Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Wybór liceum- pomóżcie

Liceum Inowrocław Konopa Kasprowicz Bio chem I LO Inowrocław II LO Inowrocław

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 eyelashes

eyelashes

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 15:16:10

Cześć, poszukuje najlepszego bio chemu w Inie :D Zastanawiam się nad I LO lub II LO. Do III nic mnie nie ciagnie. Nie powiem, ciężki wybór to jest, bo obie szkoły są co najmniej identyczne. Proszę Was o opinie. O negatywne również, bo muszę jakoś wybrać szkołę. Kieruję się tylko i wyłącznie bio chem lub medical (opcja w Kasprze). Nie ukrywam, że moim małym marzeniem jest medycyna, dlatego zależy mi na jak najlepszych nauczycielach, żeby ten zapał nie zgasł ;) Ważna jest też atmosfera, więc napiszcie mi swoje odczucia o niej, jeśli w którejś z wymienionych szkół byliście :D

Użytkownik eyelashes edytował ten post 28 marzec 2017 - 20:00:43

#2 ~Brtk~

~Brtk~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 14:57:42

Fakty są takie, że klasa medical w Kasprze jest taką perełką. Najwyższe progi, najlepsi nauczyciele.Sam jestem na innym profilu, ale polecam.

#3 eyelashes

eyelashes

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 14:59:21

Fakty są takie, że klasa medical w Kasprze jest taką perełką. Najwyższe progi, najlepsi nauczyciele.Sam jestem na innym profilu, ale polecam.

#4 eyelashes

eyelashes

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 15:00:50

Właśnie słyszałam, że w nowym roku szkolnym w medicalu nie będzie tej najlepszej biologii, dlatego biorę pd uwagę bio chem. Za to w nim z chemią bywa różnie

#5 ~Biolog~

~Biolog~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:25:01

Warto wybrać Kaspra. Dobry poziom, dużo się dzieje w tej szkole, tym samym łatwiej jest przebrnąć przez lata nauki. Myślę, że ta szkoła daje bardzo dobre podstawy. W tym roku rzeczywiście lepsza bilogia w klasie c. Za to w D wspaniały wychowawca!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 17:22:20

Nie zdałeś egzaminu maturalnego? To nic! Nie czekaj, zapisz się już dziś do Nova Centrum Edukacyjne!

Zapisujemy na wyższe semestry!

Bez matury

Bez egzaminów wstępnych

Warunkiem zapisu do szkoły policealnej jest posiadanie wykształcenia średniego.

Nie zwlekaj! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

tel. 790 400 178 

ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Liceum, Inowrocław, Konopa, Kasprowicz, Bio chem, I LO Inowrocław, II LO Inowrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych