Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wszy w I LO

144 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 17:02:49

Wszystkie posty o wszach pisze jedna i ta sama osoba, która ma na celu szarganie opinii szkoły.
Nie od dziś wiadomo, że dostają się do tego liceum osoby z wyzszych warstw społecznych, a co za tym idzie wyklucza się tam obecność brudasów.

O proszę jaki bogacz sie odezwał i mądrala ciekawe jak długo po tym oblanym miodem liceum będzie pracy szukać. cholerne wywyzszanie sie.

#22 ~Marcin Wasilewski~

~Marcin Wasilewski~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:18:35

Bardzo to wszystko ciekawe. Jestem uczniem III klasy tego liceum i z całą pewnością mogę powiedzieć, że w przeciągu 3 ostatnich lat NIE BYŁO ANI JEDNEGO PRZYPADKU wszawicy wśród uczniów.
Autor tematu najwidoczniej ma jakiś cel, żeby zniszczyć dobre imię szkoły.

#23 ~Janek Kołczyński~

~Janek Kołczyński~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 09:53:39

Bardzo to wszystko ciekawe. Jestem uczniem III klasy tego liceum i z całą pewnością mogę powiedzieć, że w przeciągu 3 ostatnich lat NIE BYŁO ANI JEDNEGO PRZYPADKU wszawicy wśród uczniów.
Autor tematu najwidoczniej ma jakiś cel, żeby zniszczyć dobre imię szkoły.

Taaa, a mi w oku jedzie czołg! Marna linia obrony...

#24 Stasiu Gąska

Stasiu Gąska

błazen forumowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 10:32:20

Wszy to w gruncie rzeczy bardzo miłe zwierzątka. :o Żeby tylko tak nie gryzły. ;)

A masz ty zgago jedna ... a masz!!! :angry:

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 11:20:01

Wszy to w gruncie rzeczy bardzo miłe zwierzątka. :o Żeby tylko tak nie gryzły. ;)

A masz ty zgago jedna ... a masz!!! :angry:

nasi bracia mniejsi ;) są chronieni ustawą

#26 ~Uczeń I LO~

~Uczeń I LO~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 12:38:00

Łohoho, ktoś w końcu włożył kij w mrowisko i poruszył na forum publicznym wstydliwy problem, z którym szkoła sobie po prostu NIE RADZI. I dobrze! Ileż razy można interweniować w szkole i prosić dyrekcję o jakieś konkretne działania?! Jak najbardziej przydałby się lincz publiczny. Może wtedy poniektórzy ockną się i zrozumieją, że WSZY = PROBLEM.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 13:01:02

Łohoho, ktoś w końcu włożył kij w mrowisko i poruszył na forum publicznym wstydliwy problem, z którym szkoła sobie po prostu NIE RADZI. I dobrze! Ileż razy można interweniować w szkole i prosić dyrekcję o jakieś konkretne działania?! Jak najbardziej przydałby się lincz publiczny. Może wtedy poniektórzy ockną się i zrozumieją, że WSZY = PROBLEM.

Ta szkoła już dawno zaczęła schodzić na psy. A teraz jeszcze wszy :) Ważniejszym problemem jest tam kadra, np. pani ucząca języka polskiego 66 lat, wolne żarty aby w tym wieku można było jeszcze czegokolwiek nauczyć.

#28 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:21:12

Ta szkoła już dawno zaczęła schodzić na psy. A teraz jeszcze wszy :) Ważniejszym problemem jest tam kadra, np. pani ucząca języka polskiego 66 lat, wolne żarty aby w tym wieku można było jeszcze czegokolwiek nauczyć.

O tym, że to liceum zeszło mocno na psy wiadomo nie od dziś. Niemniej jednak, "zamiatanie wszy pod dywan" jest co najmniej groteskowo żałosne...

#29 ~dawna absolwentka~

~dawna absolwentka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 11:29:14

Nie do pomyślenia, żeby wszy były w moim dawnym liceum! 20 lat temu nie było takiego problemu - do liceum chodziła dojrzała młodzież dbająca o higienę, nie to co teraz!

#30 ~VaTor~

~VaTor~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 09:59:05

A może i nauczyciele też mają wszy? Im higienistka też przeglądała głowy?

#31 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:30:53

Ciekawe że Pani Dyrektor nic nie wie o tym problemie, pielęgniarka czy nauczyciele. Jest Pani tak zbulwersowana, ale nie poszła pani do dyrekcji? Trochę to dziwne i podejrzane. Zgadzam się że jest to rodzaj prowokacji i mającej na celu zszarganie opinii szkoły.
Ciekawe też że sprawa ta wyszła na jaw krótko przed rekrutacją do szkół. Absurd !!!

#32 ~Uczennica I LO~

~Uczennica I LO~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:16:14

Jak jest Pani taka mądra to niech Pani przyjdzie do szkoły i zgłosi to dyrektorce, może wtedy będziemy w stanie Pani w to uwierzyć :) Śmiać mi się chce, że ktoś rzekomo zgłosił to Centrali w Warszawie..Załosne!!

#33 ~Zofia 43 lata~

~Zofia 43 lata~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:18:50

ciekawe to co wszyscy mówią, bo z tego co wiem wszy zalęgają się na jesień i nie można ich na głowie policzyć jak to pierwsza komentująca Pani próbowała wcisnąć.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:20:34

Jak jest Pani taka mądra to niech Pani przyjdzie do szkoły i zgłosi to dyrektorce, może wtedy będziemy w stanie Pani w to uwierzyć :) Śmiać mi się chce, że ktoś rzekomo zgłosił to Centrali w Warszawie..Załosne!!

Wy się boicie ? Do centrali tak, ale unasienniania, bo weszki są na wymarciu i czeba odnowić stadko to każda szt. na wagę złota. Zarobić nie chcecie, że się tak wypieracie ? :(

#35 ~Edward 55 lat~

~Edward 55 lat~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:21:22

Witam, jestem statecznym ojcem trójki dzieci , które chodzą i chodziły do 1LO i nigdy z wszami nie mieliśmy problemu.

#36 ~Anka, też z I LO~

~Anka, też z I LO~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:22:02

ale sranie w banie, ja już miałam chyba 6 razy wszy w ciągu jednego roku(!), tak to jest, jak kurtki ściśnięte obok siebie, kilkaset osób w szkole i nie wiadomo kto ma (pewnie wszyscy... trzeba codziennie sprawdzać głowę, CODZIENNIE (oprócz weekendów, to oczywiste) nie co 10 dni, ale CODZIENNIE!!!

#37 ~Eleonora~

~Eleonora~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:22:17

Zofiu masz rację !
Ośmieszają się okropnie...
Niestety, ale wszyscy w I LO zdają sobie sprawę że jest to bezczelne kłamstwo.
Na szczęście policja zajmie się tą prowokacją.

#38 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:23:08

istniejesłowo unasieniania?

#39 ~ociec~

~ociec~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:25:03

Witam, jestem statecznym ojcem trójki dzieci , które chodzą i chodziły do 1LO i nigdy z wszami nie mieliśmy problemu.

Ja też, można się przyzwyczaić, a nawet adoptować.

#40 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:25:03

bo przez weekend nie ma wszy mądralo?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych