Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wróżka

218 odpowiedzi w tym temacie

#21 Katar.007

Katar.007

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:22:39

Pisałam pewien czas temu do Wróżbity Kaspiana. I tak jak tu pisza tak jest pisze swoja opinie nie po to by was namawiac na wrózbe ale ja akurat jestem na zakrecie I dlatego zdecydowałam sie na napisanie do wróżbity i znalazłam to czego potrzebowałam ciepłe podejscie nadzieje na przyszłosc motywacje przedewszystkim szczera rozmowe jego zapisane słowa na mnie tak podziałały dlatego daje tu opinie inni moga miec inne odczucia ja pisze o swoich ,zalezy czego oczekujesz czy tylko wrozby I do widzenia czy wsparcia . Ja otrzymałam od Wróżbity Kaspiana i jedno i drugie. 

#22 Georgina

Georgina

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:46:44

Napisałam do Wróżbity Kaspiana i zadałam 7 pytań. Otrzymałam niedługo po wpłacie odpowiedzi. No, byłam zaskoczona. Przede wszystkim trafnością odczytów z kart i szczegółami jakie były zawarte we wróżbie. Doskonale opisana przeszłość i moje obecne problemy, a co do sprawdzalności, jeszzcze nie wiem. Muszę poczekać. Kilku wywróżonym sytuacjom jednak chciałabym zapobiec. Uważam, że rzeczywiście ten Wróżbita Kaspian jest bardzo dobry i zasługuje na polecenia.

Powrócę do niego, jeśli się sprawdzi.

#23 Beata Bartodziejka

Beata Bartodziejka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 luty 2018 - 01:22:44

Polecam też Wróżkę Danutę z Ezo TV. Wróży trafnie na wizji. Uważam, że jest dobra. Fajnie mi się z nią rozmawiało i wróżba u Wrózbity Kaspiana się potwierdziła. Polecam!!!

Użytkownik Beata Bartodziejka edytował ten post 03 luty 2018 - 01:28:33

#24 Sprawdzam wrózki...

Sprawdzam wrózki...

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2018 - 01:32:03

Byłam łącznie u 7 wróżek i napisałam email do 5. W sumie kontakt z 12. 

Chciałabym opowiedzieć o najciekawszym przypadku. Miesiąc temu zadałam przez E-mail pewnej wróżącej osobie trzy standardowe pytania kontrolne. Odpowiedz była bezbłędna. Nie będę zdradzać,ale jeśli ktoś pisze przy fałszywym pytaniu o tym, że wyczuwa kłamstwo w tym pytaniu, to coś ta osoba musi mieć, jakiś dar. Bo to, o co pytałam było kłamstwem. Poza tym czekałam na spełnienie dwóch pozostałych wróżb. To było sprawy na już. I wszystko, dosłownie wszystko, co ta osoba mówiła było w rzeczywistości. 100 procent się spełniło. Nieraz czytam, że nie możliwe , aby komus 100 procent się sprawdziło, ale u mnie tak było. Mowa o Wróżbicie Kaspianie. Nie była to jedyna sprawdzana osoba, i to chcę podkreslić, która ma moim zdaniem dar i skutecznie, prawdziwie stawia karty. Oto więc wykaz moich trzech faworytów:

1. Aida z Warszawy. Byłam u niej. Zapisy są na pół roku do przodu. Jasnowidząca. Jej mama jak się okazało też wróży. SUPER!

2. Wróżbita Kaspian, Bydgoszcz. Pisałam z nim. Odpowiada przez E-mail. Sprawdza się wszystko! Trochę drogi, ale coś za coś. Pisze odpowiedzi konkretnie i trafnie. SUPER!

3. Joanna Stawińska, Józefów k.Otwocka. Wspaniała osobowość. Trochę wyniosła, ale przez to pewnie przekazuje to, co w kartach widzi. SUPER!

I może jeszcze jedną polecam:

4. Wróżka Igna, Kraków. Byłam u rodziny na wypoczynku i tak słowo, po słowie trafiłam do niej. Trochę nawiedzona, ale prawie wszystko się sprawdza. Ma dobrą aurę wokół siebie. Bardzo droga, za 60 minut wzięła 200 zł. 

Bardzo powyższych polecam, bo są po prostu sprawdzeni dosłownie sprawdzeni. 

#25 kelly family "78

kelly family "78

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2018 - 16:22:41

Jestem chora i tak sobie czytam, bo sama niedawno potrzebowałam pomocy. Sama kładę karty tarota i Lenormand.

Rzeczywiście Wróżbita Kaspian ma niesamowitą intuicję tarocisty....lepszą od mojej i powinnam to przynać, chociaż ja wróżę pokątnie, a nie tak jak on dla wielu ludzi dziennie. Uważam, że jestem w tym fachu nawet dobra, kładę karty już bardzo długo, to mało powiedziane. Kaspian też mnie chwali! Czytam karty i pytania na które są położone. Jednak jakiś czas temu karty, chociaż je oczyszczałam zawsze, przestały ze mną pracować. chyba się na mnie pogniewały. Bardzo mi wtedy pomógł właśnie sławny Kaspian. Po tym jak przesłał mi swoje medytacje nad kartami, mogłam wrócić do pracy, do tego, co kocham.
Moim zdaniem Wróżbita Kaspian jest fachowcem, jeśli chodzi o tarota i w interpretacji kart, rozkładów, jak i w sprawach technicznych. Z pewnością jest w tym co robi dobry. Latać po wróżkach (pseudo) - szkoda czasu, a skorzystać z jego intuicji .... bo jest niesamowita. Jest mądrym i grzecznym człowiekiem. Często pomaga bezinteresownie. Ode mnie nie wziął nic, a jednak przecież stracił czas własny. Ludzie go polecają, bo on jest naprawdę profesjonalistą i tak, jak ja kocha to, co robi. Mi jednak brak odwagi. Szkoda, że nie mieszka w Inowrocławiu. Mam za daleko.  

Katarzyna F.

#26 Bydgoszczwbydgoszcz

Bydgoszczwbydgoszcz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2018 - 20:52:22

Najlepszy w Bydgoszczy, Polsce i na swiecie to pan MACIEJ Z TVN!!! Hihihi!!!!!On wszystko wie!!!

A tak na serio...Dusza człowiek. Wróżbita Kaspian, tarocista, pomocne medium, tłumaczący, super nauczyciel. 

#27 ~Bydgoszczwbydgoszcz~

~Bydgoszczwbydgoszcz~
  • Goście

Napisano 03 luty 2018 - 21:25:16

Polecam też Panią Darię (romkę) z Grunwaldzkiej. Jest bardzo fajna, tak przenikliwie w oczy patrzy, a czy się sprawdzi, jak Kaspian, zobaczymy. Wierzę, że tak! Wróżyła mi z klasycznych, przy czym Wróżbita Kaspian z tarota.

#28 Elzbietabydgoskaziętka

Elzbietabydgoskaziętka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 luty 2018 - 00:18:48

Powiem krótko. Żadko można trafić na profesjonalnego wróża, czy wróżkę. Ja trafiłam na Wróżbitę Kaspiana i jestem zadowolona/zachwycona!

#29 Elzbietabydgoskaziętka

Elzbietabydgoskaziętka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 luty 2018 - 00:20:36

Chciałabym opowiedzieć o najciekawszym przypadku. Miesiąc temu zadałam przez E-mail pewnej wróżącej osobie trzy standardowe pytania kontrolne. Odpowiedz była bezbłędna. Nie będę zdradzać,ale jeśli ktoś pisze przy fałszywym pytaniu o tym, że wyczuwa kłamstwo w tym pytaniu, to coś ta osoba musi mieć, jakiś dar. Bo to, o co pytałam było kłamstwem. Poza tym czekałam na spełnienie dwóch pozostałych wróżb. To było sprawy na już. I wszystko, dosłownie wszystko, co ta osoba mówiła było w rzeczywistości. 100 procent się spełniło. Nieraz czytam, że nie możliwe , aby komus 100 procent się sprawdziło, ale u mnie tak było. Mowa o Wróżbicie Kaspianie. Nie była to jedyna sprawdzana osoba, i to chcę podkreslić, która ma moim zdaniem dar i skutecznie, prawdziwie stawia karty. Oto więc wykaz moich trzech faworytów:

1. Aida z Warszawy. Byłam u niej. Zapisy są na pół roku do przodu. Jasnowidząca. Jej mama jak się okazało też wróży. SUPER!

2. Wróżbita Kaspian, Bydgoszcz. Pisałam z nim. Odpowiada przez E-mail. Sprawdza się wszystko! Trochę drogi, ale coś za coś. Pisze odpowiedzi konkretnie i trafnie. SUPER!

3. Joanna Stawińska, Józefów k.Otwocka. Wspaniała osobowość. Trochę wyniosła, ale przez to pewnie przekazuje to, co w kartach widzi. SUPER!

4. Wróżka Igna, Kraków. Byłam u rodziny na wypoczynku i tak słowo, po słowie trafiłam do niej. Trochę nawiedzona, ale prawie wszystko się sprawdza. Ma dobrą aurę wokół siebie. Bardzo droga, za 60 minut wzięła 200 zł. 

Znam wszystkie osoby z góry. Są dobrzy i najlepsi wśród nich. Osobiście tylko radzę wierzyć Kaspianowi!

#30 Centrum zdrowia

Centrum zdrowia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 luty 2018 - 18:12:15

Tyle tu peamów o wróżbicie Kaspianie. A ja uważam że on taki aż najlepszy naj naj...nie jest bowiem do końca. Z mojego dwukrotnego doświadczenia wynika że sprawdzalność ma na poziomie najwyżej 80 czasem nawet 85 procent i to co najwyżej. U mnie nie wszystko się do końca potwierdziło z tego co przepowiadał z kart.
Jest jednak taka wróżka która ma sprawdzlanośc superancką na 100 procent. Ale do niej trzeba dojechać. Jest to Aida Kosojan-Przybysz z Warszawy. Najsłynniejsza polska jasnowidząca. Aida jest kobietą obdarzoną wieloma talentami. Jest fantastyczną Ormianką mieszkającą w Warszawie. Zapisy do niej są na pół roku z góry i trzeba wcelować. Ale warto!
Taka moja opinia... :)

#31 Centrum zdrowia

Centrum zdrowia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 luty 2018 - 18:15:55

Tak, Aida jest diamentem i perełką wsród tych wszystkich wróżek.

#32 AnnaB.zB.

AnnaB.zB.

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 23:01:54

Tak, Aida jest diamentem i perełką wsród tych wszystkich wróżek.

A kogo na nią stać? 500 zł za 45 minut. Ja polecam pana Wróżbitę Kaspiana, 25 zł za pytanie. 

#33 AnnaB.zB.

AnnaB.zB.

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 23:13:08

Znam wszystkie osoby z góry. Są dobrzy i najlepsi wśród nich. Osobiście tylko radzę wierzyć Kaspianowi!

Pan Kaspian wróży od 1990 roku.  To świadczy o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jest to pewnie 50 - 60 letni mężczyzna, więc ma także doświadczenie życiowe, a nie jak wróżki w wieku 25 lat i pół roku z tarotem, no takich jest 80 procent na rynku ezoterycznym w Polsce. A potem płacz, że się wróżba nie sprawdziła. POLECAM WRÓŻBITĘ KASPIANA!!!

#34 Tamara St.

Tamara St.

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 23:54:16

Korzystałam z usług wielu wróżek. Omijam te, które wróżą na zasadzie domówek, ostrzegam przed nimi koleżanki. Omijam, bo mają średnio małą wiedzę karcianą, bardzo małe doświadczenie, a co za tym idzie niską sprawdzlaność. Sama dałam się skusić i żałowałam ogromnie. W większości to gówniary w wieku 20-25 lat, co nic o zyciu nie wiedzą, a po chamsku pouczają innych. Poza tym około 90 procent z nich robi to nielegalnie, nie mają wróżbiarskiej dziłalności gospodarczej. 

Polecam wróżki czy wróżów prawdziwych i uczciwych. Należy do nich Wróżbita Kaspian, który jest nasz, z Bydgoszczy. On wróży przez email. Zadalam pytania, koszt to 25 zł za pytanie (nie za dużo nie  za mało), a po 2 dniach od wpłaty otrzymałam odpowiedzi. Były bardzo trafione, dość konkretne i dodatkowo otrzymałam fajne i rzetelne porady. Wróżba spełniła bardzo się do miej więcej pół roku.

Wiem, że teraz wróżenie z kart jest bardzo modne. Jest bardzo wiele wróżbiaży, co wymyślają niestworzone rzeczy. Od Wróżbity Kaspiana dowiecie się prawdy, która, tak, jak w moim przypadku i widzę wielu innych osób, stanie się, zrealizuje. Wiecie, będziecie wiedzieć na czym stoicie dzięki Kaspianowi. 

Jego dane: Wróżbita Kaspian, 

emial: tarotowe.krolestwo@onet.pl, 

jego strona: https://www.wrozbitakaspian.com, 

WARTO! POLECAM NAPRAWDĘ SZCZERZE!

#35 Tamara St.

Tamara St.

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 00:11:07

Aida - nie znam, warszawka, ceny warszawskie, pewnie warto,ale, no właśnie ale.

Wróżbita Kaspian - z Bydgoszczy, wysoka sprawdzalność, sprawdzony, warto

Stawińska-  gwiazda telewizji, szkoda czasu, taka prawda. Dużo wodolejstwa, nie warto.

Wróżka Igna - bardzo, bardzo droga, ale tyle za wrózbę nie dam. 

Tak uważam!!! Moje zdanie!!!

#36 ~XXI w.~

~XXI w.~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 03:43:32

Wróżka prawdę ci powie :lol: :lol:

#37 ~Bozena~

~Bozena~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 08:42:16

Wrozbita Kaspian odmawia wykonania wróżby bo mówi że jest profesjonalista a wiem że nie tylko mnie jednej odmówił odesłał do czerwca i wtedy co karty co innego pokażą nie rozumiem a może wybiera sobie klientów? A na dodatek mówił żeby nie oczerniać go w Internecie .To nie jest oczernianie tylko mówię tak jak było. A to tego kłamał że ja nie wysłałam do niego swoich pytań i wmawiał mi że ja jednocześnie wysłałam pytania do wielu wróżek i pogubiłam się do kogo co wysłałam. Po prostu kpina!To tyle.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 10:51:17

Dobry i łatwy sposób na życie - żerowanie na naiwnych!

#39 Dreistadt

Dreistadt

**

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 9300 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 14:58:25

Do Dteistadt a wcześniejsze artykuły były poważne?

Co do zasady nie odpowiadam na  ogóle na osobiste pytania  osobom niezalogowanym spod gościa, bo nim może być każdy, ale w drodze nadzwyczajnego  wyjątku jestem skłonny to uczynić na privie, serdecznie  zapraszam :)

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 20 marzec 2018 - 15:01:51

#40 Elzbietabydgoskaziętka

Elzbietabydgoskaziętka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 23:07:55

Wróżbita Kaspian odmówił wykonania wróżby. Musiał mieć powody. To po pierwsze. A po drugie przecież nie zmusisz kogoś kto jest WOLNYM CZŁOWIEKIEM do tego, że on musi tobie karty postawić. Mi nie odmówił!!! Tak samo mojej siostrze i jej koleżance!!! Więc jakiś feler musisz mieć. Poza tym po twoich aż 4 takich samych wklejonych pytaniach na tym naszym forum widać, że coś jest nie tak z tobą. Może on coś wyczuł? Skąd inąd ...uważam, że Kaspian jest profesjonalistą i super wróżbitą!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych