Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory do Parlamentu Europejskiego 26.05.2019 roku.

Wybory

130 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 14:59:23

:)

Miałem zagłosować na PSL ale na ZSL głosować nie będę. Eurokołchoz nie dostanie mojego głosu. Albo nie pójdę na wybory albo zagłosuję na PiS chociaż to nie moja bajka ale koalicja z komuną to nie na moje siły.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 23:01:24

Super partia kur.wo!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 06:12:43

Miałem zagłosować na PSL ale na ZSL głosować nie będę. Eurokołchoz nie dostanie mojego głosu. Albo nie pójdę na wybory albo zagłosuję na PiS chociaż to nie moja bajka ale koalicja z komuną to nie na moje siły.

Jak po drodze ci ze spółdzielnią zjednoczonej prawicy to głosuj, jak zawsze. Bo to też tylko, że sowchoz..

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 07:59:11

Super partia kur.wo!

p
Co to za jezyk czyżbyś patrzył w lusterko.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 08:07:05

Jak po drodze ci ze spółdzielnią zjednoczonej prawicy to głosuj, jak zawsze. Bo to też tylko, że sowchoz..

Może i masz racje ale nie powiesz mi komu blizej do Putina. Koalicja Europejska jest pro Putinowska. Lewica jest pro Moskiewska a mnie z komunistami nie po drodze. Jasnowidzem jesteś kiepskim bo glosowalem na PSL. Teraz nie zaglosuje bo PSL nie ma szans. Oddając glos na PSL wybiorę komucha Zemke albo jakiegoś innego Zwiewke. Nie nie zaglosuje bo mam kregoslup i rozum. A glupcy niech idą i głosują.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 11:27:41

Wolę tych, których wymieniłeś jak np. tego twojego skoczka Czarneckiego..... :)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 12:14:52

Wolę tych, których wymieniłeś jak np. tego twojego skoczka Czarneckiego..... :)

Czarneckiego nie wybieram bo nie mieszkam w Warszawie. Zemke dla wojewodztwa nic nie zrobił. Zaprasza wojtow i burmistrzów na wycieczki do Brukseli i Sztrasburga ale co z tego ma zwykły mieszkaniec powiatu lipnowskiego. O Zwiefce to już zupełnie nic nie wiem. Na wuj mi tacy europarlamentarzysci. Ten z PiS też nie lepszy.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:01:20

p
Co to za jezyk czyżbyś patrzył w lusterko.

Wpisz w youtube to się dowiesz skąd to pochodzi

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:08:08

Tylko nie na PIS zagłosuję

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:48:51

No pewnie że nie. Jak zawsze. Na nocną zmianę zagłosujesz.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 14:33:10

Zaglosujesz na tych ktorzy nie przywiązują zadnej wagi do polskości. Dla ciebie polskość to nienormalność. Glosuj sobie na ludzi finansjery a ja zaglosuje na polskość.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 16:27:35

Tylko PiS. Wygramy te i następne wybory, oPOzycja już Nam nie podskoczy, za kratami będzie odpoczywać. Kilka pokoleń w dobrobycie i  dopiero ukształuje się odpowiednio watrościowy naród !

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 18:24:01

Tylko PiS. Wygramy te i następne wybory, oPOzycja już Nam nie podskoczy, za kratami będzie odpoczywać. Kilka pokoleń w dobrobycie i  dopiero ukształuje się odpowiednio watrościowy naród !

No ciekawe czy puścicie fajerwerki w tym roku.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 18:39:42

Podejrzewam że z Ciebie żaden PiS-owiec a co najwyżej zwykły oszołom totalny.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 19:44:35

Totalni mają taśmy, Wyborczą i Giertycha a Kaczyński zostanie pokonany.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 20:50:02

Totalni mają taśmy, Wyborczą i Giertycha a Kaczyński zostanie pokonany.

Totalni nic nie mają nawet rozumu.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:48:32

Głosuje na koalicję antyunijną Żeby Polska była Polską czyli na:

1. Wolność Korwin-Mikke

2. Wolność i Skuteczni

3. KNP

4. Ruch Narodowy + Młodzież Wszechpolską

5. Federacja dla Rzeczpospolitej + exONRowcy

6. Stowarzyszenie Pobudka

7. Prawica Rzeczypospolitej

8. i pewnie Kukiz'15

1,2,4 , 6 i 4 jest okej. 3, 7 i 8 absolutnie odpada.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 20:45:50

Użyją dzieci, chorych na raka i paszkwili na Polskę, bo to nie PiS, ale POKO walczy o życie ...
POKO walczy o życie i dla wielu z nich ten bój będzie ostatni. Melodramat opozycyjny, z udziałem Schetyny i Tuska na koniu, wróci z nowymi odcinkami.

Zacznie się jatka w PSL, bo tam połowa chciała, połowa nie chciała koalicji, no i niezbyt mądra decyzja Kosiniaka-Kamysza założyła „chłopom” tęczowe gumiaki LGBT.

Na moje oko i intuicję Biedroń będzie walczył o próg wyborczy i może mu się to uda. O ile POKO razem z Biedroniem uzyskają wynik o 4-7% lepszy od PiS, ale jednocześnie POKO z PiS nie wygra, to morale w „najgorszym sorcie” spadnie na samo dno.

Wszystko to razem sprawia, że czeka nas wyjątkowo brutalna kampania, która już została rozpisana. POKO stosuje starą metodę zadymy, ale w panice sięga po najbardziej prymitywne narzędzia, wykorzystując dzieci i chorych na raka.

Donosy na Polskę do KE to stały element, wcześniej przygotowany i ustalony. Wyroki w sprawie pytań prejudycjalnych i inne „atrakcje” ze strony Timmermansa zostaną odpalone w kluczowych momentach kampanii.

Z kolei dwie ostatnie akcje autoryzowane przez POKO, czyli strajk ZNP w czasie egzaminów i próba zdeprecjonowania nie pozostawiają złudzeń. Będą robić awantury non stop i przekonywać, że Polacy pod rządami PiS umierają w szpitalach, a w szkołach panuje wielki bałagan kosztem dzieci, chociaż sami ten chaos próbują wywołać.

Na taką kampanię trzeba się przygotować i jeśli PiS ma rozsądne pomysły na kontratak, to wybory do PE i ostateczne wyniki będą końcem POKO. mk

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 21:49:12

Jak na razie nie przedstawili żadnego programu wyborczego do

Parlamentu Eurpejskiego tylko podali nazwiska nawet ministrów 

ewakuujących się tam ?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 22:14:16

Jak na razie nie przedstawili żadnego programu wyborczego do
Parlamentu Eurpejskiego tylko podali nazwiska nawet ministrów
ewakuujących się tam ?

Program jest bardzo prosty:dbać o polskie sprawy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych