Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wszy w I LO

144 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~bożenka~

~bożenka~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:26:34

Widać że komentują tego posta nie do końca wykształcone osoby, które na pewno nie ukończyły tak prestiżowej szkoły jak I LO.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:28:06

istniejesłowo unasieniania?

Jadwiniu, czyżbyś była uczennicą tego LO i czy język polski jest przedmiotem nieobowiązkowym ?

Wy się boicie ? Do centrali tak, ale unasienniania, bo weszki są na wymarciu i czeba odnowić stadko to każda szt. na wagę złota. Zarobić nie chcecie, że się tak wypieracie ? :(

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:29:59

Widać że komentują tego posta nie do końca wykształcone osoby, które na pewno nie ukończyły tak prestiżowej szkoły jak I LO.

No masz rację, one do niej uczęszczają. ;)

#44 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 12:23:12

A może to pani Ludmiła Jarzębinowicz rozniosła te wszy? Bo słyszałam też, że ponoć na Nakielskiej też były. Hmmm, no sama nie wiem... A co Wy na to?

#45 ~-Gość-~

~-Gość-~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 15:39:25

Ludzie! Przecież wszyscy doskonale wiedzą, że jest to prowokacja! Ktoś niewątpliwie chce zaszkodzić najlepszej szkole w mieście. Nie sądzicie, że to trochę dziwne, że ktoś "poruszył" tę sprawę na krótko przed rekrutacją do szkół? Niewątpiliwe chce zaszkodzić szkole i to w tak perfidny sposób. Żałosne... I LO przyjmuję uczniów z "wszystkich grup społecznych", jeśli wykazują się inteligencją i wiedzą. Wszyscy uczniowie są zadbani i pod kontrolą higienistki. Nie ma mowy o żadnych wszach! A jeśli by faktycznie były, to cała szkoła by o tym wiedziała( tym bardziej Pani Dyrektor, nauczyciele...). Pojmijcie to wreszcie. Ktoś zrobił sobie "nieśmieszny żart".

#46 ~uczennica1lo~

~uczennica1lo~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 16:45:55

Czy tylko mi sie wydaje ze ten temat zaczal ktos z IILO?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 16:55:48

Czy tylko mi sie wydaje ze ten temat zaczal ktos z IILO?

Wypraszamy sobie. Nie musimy stosować takich chwytów i tak jesteśmy wyżej w rankingach.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 17:19:28

Ludzie! Przecież wszyscy doskonale wiedzą, że jest to prowokacja! Ktoś niewątpliwie chce zaszkodzić najlepszej szkole w mieście. Nie sądzicie, że to trochę dziwne, że ktoś "poruszył" tę sprawę na krótko przed rekrutacją do szkół? Niewątpiliwe chce zaszkodzić szkole i to w tak perfidny sposób. Żałosne... I LO przyjmuję uczniów z "wszystkich grup społecznych", jeśli wykazują się inteligencją i wiedzą. Wszyscy uczniowie są zadbani i pod kontrolą higienistki. Nie ma mowy o żadnych wszach! A jeśli by faktycznie były, to cała szkoła by o tym wiedziała( tym bardziej Pani Dyrektor, nauczyciele...). Pojmijcie to wreszcie. Ktoś zrobił sobie "nieśmieszny żart".

ILO nie jest najlepsze w Grudziądzu.

#49 ~uczennica 1lo~

~uczennica 1lo~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 17:38:49

W tej szkole nigdy nie bylo i zapewne nie bedzie takiego problemu! Widac, ze komus bardzo sie nudzi skoro takie rzeczy wymysla

#50 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 19:19:31

Darujcie sobie te kłótnie i wzajemne oskarżenia, bo nie o to tu chodzi. Lepiej razem pomyślmy jak zlikwidować problem, który trapi wielu uczniów. Ja wczoraj byłam u fryzjerki i powiedziała mi, że mam wszy! Myślałam ze spadnę z tego krzesła, od razu potem zrobiłam kurację z Delacetem i pomogło – wszy nie było, no ale są gnidy… :/ Umyłam po tym szamponem Sora i czesałam włosy, czesałam je pod włos. Wcześniej miałam tych gnid bardzo dużo, a po takim godzinnym czesaniu w różne strony osoba sprawdzająca mi włosy powiedziała, ze rewelacja... Było ich o wiele więcej, wcześniej miałam na całej głowie, teraz mam tylko za uszami i nad karkiem... Według mnie trzeba długo wyczesywać w różne strony i zawsze pod włos. Dzisiaj zrobię patent z prostownicą, a na wieczór ocet i zobaczę, co będzie dalej. Najważniejsze jest pozytywne myślenie! :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 19:29:24

Jestem uczennica I LO i pierwsze słyszę o wszach ;> wydaje mi sie, ze to mało udany żart:))

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 19:33:38

Jestem uczennica I LO i pierwsze słyszę o wszach ;> wydaje mi sie, ze to mało udany żart:))

:( ale ile się przez to przyjaźni nawiązało :)

#53 ~lalala~

~lalala~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 19:50:34

Widac, ze osoby, ktore to wymyslaja to nie sa zbyt inteligentne.. to co teraz 1lo ma sie odegrac i puscic plote ze w 2 tez cos jest??

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:00:17

Takie rzeczy raczej nie w stylu ILo :)

#55 ~tra la la~

~tra la la~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:08:21

Widac, ze osoby, ktore to wymyslaja to nie sa zbyt inteligentne.. to co teraz 1lo ma sie odegrac i puscic plote ze w 2 tez cos jest??

w 2lo dziewczyny noszą majtki :(

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:16:54

Kto by chciał je im ściągać ;>

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:19:11

Kto by chciał je im ściągać ;>

dlatego noszą w torebkach

#58 zmanierowana

zmanierowana

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 21:58:39

Co za bzdura, jestem tegoroczną maturzystką i w czasie mojej nauki nie było problemu z wszami wśród młodzieży. Marna prowokacja. 

#59 ~Uczen Jedyneczki~

~Uczen Jedyneczki~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 21:58:47

Wg Mnie to jest lipa jak dotychczas chodze tam 1,5 roku i o tym artykule dowiedzialem sie od kokegi... Ale w szkole od nauczycieli czy znajomych nie slyszalem o ani jednym przypadku :* Tak wiec gratuluje Tym ktorzy chca wciskac innym ciemnote .... P.S. najzabawniejsze jest to ze wszyscy maja duzo do powiedzenia a zaden uczen nie mial wszy -,-

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 22:02:42

Wg Mnie to jest lipa jak dotychczas chodze tam 1,5 roku i o tym artykule dowiedzialem sie od kokegi... Ale w szkole od nauczycieli czy znajomych nie slyszalem o ani jednym przypadku :* Tak wiec gratuluje Tym ktorzy chca wciskac innym ciemnote .... P.S. najzabawniejsze jest to ze wszyscy maja duzo do powiedzenia a zaden uczen nie mial wszy -,-

nawet taki mały co jej nie widać a czuć ? :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych