Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory

Wybory metro piwo

447 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aurelia~

~Aurelia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 16:48:26

Chelmzyniaka, nadstawiajmy anteny. Ciekawe, kto kogo pobije w festiwalu obietnic? Będziemy mieli metro od cukrowni na cmentarz, czy piwko za darmo?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 16:56:38

Wystarczy mniej smrodu i ma mój głos. Jestem realista, więc nie żądam 0 smrodu

#3 ~Janusze~

~Janusze~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 17:00:28

Ciekawe jak wypadnie kobieta, ktora chciała zdobyć fotel burmistrza, kusi ja widac odrazu stanowisko.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 17:29:12

Że kobieta to akurat atut.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 18:50:34

Ale nie jest z PiSu, to się nie nadaje.

#6 ~Sobieral~

~Sobieral~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 11:00:38

Ona jest chyba za partią Razem, to już zwała.

ta partia ma 2%

#7 ~Ryba~

~Ryba~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:47:20

Ehh. Przecież nie chodzi tu o to, kto z jakiej partii się wywodzi, ale o jakość działania na rzecz lokalnej społeczności. Nie ma w Chełmży miejsca na wielką politykę, są zwykle sprawy dla zwykłych ludzi. Jeżeli widze, że ktoś ma potencjał to oddam na niego swój głos.

#8 ~Ryba~

~Ryba~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:47:36

Ehh. Przecież nie chodzi tu o to, kto z jakiej partii się wywodzi, ale o jakość działania na rzecz lokalnej społeczności. Nie ma w Chełmży miejsca na wielką politykę, są zwykle sprawy dla zwykłych ludzi. Jeżeli widze, że ktoś ma potencjał to oddam na niego swój głos.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 14:11:30

I w co się angażuje. A partia Razem ma takie przesłania, że ludziom byłaby potrzebna. Zwykłym, nie wypasiony. Ale o tym trzeba poczytać.

#10 ~Chcę~

~Chcę~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:24:34

Ale nie jest z PiSu, to się nie nadaje.

A ja z kolei wolę żeby moj kandydat chodził do kościoła, nie obrabial pokatnie ksiezy i źle mowil o kosciele. Wole zeby nie wygadywal feministycznych bzdur, nie przypinał sobie cudzych zasług, nie podszywal się pod cudze sukcesy i pisal potem "moj uczen/uczennica" lub znam ciocie jej wujka od strony meza zony-byle tylko zaistnieć. Chcę, by moj kandydat nie mial podwojnej moralnosci, nie klamal i oszukiwal wyłącznie dla wysokiej pensji.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:27:20

Nie ma takich w Polsce!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 20:57:14

bo tylko to jest ważne...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 21:55:36

Napisales, czego Twoj kandydat ma nie robić. A z tego, co ma robic, to tylko tyle ,ze nie krasc i chodzic do kościoła. Fajnie, ale czy to naprawdę wystarczy? Mam te kwalifikacje, choc chodzenie do kosciola uwazam za prywatną sprawę i nikogo z tego nie rozliczam. Ale nie kradne i wcale nie uwazam, ze nadaję sie z tego powodu na burmistrza

#14 ~Guest~

~Guest~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:49:46

Samo chodzenie do kościoła nie uczyni się lepszym. Samo chodzenie do kościoła nie wystarcza. 

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:48:59

Polecam na Youtube Defekt muzgó i nowość:
Pisiory na wybory (dla osób które ukończyły 18 lat)

#16 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 16:12:43

Danka ma potencjał i dlatego pozostali panowie próbują takich głupich wpisów na forum. Panowie dość już i weźcie się do roboty.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 18:28:01

I w co się angażuje. A partia Razem ma takie przesłania, że ludziom byłaby potrzebna. Zwykłym, nie wypasiony. Ale o tym trzeba poczytać.

Jakie przesłania? Aberracyjny marksizm?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 20:17:43

Chyba już nikt nie wie, co to jest. Raczej mam na myśli sprawy socjalne. Normalne, takie np jak u naszych zachodnich sąsiadów, wiem, że są dużo bogatsi, ale jest do czego dążyć

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:50:14

Ciekawe jak będzie frekwencja. Mnóstwo ludzi narzeka na Burmistrza ale czy chociaż połowa z nich wzięła udział w głosowaniu?

Czy któryś z kandydatów wliczając obecnie urzędującego Burmistrza ma jakąś wizję rozwoju miasta i jest w stanie wskazać realne źródła finansowania swojego pomysłu?

Wszyscy będą coś obiecywać. Super. Tylko niech wezmą polityczną odpowiedzialność za niespełnione obietnice i np. oddadzą tyle procent dochodu na cele społeczne ile procent obietnic nie spełnili! To powinno dotyczyć zarówno Burmistrza jak i Radnych.

Ktoś z kandydatów  pisze,że chce obniżyć wynagrodzenie burmistrza po wygranych wyborach a co z dodatkiem funkcyjnym i specjalnym. Czy z niego też zrezygnuje?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:30:51

Obstawiamy!

Moim zdaniem Burmistrz zachowa stanowisko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, metro, piwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych