Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w Dobrzyniu

wybory

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 13:38:12

Jak myślicie, kto wygra w drugiej turze?

#2 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 14:06:11

Tasarz, bo ludzie się przestraszą nowości

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 16:28:57

2 tura Waśko i Dobieszewski

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:46:44

Ja tam głosuje na Dobieszewskiego. Nie będę dawała głosu wysanym z palca inwestycjom Waśkiego na które nie ma dostatecznych środków. A z resztą nawet nie wiem jaki jest na prawdę, bo przyszedł sobie z daleka.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:24:02

można zapoznać się gdzieś z programami tych panów?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 17:36:32

można zapoznać się gdzieś z programami tych panów?

Problem z tym że nie mają programów: obecny mówi tylko o tym co zrobił (niech każdy to oceni) , nowy wszystko co było neguje ale mało mówi jak to naprawi, pretendując na fotel Burmistrza powinien wyborcom powiedzieć co zrobi jak to zrobi i z kim to zrobi. 

ALE  ALE  Burmistrza poznamy 30 listopada a radnych już znamy 

i co Wy na to jak się Wam podoba, ja zadowolona nie jestem.

PSL oficjalnie z ich komitetu wyborczego ma 6 mandatów  

kilku "przekona" do współpracy i następne 4 lata stracone, kolejna kadencja marazmu, bylejakości braku przemyślanych rozsądnych inwestycji a inne gminy śmigają do przodu.  

Ale co zrobić Lud tak wybrał. 

DLATEGO PATRZMY NOWYM RADNYM NA RĘCE MAMY PRAWO UCZESTNICZYĆ W SESJACH I KOMISJACH KORZYSTAJMY Z TEGO  

Niedługo pierwsza sesja i wybory przewodniczącego Rady,

przewodniczących komisji--po wynikach poznamy kierunek w jakim pójdzie Rada.

W ZALEŻNOŚCI OD TEGO PODEJMÓJMY DECYZJĘ NA KOGO GŁOSOWAĆ W DRUGIEJ TURZE

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 04:11:49

Kto się dostał do rady?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 21:32:25

Kto się dostał do rady?

Masztakowska, Grudzińska, Domeradzki, Piekarski, Augustowski, Wyszyński, Kołaczyński, Waśko,Tomczyk, Kowalewski, więcej to nie wiem

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 21:46:23

Masztakowska, Grudzińska, Domeradzki, Piekarski, Augustowski, Wyszyński, Kołaczyński, Waśko,Tomczyk, Kowalewski, więcej to nie wiem

To jeżeli Waśko zostanie burmistrzem to będzie miał tylko jednego radnego (Maria Waśko), więc nie będą przechodiły wszystkie projekty, bo rada będzie się sprzeciwiać.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 21:51:09

To jeżeli Waśko zostanie burmistrzem to będzie miał tylko jednego radnego (Maria Waśko), więc nie będą przechodiły wszystkie projekty, bo rada będzie się sprzeciwiać.

Rada ma pracowac dla dobra gminy jesli dziala inaczej to wy....ać na starcie

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 00:05:30

Rada ma pracowac dla dobra gminy jesli dziala inaczej to wy....ać na starcie

A ja jestem za zmianami.Dość marazmu,prywaty,nepotyzmu,...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:04:42

Po co głosować na pana Jacka Waśko, jeżeli wogóle go nie znamy. Jak wiemy, że pan Wysocki nie nadaje się na burmistrza to na niego nie głosujemy, a plany pana Waśko nie posiadają jakiegokolwiek wytłumaczenia jak to zrobi.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:36:43

Po co głosować na pana Jacka Waśko, jeżeli wogóle go nie znamy. Jak wiemy, że pan Wysocki nie nadaje się na burmistrza to na niego nie głosujemy, a plany pana Waśko nie posiadają jakiegokolwiek wytłumaczenia jak to zrobi.

Czy to znaczy że obecny stan Ci odpowiada.

Czy jesteś jednym z tych co są przy konfiturach - to jesteś w mniejszości.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 23:10:01

Czy to znaczy że obecny stan Ci odpowiada.

Czy jesteś jednym z tych co są przy konfiturach - to jesteś w mniejszości.

No nie za bardzo odpowiada, ale skąd wiesz, że nie będzie gorzej?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 15:40:16

No nie za bardzo odpowiada, ale skąd wiesz, że nie będzie gorzej?

gorzej to już być nie może (estetyka miasta, nepotyzm, brak inwestycji, minimalne korzystanie z funduszy zewnętrznych itd.)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 16:28:31

dokładnie, gorzej już być nie może!
Jeżeli zostawićcie obecnego burmistrza, będziecie patrzeć przez następne cztery lata jak nasze miasteczko niszczeje, jak nasze dzieci wyjeżdżają, po to tylko, by już nigdy nie wrócić, jak w UM fotel po swojej matce przejmuje córka...
Nowy kandydat to przenajmniej próba jakiejś zmiany!
Może właśnie Dobrzyniowi potrzeba spojrzenia kogoś z zewnątrz, kto nie zdązył zgnuśnieć i przyzwyczaić się do nicnierobienia władzy w naszym miasteczku...

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 16:40:19

Zastanawiająca jest nagonka na Pana Waśko jaką uprawiają zwolennicy Dobieszewskiego. Ten zmasowany atak świadczy o bladym strachu jaki padł na tych, którzy czerpią korzyści z miernej władzy w Dobrzyniu.Oczerniają tego kandydata tak samo jak oczerniali kilka tygodni temu żołnierzy wyklętych. Dobrzyniacy czas na zmiany.Są wielkie możliwości w Dobrzyniu tylko trzeba wziąść sie ostro do pracy. Pierwsze do wykonania to wybrać nowego burmistrza, który pokieruje naszą gminą z nowym spojrzeniem. Mam nadzieję, że odbędzie się spotkanie z kandydatami przed II turą.

#18 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 17:19:03

Jeżeli zostawićcie obecnego burmistrza, będziecie patrzeć przez następne cztery lata jak nasze miasteczko niszczeje, jak nasze dzieci wyjeżdżają, po to tylko, by już nigdy nie wrócić, jak w UM fotel po swojej matce przejmuje córka...
Może właśnie Dobrzyniowi potrzeba spojrzenia kogoś z zewnątrz, kto nie zdązył zgnuśnieć i przyzwyczaić się do nicnierobienia władzy w naszym miasteczku...

popieram wypowiedz 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 20:04:57

Zastanawiająca jest nagonka na Pana Waśko jaką uprawiają zwolennicy Dobieszewskiego. Ten zmasowany atak świadczy o bladym strachu jaki padł na tych, którzy czerpią korzyści z miernej władzy w Dobrzyniu.Oczerniają tego kandydata tak samo jak oczerniali kilka tygodni temu żołnierzy wyklętych. Dobrzyniacy czas na zmiany.Są wielkie możliwości w Dobrzyniu tylko trzeba wziąść sie ostro do pracy. Pierwsze do wykonania to wybrać nowego burmistrza, który pokieruje naszą gminą z nowym spojrzeniem. Mam nadzieję, że odbędzie się spotkanie z kandydatami przed II turą.

nie dziw się im , siedzą przy słoiku pełnym konfitur i co, tak nagle oddać go i co dalej kto ich przygarnie, przecież ci ludzie nie potrafią inaczej pracować .Interesant w naszym Urzędzie czuje się jak intruz, który zakłóca spokój. Ostatnio załatwiałam sprawę w Urzędzie Gminy we Wielgiem, ludzie tego nie da się opisać, ja czułam się tam najważniejsza , tam czuje się przyjazne podejście do interesanta, profesjonalizm obsługa bez zwłoki, od ręki. Względem Dobrzynia to przepaść nie do zasypania przy naszej kadrze urzędniczej.

JESTEM ZA ZMIANĄ    

#20 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:43:34

Ale panika w urzędzie

Nawet pan burmistrz w plakaty musiał zainwestować

Dobra rada do pracowników urzędu - nie oczerniajcie tak kontrkandydata obecnego burmistrza, bo jak go ludzie wybiorą to może rozliczy was z tych słów (a w Dobrzyniu o "życzliwych" nie trudno)

Obojętne mi kto wygra bo nowemu rada nie da za dużo wolnej ręki a stary to i tak za dużo nie robi.

Mam tylko nadzieję, że jak nowy to trochę nauczy "państwa urzedników" podejścia do swoich obowiązków, a jak stary to wynik pierwszej tury da mu trochę do myślenia i tez się weźmie za robotę 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych