Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory 2019 w prowincjonalnym Grudziądzu

kandydaci twarze marność

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam z Nieba~

~Adam z Nieba~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 07:38:01

Grudziądz (zakichane partie) tradycyjnie na wybory tu i tam wystawiają "elitę" intelektualną miasta. że pożal się Panie Boże. Jak widzę naszych kandydatów to myślę sobie, skąd tacy się wzięli? No tak, zasrana polityka nie lubi ludzi z charakterem, a jedynie potulnych, często życiowych nieudaczników. A można by napisać jeszcze dosadniej. Na pewno nie oddam głosu na żadnego kandydata z tego miasta, bo nikt nie zasługuje na moje skreślenie. Miernoty i tyle. Szkoda, że prawdziwi faceci i prawdziwe kobiety nie biorą udziału w wyborach. 

#2 ~zyga~

~zyga~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 07:41:12

Szczególnie nasze kandydatki zrobiły się na laski... Mimo przed i emerytalnego wieku.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 07:52:37

Szczególnie nasze kandydatki zrobiły się na laski... Mimo przed i emerytalnego wieku.

Zatarte wyroki a motto startu ...dbanie o dobro i zgode. Zaprzeczanie swoim czynom.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 08:49:59

Grudziądz (zakichane partie) tradycyjnie na wybory tu i tam wystawiają "elitę" intelektualną miasta. że pożal się Panie Boże. Jak widzę naszych kandydatów to myślę sobie, skąd tacy się wzięli? No tak, zasrana polityka nie lubi ludzi z charakterem, a jedynie potulnych, często życiowych nieudaczników. A można by napisać jeszcze dosadniej. Na pewno nie oddam głosu na żadnego kandydata z tego miasta, bo nikt nie zasługuje na moje skreślenie. Miernoty i tyle. Szkoda, że prawdziwi faceci i prawdziwe kobiety nie biorą udziału w wyborach. 

Adam a ty nie z Torunia?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 08:58:57

Zagłosuję na Kosinskiego

#6 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 09:05:28

Toc to czerwona zaraza dominuje w Grudziadzu. Po wygra tu w cuglach

#7 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 09:16:44

Na pewno nie na Kowarowskiego Kariera mu sie marzy....... Szymański klamczuch

#8 ~lasvegas~

~lasvegas~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 14:42:11

No i ten pan na senatora, z PiS, który już przesiedział w senacie ostatnie lata, nic dla miasta, dla ludzi nie zrobił. I znowu próbuje. Mam nadzieję, że pisowcy nie dadzą rady i ten pan przepadnie. Czego mu szczerze życzę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kandydaci, twarze, marność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych