Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory do powtórki

wybory powtórka błąd unieważnienie mandatu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:08:57

To chyba nie pamiętasz ja p.Banasik czepiał się przez ostatnie 2   lata . burmistrz jak to szybko poszło w niepamięć 

Co za bzdury.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:14:06

To chyba nie pamiętasz ja p.Banasik czepiał się przez ostatnie 2   lata . burmistrz jak to szybko poszło w niepamięć

Nie pamiętam żeby radny Banasik w poprzedniej kadencji czepiał się p. burmistrz. Pamiętam za to jak p. burmistrz stosowała politykę jednej racji, jej racji.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:17:01

Pomówienia bez dowodów? To skarżyła radę bez dowodów? I dlatego sądy nie przyznawały jej racji?

A gdzie rada miała dowody na swoją obronę? A gdzie sądy znalazły i udowodniły jej winę? Mojsza jest najmojsza?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:20:01

Nie pamiętam żeby radny Banasik w poprzedniej kadencji czepiał się p. burmistrz. Pamiętam za to jak p. burmistrz stosowała politykę jednej racji, jej racji.

Rada też stosowała politykę jednej racji, sami blokowali nowatorskie inicjatywy, wiadomo bo nie była po ich myśli.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:20:41

Poprzednia rada nie była gorsza od obecnej a że ówczesna burmistrz nie potrafiła z radą współpracować to nie można ich za to winić.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:24:23

Rada też stosowała politykę jednej racji, sami blokowali nowatorskie inicjatywy, wiadomo bo nie była po ich myśli.

Czy ty słyszysz co piszesz bo ja żadnego nowatorskiego pomysłu p. burmistrz przez te dwa lata nie zauważyłem.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:30:23

Możesz podać przykład jednej nowatorskiej inicjatywy? Chodziło o powołanie straży miejskiej, likwidację przedszkola w łączniku, budowę jednego wypasionego placu zabaw zamiast kilku bliżej mieszkańców czy może postawienie budynku socjalnego z kominami pod oknami bloku? A wiesz, że ten budynek już stoi?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:30:30

Poprzednia rada nie była gorsza od obecnej a że ówczesna burmistrz nie potrafiła z radą współpracować to nie można ich za to winić.

Aha jak miała inne zadanie to trzeba była sięgnąć po oskarżenia publiczne wysysane z palca. Wojna niczym PIS i PO w Lipnie. A monopol na władzę ma tylko jedne ugrupowanie.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:33:54

Aha jak miała inne zadanie to trzeba była sięgnąć po oskarżenia publiczne wysysane z palca. Wojna niczym PIS i PO w Lipnie. A monopol na władzę ma tylko jedne ugrupowanie.

O jakie zadanie chodzi? I o jakie oskarżenia publiczne? "Razem..." ma monopol na władzę? To jet to "jedne ugrupowanie"?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:39:31

Czy ty słyszysz co piszesz bo ja żadnego nowatorskiego pomysłu p. burmistrz przez te dwa lata nie zauważyłem.

Pomysły torpedowała rada, wszystkie od burmistrza . Burmistrz realizował to co musiał od rady bo innego wyboru nie miał, dzięki czemu mogli sobie przypisać dokonania w kampanii wyborczej jako swój sukces

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:43:45

O jakie zadanie chodzi? I o jakie oskarżenia publiczne? "Razem..." ma monopol na władzę? To jet to "jedne ugrupowanie"?

Monopol silny to mieli ich rywale od 2006, ale jakoś w 2014 nie udało się powtórzyć sukcesu z 2010. Dziwne jest to że w 2010 i 2011 więcej głosów szło na PO niż PIS.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:49:17

Monopol na władzę to właśnie ówczesna burmistrz starała się mieć.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:51:09

Pomysły torpedowała rada, wszystkie od burmistrza . Burmistrz realizował to co musiał od rady bo innego wyboru nie miał, dzięki czemu mogli sobie przypisać dokonania w kampanii wyborczej jako swój sukces

Głupszego wpisu to już dawno nie czytałem.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:54:47

Przewodnictwo radzie i wszystkim komisją rady przez nowych radnych to monopol na władzę.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:57:15

Napisz chociaż o jednym nowatorskim pomyśle. Chyba potrafisz wskazać jeden konkret?

A w kampanii wyborczej radni rozliczali się z realizacji swojego programu, z którym szli do wyborów. To chyba obowiązek?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 22:00:04

Napisz w końcu, jakie to inne zadanie miała pani burmistrz. Rzucasz hasłami bez pokrycia?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 22:00:33

Głupszego wpisu to już dawno nie czytałem.

To co jest prawdą, możesz sobie nazywać jak chcesz nawet głupotą według własnych kryterium.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 22:03:03

Napisz w końcu, jakie to inne zadanie miała pani burmistrz. Rzucasz hasłami bez pokrycia?

Plecie bzdury i nic więcej. Ludzie 30 listopada dokonali oceny.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 22:15:12

To co jest prawdą, możesz sobie nazywać jak chcesz nawet głupotą według własnych kryterium.

Ależ to jest prawda! Ta trzecia, według ks. Tischnera.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 22:18:39

Ależ to jest prawda! Ta trzecia, według ks. Tischnera.

Skąd wiesz że trzecia, sam ks. Tischner tak Ci powiedział?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, powtórka, błąd, unieważnienie mandatu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych