Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory do Parlamentu Europejskiego 26.05.2019 roku.

Wybory

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:32:54

Nie wybierał bym takich, których Unia Europejska uwiera i im się nie podoba .

Trzeba wybrać takich co mają coś wiecej od checi pobierania wysokich diet. Nie jestem zwolennikiem PiSi daleko mi do nich ale to co wyprawia PO jest żałosne. Popieranie komunistów to już szczyt hipokryzji.

#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:40:35

Jak nie popierasz ugrupowania to nie głosuj na nich.

I nie szukaj komunistów tam gdzie ich nie ma.

A serca mamy wszyscy po lewej stronie !!!#23 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:41:21

Jak nie popierasz ugrupowania to nie głosuj na nich.

I nie szukaj komunistów tam gdzie ich nie ma.

A serca mamy wszyscy po lewej stronie !!!#24 ~Jurek~

~Jurek~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:50:03

Jak tamte ugrupowania się nie sprawdziły to tym razem  trzeba zagłosować na partię Biedronia, to nowa i prężna siła polityczna niczym nie obciążona.

Tylko musisz spodenki zmienić#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:51:05

Jak nie popierasz ugrupowania to nie głosuj na nich.
I nie szukaj komunistów tam gdzie ich nie ma.
A serca mamy wszyscy po lewej stronie !!!

Ludzie ktorzy zapomnieli o klasie robotniczej a wspierają homoseksualistow i tranwestytow to lewacy. A lewacy brzydza sie ludźmi pracy. Ciupanie i balowanie. Taki rzymski model rozwiezlosci.

#26 jozin z bazin

jozin z bazin

  Nowy

 • Oczekujący na zatwierdzenie
 • Pip
 • 11 postów

Napisano 17 luty 2019 - 10:32:46

Ludzie ktorzy zapomnieli o klasie robotniczej a wspierają homoseksualistow i tranwestytow to lewacy. A lewacy brzydza sie ludźmi pracy. Ciupanie i balowanie. Taki rzymski model rozwiezlosci.

 

A co sadzisz  o duchownych katolickich taplających sie w przepychu. dojących z kasy naiwne i otumanione staruszki i o pedofilach wsród duchownych którzy krzywdzili i często nadal krzywdzą bezbronne dzieci ?#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 22:21:03

Stało się, powstała nowa płonna nadzieja polskojęzycznej opozycji – POKO Wielka Koalicja ...

W trakcie wyborów do PE sponsorzy i mecenasi polskojęzycznej opozycji przetestują stary schemat, wyciągany za każdym razem w sytuacji kryzysowej, gdy potrzebne są głosy wyborców.

W jednym bloku będzie szło wszystko, co nie jest Biedroniem, w drugim wariancie pójdzie właśnie Biedroń.

SLD nie mając większego wyboru, ponieważ jest partią umierającą, jak Nowoczesna, potwierdziła wczoraj swój udział w projekcie. Dostanie za to parę miejsc na wspólnych listach, o które bić się będą tuzy PRL-u i niekoniecznie dostaną jedynki, bo w POKO Wielka Koalicja mamy jeszcze Nowoczesną, całą armię wygłodniałych i znudzonych gwiazd PO, no i w kolejce czeka PSL.

Przypomnę:

Polska ma zaledwie 51 mandatów do zdobycia, co oznacza, że na starcie dla tuzów i gwiazd realnie do zdobycia będzie góra 25 mandatów.

  Oznacza to tyle, że o miejsca powalczą na śmierć i życie: obecni deputowani, jak Boni, Pitera, czy Lewandowski, ale też Kalinowski z PSL i Zemke z SLD. Dojdzie do nich Miller, Cimoszewicz i pewnie Czarzasty.

  W następnym rzędzie czeka Gasiuk-Pihowicz z POKO, no i ludzie Lubnauer z umierająącej Nowoczesnej.

  A gdzie upchnąć Sawickiego i Piechocińskiego? Co zrobić z Marcinkiewiczem, Kopacz i paroma kolegami Tuska, których Tusk na pewno będzie chciał na listę wielkiej koalicji wepchnąć?

Wiecie i czujecie już Szanowni Państwo Wyborcy, czym to wszystko pachnie...

Miłości w tej koalicji nie będzie i zacznie się wielka jatka z Grzegorzem „zniszczę cię” Schetyną po jednej stronie, a Tuskiem i cała resztą po drugiej. I to są bardzo dobre wiadomości...

Po co to wszystko?

Biorąc pod uwagę specyfikę wyborów do PE nie jest możliwe aby POKO - Wielka Koalicja przy „Wiosna” Biedronia zyskały ponad 40%, bo to są formacje wzajemnie się zjadające.

Modne jest takie gadanie, że niezdecydowani i zmęczeni wyborcy mogą być „wartością dodaną”, tylko to ma się nijak akurat do tych wyborów, gdzie największa frekwencja nie przekroczyła 25%...

Wniosek z tej zabawy jest taki, że polskojęzyczna opozycja po prostu testuje dwa sposoby na odzyskanie władzy, a całość odbywa się w desperackich warunkach.

Gdyby PO była silna i na fali, po prostu zmyłaby SLD, Nowoczesną i PSL, oczywiście tak nie jest i stąd Schetyna musi się sporo napocić, żeby poukładać listy i proporcje. Gdyby Biedroń był drugą PO z roku 2007, to mielibyśmy zupełnie inną „narrację” w mediach, ale tak nie jest, Biedroń to drugi Petru/Palikot i na tyle jest wyceniony. Bać się nie ma czego ... mk

 #28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 23:41:09

Tej siły już nic nie zatrzyma! Kononowicz poparł Biedronia: „Trzymaj się! Wysyłam tobie piątkę”

Nowo powstała partia Wiosna zdążyła już zamącić na lewicowo-liberalnej części polskiej sceny politycznej. Przebojem zdobywa kolejne rekordy w sondażach, zabierając wyborców głównie Platformie, Nowoczesnej i SLD.
Partii Biedronia zaufał także Krzysztof Kononowicz, który w 2006 roku kandydował na urząd prezydenta Białegostoku:
 

"Bardzo dobrze. Ja popieram tę partię i nawet zagłosuję na nią. Co macie głosować na łachmytów, na PO, PSL, SLD? To są ludzie wydzieracze, kłamczuchy, oszukańcy, którzy was oszukują, okłamują, zabierają pieniążki i tak dalej".

"Szanowni państwo, nie głosujcie na te partie. Głosujcie na Wiosnę. Wiosna to jest wiosna - przyjemność, radość, szczerość. Kwitną drzewa, wszystko. Owoce, jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, mirabelki, szczaw. Wszystko rośnie. Pomidory, ogóreczki. Wszystko rośnie. Głosujcie na Wiosnę. To bardzo szczera i uczciwa partia Ryszarda Biedronia"

"Ryszardzie Biedroń, trzymaj się! Wysyłam tobie piątkę"

 

- powiedział Kononowicz, według którego partię "Wiosna" założył nie Robert, a... Ryszard Biedroń.

No cóż ...

 #29 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 06:37:05

Lepiej zagłosuj na Prawdziwą Europę, dostąpisz zasługi.#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 13:20:35

Głosuje na bardzo dobrą koalicję europejską czyli PO-SLD-Zieloni.#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 17:32:24

Głosuje na bardzo dobrą koalicję europejską czyli PO-SLD-Zieloni.

 


PO-SLD-Zieloni-Teraz#32 ~Grim~

~Grim~
 • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:19:52

Wielgus za Tuska oni maja ten sam poziom#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:25:29

Praworządność najlepiej zacząć od własnego podwórka Panie Timermans. Może tak na początek ocenimy Pana rodaka niejakiego Leopolda II wyjątkowo praworządnego człowieka. Jest Pan Panie Timermans całkowicie niewiarygodny. #34 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:58:25

 

PO-SLD-Zieloni-Teraz

 

 


PO(KO)-SLD-Zieloni-Teraz-Nowoczesna#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 07:57:25

Onet kłamie od samego rana jeszcze ta komusza Wyborcza i radio Zet. Cały bukiet prawdy o banksterach co to w obronie przed PiS sprzedadzą do końca Polskę.

Jeżeli do tej kołalicji zwanej kołchoz Europejski dołączy PSL to już dziś mówię że niechcę a muszę powtarzam za klasykiem ale zagłosuje za PiS bo gwarantuje nam większą niezależność. 

Przy PiS widzimy to ujadanie zagranicy i totalnej koryta chcicy . Za rządów PO i PSL wszystko było akceptowane już na wstępie a nasz przemysł i handel był tylko iluzoryczny. Niech on będzie i zagraniczny ale niech płaci podatki tam gdzie produkuje i gdzie handluje a nie tam gdzie firma ma główną siedzibę. Zobaczcie w Lipnie kto gdzie płaci podatki a wówczas zrozumiecie dlaczego jest coraz gorzej. Tak naprawdę damy sobie radę bez środków unijnych (nie jestem przeciwnikiem UE) ale nie pozostają w Polsce pieniądze z podatków. #36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 08:32:05

Głosuje na bardzo dobrą koalicję europejską czyli PO-SLD-Zieloni.

Masz rację w Polsce prawdziwych patriotów nazywa się faszystami a oszustów i kosmopolitów nie uznających potrzeby funkcjonowania państwa polskiego uznaje się za patriotów. Czyżby nastąpiła zmiana znaczenia tego słowa czy też ludzie stali się całkowicie bezmyślni. 

Koalicja europejska to koalicja Timermansa cwanego Belga którego rodacy u boku Leopolda II ustanawiali demokracje w Afryce a źródła historyczne podają że był wśród tych demokratów zaraz po Adolfie z Austrii który to szerzył praworządność w Polsce i Europie. Część tych działaczy koalicji europejskiej nazywa nas rasistami i faszystami a zaraz potwierdzą że to my rozpętaliśmy II wojnę światową.#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 09:55:41

Jak na razie mamy do czynienia z ewakuacją do Brukseli .#38 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 10:19:59

Jak na razie mamy do czynienia z ewakuacją do Brukseli .

Na razie? To już parę lat, jak Tusk się ewakuował. Premier polskiego rządu wybrał fuchę za ojro z perspektywą emerytury sześćdziesięciodwulatka za 85 tysięcy miesięcznie, podczas gdy Polkom i Polakom zafundował tyranie do 67 lat.

Donald Tusk po raz pierwszy otrzyma w tym miesiącu wyższą pensję. Wynagrodzenie szefa Rady Europejskiej sięgnie ok. 32 700 euro, czyli mniej więcej 140 000 złotych. Rocznie to ponad półtora miliona złotych!  
 

 #39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 14:05:33

 

PO(KO)-SLD-Zieloni-Teraz-Nowoczesna-PSL!

 

 

:)
 #40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 14:56:33

Jak na razie mamy do czynienia z ewakuacją do Brukseli .

Tuska ludzi czyli komuny.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych