Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wybory

Prezydent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 własny

własny

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 13:15:19

Wybór jest zawsze dlatego mimo nieodpowiedniego terminu wyborów zróbmy wszystko by bezpiecznie zagłosować i wysłać pana Andrzeja na emeryturę ,a panu Jarosławi życzę by spotkał wirusa by zrozumiał że są rzeczy ważniejsze niż wybory prezydenta tj.rodzina ,praca ,i najważniejsze zdrowie

#2 ~własny.~

~własny.~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:31:35

Wybór jest zawsze dlatego mimo nieodpowiedniego terminu wyborów zróbmy wszystko by bezpiecznie zagłosować i wysłać pana Andrzeja na emeryturę ,a panu Jarosławi życzę by spotkał wirusa by zrozumiał że są rzeczy ważniejsze niż wybory prezydenta tj.rodzina ,praca ,i najważniejsze zdrowie

odwołuje te bzdury. cos mi odje,,balo na dekiel. jestem idiotą wybaczcie mi.

#3 własny

własny

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:07:25

Taki autorytet PiS jak sędzia trybunału pani Krystyna twierdzi że wybory korespondencyjne są drogą do fałszowania i nie powinny być dopuszczone /wypowiedź w sejmie/ jak taki autorytet PiS jak pan Piotrowicz /kiedyś PZPR/sędzia trybunału miał kiedyś podobne zdanie ,a tu wybory gdy skala zagrożenia rośnie gdy rząd wprowadza coraz więcej ograniczeń ,tylko ludzie nieodpowiedzialni dla których liczy się tylko własny interes mogą narażać nas na śmierć ,jeśli te wybory jednak się odbędą starajmy się zabezpieczyć siebie i bliskich i uczestniczyć licznie i odesłać tych ludzi na emeryturę polityczną

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prezydent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych