Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:14:39

I to mi się podoba. Pan Andrzej Guzowski sam finansuje sobie kampanię, całkowicie niezależnie. A poparcie PiSu chociaż nie wszystkim się spodoba, powinno pomóc. Życzę powodzenia!

#2 ~Kaligraf~

~Kaligraf~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:21:23

Za chudy na urząd. Trzęsie się za forsą. Widać, że żołądek na skutek nerwicy nocami nie daje mu spać. Cwaniak zawsze tak ma.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:26:51

Za chudy na urząd. Trzęsie się za forsą. Widać, że żołądek na skutek nerwicy nocami nie daje mu spać. Cwaniak zawsze tak ma.

Wydaje mi się, że za forsą się nie trzęsie. bo mam jej wystarczająco. I to jest jego atutem. Nie idzie po władze dla kasy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:29:58

Grudziądz musiał czekać kilkanaście lat aby znalazł się jeden człowiek, któremu można zaufać i bez zastanowienia poprzeć w walce o fotel prezydenta. 

Już na samym początku nie sięga po pieniądze z funduszy partii i sponsorów, którym potem by musiał się odwzajemnić.

Chylę czoło, znowu noc nieprzespana dla konkurentów.

Jestem spokojny o jego wygraną 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:35:13

Zdecydowanie najlepszy kandydat. Choć nie jestem sympatykiem PiSu na pewno ma mój głos.
Co do wyborów do Rady Miasta to nie wiem. Czekam na nazwiska. Chyba czas dać szansę młodszym.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:40:46

Ciekawe czy jak wygra to nominuje swojego kolegę Andrzeja W na fotel prezesa GKM?

#7 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 14:14:45

Myślę, że nie ma szans z Panem Glamowskim

#8 ~Juljan~

~Juljan~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 14:37:07

Myślę, że Pan Glamowski nie ma z nim szans

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:18:32

Pomieszanie z poplątaniem. To kto zgłosi Pana Guzowskiego w do ubiegania się o UP? PiS nie wystawia kandydata a KWW Andrzeja Guzowskiego nie zamierza wystawiać kandydatów do RM. To już nic z tego nie rozumiem.

#10 ~janusze i grażyny~

~janusze i grażyny~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 16:05:51

Myślę, że nie ma szans z Panem Glamowskim

W 2007 r. do rady nadzorczej Portu Gdańsk, spółki skarbu państwa, zgłosili się i żona Adamowicza, i jego szwagier Maciej Glamowski (posada w radzie to 2 tys. zł do ręki). Nie dostali się.Dziś szwagier prezydenta (z żoną działają w PO), choć jest radnym w odległym Grudziądzu, piastuje funkcję menedżerską w Międzynarodowych Targach Gdańskich – spółce, w której udziały ma miasto. Jest wiceprezesem.

#11 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 17:56:00

Mam?

#12 ~rychu~

~rychu~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:57:11

A nie był on już kiedyś wiceprezydentem Grudziądza?

#13 ~Złodzieje popis~

~Złodzieje popis~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:59:52

Wszyscy chooojjje i złodzieje folksdojcze albo Żydzi wszyscy antypolacy, Polsko i Polacy obudzmy się

#14 ~Rewers~

~Rewers~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:01:54

Kiedy odpowiednie służby dobiora się do ludzi którzy doprowadzili te piękne miasto do upadku, gdzie jest CBA i inni?

#15 ~Trzymajcie mnie~

~Trzymajcie mnie~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:12:08

Pomieszanie z poplątaniem. To kto zgłosi Pana Guzowskiego w do ubiegania się o UP? PiS nie wystawia kandydata a KWW Andrzeja Guzowskiego nie zamierza wystawiać kandydatów do RM. To już nic z tego nie rozumiem.

Guzowski założył własny komitet i sam siebie wystawi. Jesooo czytajcie ze zrozumieniem i odrobinę pomyślcie. To naprawdę nie boli

#16 ~ram~

~ram~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:58:04

A czy nie jest tak, że kandydatów na prezydenta może zgłaszać tylko komitet, który jednocześnie zgłosi listy na radnych?

#17 ~ram~

~ram~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:58:21

A czy nie jest tak, że kandydatów na prezydenta może zgłaszać tylko komitet, który jednocześnie zgłosi listy na radnych?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 20:07:04

Układają nowy Kodeks Wyborczy i w tych wyborach kandydat będzie mógł sam się zgłosić bez listy radnych.PiS schowie swojego kandydata pod pierzyne.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 07:30:34

Andrzej Guzowski jest na razie jedynym kandydatem na Prezydenta Grudziądza. Pozostali się przestraszyli? Nie zarejestrowali jeszcze swoich komitetów?

Najbardziej zakłopotana jest Platforma Obywatelska... Nie mają po prostu kandydata i szukają łosia, który pójdzie na pożarcie... Próbują kupić Glamowskiego... Ale czy mu się to opłaca?

Ciekawe co zrobi SLD? W marcu br grudziądzkie struktury SLD podpisały z Nowoczesną porozumienie w sprawie wspólnego startu w nadchodzących wyborach samorządowych. A tu Nowoczesna idzie razem z PO... Oszukali ich? Cała totalna opozycja w rozsypce...

Wychodzi na to. że tylko Andrzej Guzowski jako niezależny kandydat na prezydenta i PIS z listami do Rady Miejskiej są najbardziej przygotowani do wyborów.

Będzie ciekawie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:12:23

Układają nowy Kodeks Wyborczy i w tych wyborach kandydat będzie mógł sam się zgłosić bez listy radnych.PiS schowie swojego kandydata pod pierzyne.

Komitet Wyborczy Wyborów zgłaszając kandydaturę na Prezydenta miasta nie musi wystawiać kandydatów do Rady Miasta, ani na inne szczeble samorządu. Zawsze tak było - nic się w tym temacie nie zmieniło. A tu już ktoś wymyśla teorie spiskowe.

To mądre zagranie taktyczne Guzowskiego i PiS.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: guzowski, pis, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych