bladym strachu jaki padł na tych, którzy czerpią korzyści z miernej władzy w Dobrzyniu.Oczerniają tego kandydata tak samo jak oczerniali kilka tygodni temu żołnierzy wyklętych. Dobrzyniacy czas na zmiany.Są wielkie możliwości w Dobrzyniu tylko trzeba wziąść sie ostro do pracy. Pierwsze do wykonania to wybrać nowego burmistrza, który pokieruje naszą gminą z nowym spojrzeniem. Mam nadzieję, że odbędzie się spotkanie z kandydatami przed II turą.

To jest jedna strona twojego medalu.Druga strona również zastanawiające jest obrzydliwa nagonka na Pana Dobieszewskiego.jaką uprawiają zwolennicy Panna Waśko. Ten zmasowany atak świadczy o frustracji z pozytywnych dokonań władzy przez 8 lat lub udają że nie dostrzegają że wiele się zmieniło - no a;e oni są lepsi i mądrzejszy bo znają się na rządzeniu jak nie wiadomo kto. Oczerniają i szkalują byłego burmistrza zarówno ci z IPNu od teczek, oraz jacyś moraliści z Płocka którą propagują kult jedynie słuszną wizję żołnierzy wyklętych. Choć najważniejsze jest dostosowanie się do prawa gospodarza i jego woli a nie sięganie po szantaż moralny przez donosy na media prawicowe. Mogli się powstrzymać z odsłonięciem obeliskiem do wyborów, jeżeli zmieni się gospodarz miasta i będzie dla nich korzystna i sprzyjająca atmosfera a tak zrobili nam CZARNY PIJAR MIASTA NA CAŁĄ POLSKĘ.

#44 ~Z gminy~

~Z gminy~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 13:12:22

To jest jedna strona twojego medalu.Druga strona również zastanawiające jest obrzydliwa nagonka na Pana Dobieszewskiego.jaką uprawiają zwolennicy Panna Waśko. Ten zmasowany atak świadczy o frustracji z pozytywnych dokonań władzy przez 8 lat lub udają że nie dostrzegają że wiele się zmieniło - no a;e oni są lepsi i mądrzejszy bo znają się na rządzeniu jak nie wiadomo kto. Oczerniają i szkalują byłego burmistrza zarówno ci z IPNu od teczek, oraz jacyś moraliści z Płocka którą propagują kult jedynie słuszną wizję żołnierzy wyklętych. Choć najważniejsze jest dostosowanie się do prawa gospodarza i jego woli a nie sięganie po szantaż moralny przez donosy na media prawicowe. Mogli się powstrzymać z odsłonięciem obeliskiem do wyborów, jeżeli zmieni się gospodarz miasta i będzie dla nich korzystna i sprzyjająca atmosfera a tak zrobili nam CZARNY PIJAR MIASTA NA CAŁĄ POLSKĘ.

dobrze perroruje..., wódki polac . A tym dniem wg. Ciebie na pewno byłby adekwatny - pewnie 13 grudzień..., czy tak?

#45 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 13:43:04

dobrze perroruje..., wódki polac . A tym dniem wg. Ciebie na pewno byłby adekwatny - pewnie 13 grudzień..., czy tak?

Nie wiem, gdzie ty wyżej doczytałeś adekwatny dzień i co ma wspólnego 13 grudnia. Ale to twój problem

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 14:53:00

Nie wiem, gdzie ty wyżej doczytałeś adekwatny dzień i co ma wspólnego 13 grudnia. Ale to twój problem

Panu Dobiszewskiemu nie dorastacie nawet do pięt.

Nie obrażam obecnego burmistrza bo go nie znam ale o poprzednim mogę tylko mówić dobrze bo to bardzo porządny gość.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 18:50:09

Panu Dobiszewskiemu nie dorastacie nawet do pięt.

Nie obrażam obecnego burmistrza bo go nie znam ale o poprzednim mogę tylko mówić dobrze bo to bardzo porządny gość.

Pan Dobieszewski pewnie jest dobrym człowiekiem (osobiście aż  tak Go nie znam żeby oceniać) ale burmistrzem był słabym, chyba ma za miękkie serce. Nie kwestionując tego co zrobił, bo nie można nic nie zrobić przez dwie kadencje, ja osobiście twierdzę z pełnym przekonaniem że można było zrobić dużo więcej .

Twoje twierdzenie o niedorastaniu wszystkich do pięt byłego burmistrza jest płytkie i małostkowe wręcz idiotyczne. Takim twierdzeniem obrażasz wszystkich porządnych mieszkańców Gminy. Pamiętaj że Gmina to prawie osiem tysięcy mieszkańców  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych