Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory do powtórki

wybory powtórka błąd unieważnienie mandatu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:54:19

Ciekawe, na kiedy zostanie wyznaczony termin wyborów na os. Sikorskiego z przyległościami.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:08:25

A skąd wiadomo ze będzie powtórka ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:17:54

A skąd wiadomo ze będzie powtórka ?

Z wczorajszego wyroku sądu w Gdańsku.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:37:42

A gdzie ten wyrok bo nawet zainteresowany nie zna ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 18:14:17

A gdzie ten wyrok bo nawet zainteresowany nie zna ?

wczoraj była publikacja, z odpisem wyroku z uzasadnieniem zainteresowany stawi się w stosownym miejscu i czasie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 19:45:50

wczoraj była publikacja, z odpisem wyroku z uzasadnieniem zainteresowany stawi się w stosownym miejscu i czasie.

Brawo dla tego pana widać ze nie masz pojęcia jak działa SĄD Apelacyjny

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 19:58:33

Brawo dla tego pana widać ze nie masz pojęcia jak działa SĄD Apelacyjny

no nimom, a powinnym

#8 ~15~

~15~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:02:55

Mandat wygaszony a wybory już niebawem.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:20:11

Mandat wygaszony a wybory już niebawem.

Nie jestem za tym czy innym ale widać ze ta RADA potrafi dogadać się z Burmistrzem, chodziarz ma większość(pisze o 9 osobowej grupie ) Poprzednia Rada miała większość i jak by mogła to by Burmistrzowej i Zastępcy poderznęli  gardło.ale widocznie starym radnym nie odpowiada i trzeba jątrzyć i władza musi być w ich rękach.I Rady nie są wystąpieniami kilku godzinnymi tylko merytoryczne zapytania i nie po to żeby zabłysnąć tylko żeby mieszkańcy mieli jasność.Życzyła bym sobie żeby tak pozostało

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:33:26

Nie jestem za tym czy innym ale widać ze ta RADA potrafi dogadać się z Burmistrzem, chodziarz ma większość(pisze o 9 osobowej grupie ) Poprzednia Rada miała większość i jak by mogła to by Burmistrzowej i Zastępcy poderznęli  gardło.ale widocznie starym radnym nie odpowiada i trzeba jątrzyć i władza musi być w ich rękach.I Rady nie są wystąpieniami kilku godzinnymi tylko merytoryczne zapytania i nie po to żeby zabłysnąć tylko żeby mieszkańcy mieli jasność.Życzyła bym sobie żeby tak pozostało

Nie jestem za tym czy innym ale widać ze ten BURMISTRZ potrafi dogadać się z Radą chociaż nie ma większości. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Obecny burmistrz jest przeciwieństwem poprzedniczki przez co nie ma zatargów pomimo głupich i uszczypliwych docinek jednej z nowych radnych.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:40:36

Nie jestem za tym czy innym ale widać ze ten BURMISTRZ potrafi dogadać się z Radą chociaż nie ma większości. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Obecny burmistrz jest przeciwieństwem poprzedniczki przez co nie ma zatargów pomimo głupich i uszczypliwych docinek jednej z nowych radnych.

A nie przyszło Ci do głowy ze ta grupa chce współpracy, A ty tylko widzisz plusy tylko po stronie Burmistrza?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:43:35

Ja też życzyłabym sobie, żeby tak pozostało. Mądry burmistrz współpracuje z radą, a nie szuka konfliktów. Nie będzie pewnie wojował z ludźmi. Ciągot do procesowania się też nie widać. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:55:37

A nie przyszło Ci do głowy ze ta grupa chce współpracy, A ty tylko widzisz plusy tylko po stronie Burmistrza?

Na subiektywny wpis odpowiedziałem równie subiektywnym. Jeżeli ta grupa o której piszesz chce współpracy to powinna już niebawem zmienić uposażenie burmistrza gdyż obecne jest przedmiotem drwin innych wójtów i burmistrzów w województwie.

Działalność obecnego burmistrza jest transparentna i otwarta na wszystkich którzy chcą dialogu i współpracy.

Nie zgadzam się z totalną krytyką poprzedniej rady gdyż to obie strony nie potrafiły się porozumieć przez co wciąż iskrzyło a merytorykę nader często zastępowano awanturami. Chcąc być obiektywnym trzeba być krytycznym również i do tych do których mamy większy sentyment czy też zaufanie.

Po trzech miesiącach i Radę i Burmistrza oceniam pozytywnie a początkowe awantury o przewodnictwo komisji i uposażenie burmistrza uważam za przejaw braku doświadczenia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:00:26

Na subiektywny wpis odpowiedziałem równie subiektywnym. Jeżeli ta grupa o której piszesz chce współpracy to powinna już niebawem zmienić uposażenie burmistrza gdyż obecne jest przedmiotem drwin innych wójtów i burmistrzów w województwie.

Działalność obecnego burmistrza jest transparentna i otwarta na wszystkich którzy chcą dialogu i współpracy.

Nie zgadzam się z totalną krytyką poprzedniej rady gdyż to obie strony nie potrafiły się porozumieć przez co wciąż iskrzyło a merytorykę nader często zastępowano awanturami. Chcąc być obiektywnym trzeba być krytycznym również i do tych do których mamy większy sentyment czy też zaufanie.

Po trzech miesiącach i Radę i Burmistrza oceniam pozytywnie a początkowe awantury o przewodnictwo komisji i uposażenie burmistrza uważam za przejaw braku doświadczenia.

I Tu Cię popieram

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:02:37

A czy dobrze pamiętam jedna osoba z tej 9 wstrzymała się od głosu nad uposażeniem Burmistrza ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:03:28

I Tu Cię popieram

I niech tak pozostanie i trwa jak najdłużej.

#17 Stary1

Stary1

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 342 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 07:57:22

Nie wydaje mi się żeby to było coś przyjemnego dla miasta.

Nie chcę wypowiadać się co do przyczyn, ale wydaje się,

że nie były one jednoznaczne.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 09:00:42

Stary jednoznaczne to jest tylko to że każdy z nas biedny czy bogaty będzie musiał kiedyś odejść.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 09:34:34

Sąd się wypowiedział. Sądowi się nie wydawało, że przyczyny są niejednoznaczne.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 09:40:21

Stary jednoznaczne to jest tylko to że każdy z nas biedny czy bogaty będzie musiał kiedyś odejść.

Czy ty coś wiesz w tym temacie? Po co masz z sobą zabierać jakieś

tajemnice?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, powtórka, błąd, unieważnienie mandatu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych