Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Wybory

Wybory metro piwo

447 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:59:34

Napisano 6 minut temu

Brakiem kultury jest pieprzenie na mównicy  bez jakiegokolwiek trybu, oczernianie i  posądzanie o zamach politycznych przeciwników. Brakiem kultury jest też chamstwo w/w  z jakim poróżnił i dalej dzieli naród !

Napisano 19 minut temu

Nie głosowałem na Mellera, ani na PiS, ale to memo powyżej, to jednak brak kultury, bardzo niesmaczne.

Ten cytat powyżej to jest nic więcej, tylko polityka. Po to ludzie mają swój rozum, aby potrafili odróżnić kłamstwo od polityki.

Ale trzeba trzymać jakichś poziom, nie róbmy z siebie takiej hołoty jak nasi przeciwnicy.

#442 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:59:35

Was już pojebalo . PO to samo robilo co Pisiory teraz. PO dojdzie do władzy też będzie TVPO czy obsada stanowisk babcia mi ciociami . Znowu beda afery i tak w kółko tylko was mi żal między sobą jak koguciki skaczecie za tych idiotow w sejmie

#443 ~!~

~!~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:00:08

Was już pojebalo . PO to samo robilo co Pisiory teraz. PO dojdzie do władzy też będzie TVPO czy obsada stanowisk babcia mi ciociami . Znowu beda afery i tak w kółko tylko was mi żal między sobą jak koguciki skaczecie za tych idiotow w sejmie

I tu się z tobą zgodzę.

#444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 12:09:34

Jojoachim faktycznie masz rację. Prezesa ciągle strasznie brudzi ta POmadka, ciekawe czy ktoś ma w tym interes.

#445 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 20:18:10

Składamy podziękowania obydwu kandydatom na stanowisko burmistrza Chełmży za udział w kampanii wyborczej.

Panu Jerzemu Czerwińskiemu gratulujemy wygranej, a panu Dariuszowi Mellerowi - prawie wygranej.

Obydwu Panom życzymy dalszej pomyślności w pracy na rzecz rozwoju Chełmży.

Tym samym uznajemy, że nadeszła już pora na zakończenie dyskusji i sporów wyborczych i wykorzystanie twórczej energii Forumowiczów dla pomyślności naszego miasta.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, metro, piwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych