Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory do powtórki

wybory powtórka błąd unieważnienie mandatu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 09:42:06

Czy ty coś wiesz w tym temacie? Po co masz z sobą zabierać jakieś

tajemnice?

Dokładnie każdy zabiera z sobą jakieś tajemnice. Ty nie wiesz nic w tym temacie?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:24:45

Ja już nic nie rozumiem co z tymi wyborami. Wczoraj w Tygodniku Lipnowskim pisali, że ponowne, dziś w CLI, że nie będzie powtórki. Komu tu wierzyć? Tygodnik nadal robi wiele błędów, nazwiska we wczorajszej sądzie są tak poprzekręcane, że możliwe, że i w tym artykule o wyborach się pomylili.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:17:35

I co z tymi wyborami? Ktoś wie jak jest naprawdę?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:27:40

Tak jak napisali w Tygodniku Lipnowskim. W CLI to tekst chyba miał się ukazać 1 kwietnia.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:30:10

Według TL ma być.

Według CLI miało być, ale okazało się że ma nie być.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:32:51

Wyborów nie będzie, czytajcie CLI oni są lepiej i szybciej poinformowani niż TL.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:53:29

Ale jaja !!!!!!!!!!!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:18:15

Wybory będą na 100% tylko jeszcze nie wiadomo kiedy.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:26:15

Wybory będą na 100% tylko jeszcze nie wiadomo kiedy.

No właśnie miały być ale jednak ich NIE BĘDZIE w ogóle.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:40:07

No właśnie miały być ale jednak ich NIE BĘDZIE w ogóle.

nawet jak będą to trzeba wygrać a wynik może się  powtórzyć 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:45:17

Nie trzeba powtórki, wszystko zostaje po staremu. Amem.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:47:01

I ja jestem za tym,Oglądając Radę widać ze ta 9 współpracuje z burmistrzem i nie atakuje jak poprzednia rada Łańcucką. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 20:33:33

I ja jestem za tym,Oglądając Radę widać ze ta 9 współpracuje z burmistrzem i nie atakuje jak poprzednia rada Łańcucką. 

Tak, wyraźnie widać, że burmistrz potrafi rozmawiać ze wszystkimi i nie będzie z radą porozumiewał się za pomocą sądów. Ani z mieszkańcami też.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 20:50:25

Tak, wyraźnie widać, że burmistrz potrafi rozmawiać ze wszystkimi i nie będzie z radą porozumiewał się za pomocą sądów. Ani z mieszkańcami też.

Jaki ty jesteś ograniczony co by było to zawsze ten dobry to burmistrz a może byś zauważył ze tych 9 chce się dogadać dla dobra Lipna? 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 20:50:45

Jaki burmistrz taka rada, nic ująć nic dodać.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:04:23

To po co były pomówienia bez dowodów na Łańcucką że ich ciągnęła po sądach? Zanim coś chlapną, niech dobrze się zastanowią dwa razy  bo może ktoś ich świadomie wprowadza w błąd.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:05:08

Jaki ty jesteś ograniczony co by było to zawsze ten dobry to burmistrz a może byś zauważył ze tych 9 chce się dogadać dla dobra Lipna

Chyba to ślubowali, nieprawdaż? Wszyscy radni. To żadna łaska.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:05:29

To chyba nie pamiętasz ja p.Banasik czepiał się przez ostatnie 2   lata . burmistrz jak to szybko poszło w niepamięć 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:05:55

Jaki ty jesteś ograniczony co by było to zawsze ten dobry to burmistrz a może byś zauważył ze tych 9 chce się dogadać dla dobra Lipna? 

Tych dziewięciu może i chce się dogadać nie mogę tego wykluczyć. Ale żeby można było osiągnąć porozumienie czy kompromis to musi być wola obu stron. Poprzednia burmistrz tej woli nie wykazywała demonstrując swą niczym nie uzasadnioną doskonałość. Obecny burmistrz wie że jest dla ludzi bo od ludzi dostał to powołanie i póki co realizuje je bardzo dobrze. Nikt radnych nie dzieli gdyż podzielili się sami. Możliwe że będzie to jedna z lepszych kadencji ale póki co obecna 8 (9 radny to weteran) to nowicjusze i bardzo wiele się muszą jeszcze nauczyć. Przewodnictwo radzie i wszystkim komisją do czegoś obliguje poza wyższymi dietami od pozostałych radnych.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:07:35

To po co były pomówienia bez dowodów na Łańcucką że ich ciągnęła po sądach? Zanim coś chlapną, niech dobrze się zastanowią dwa razy  bo może ktoś ich świadomie wprowadza w błąd.

Pomówienia bez dowodów? To skarżyła radę bez dowodów? I dlatego sądy nie przyznawały jej racji?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, powtórka, błąd, unieważnienie mandatu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych