Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wróżka

218 odpowiedzi w tym temacie

#1 urocza77

urocza77

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 22:37:10

Witam,
chciałabym wybrać się do wróżki w Bydgoszczy. Czy możecie polecić jakąś wróżkę wiarygodną, która wróży z tarota? Z góry dziękuję:)

#2 ~nataszkaa~

~nataszkaa~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 13:54:03

hej ja bylamu wrózki Alicji w bydgoszczy i mysle ze jest wiarygodna trafila z tym co mowila z przyszloscią zobaczymy.... byla tej u niej moja kolezanka i rowniez powiedziala jej prawde. wiec jezeli chcesz to p. Alicja przyjmuje na Chodkiewicza Pozdrawiam

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 19:54:00

ja znam wróżkę Vitalissę ale niestety jest z Torunia, sprawdzona wirygodna zawsze mi się sprawdza oczywiście w większości same konkrety i się sprawdzają ale jest z Torunia więc mam bliziutko, pozdrawiam i polecam.

#4 ~Agula~

~Agula~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 21:44:04

ja znam wróżkę Vitalissę ale niestety jest z Torunia, sprawdzona wirygodna zawsze mi się sprawdza oczywiście w większości same konkrety i się sprawdzają ale jest z Torunia więc mam bliziutko, pozdrawiam i polecam.

hej:) mogłabyś mi podać na nią namiary, nr. telefonu?

#5 ~kasik~

~kasik~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:38:51

http://wrozkakamila....dex.php/kontakt

#6 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 15:10:45

Wrozka z ul. Mazowieckiej dobrze wrozy, chodze do niej od lat.

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 15:12:32

prosze o nr do wrozki z mazowieckiej

#8 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 15:13:28

moj nr to 721057985

#9 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 14:53:19

zapraszam 692-50-77-84

#10 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 668 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 15:19:54

Wrozka-z Torunia-dobrze wrozy? 

To chyba niemozliwe. Paniusia sie chyba szaleju opila.

No, moze ja Krzyzacy zamkneli na wiezy w jakiejs dziupli

i ona, bydgoszczanka, tak tam zarabia w niewoli na zycie.

#11 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 02:34:13

Czy mogłby ktos podac mi namiar na wrozke, która przyjmuje na ul. Chodkiewicza?

#12 ~Jowa~

~Jowa~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 16:42:16

hej ja bylamu wrózki Alicji w bydgoszczy i mysle ze jest wiarygodna trafila z tym co mowila z przyszloscią zobaczymy.... byla tej u niej moja kolezanka i rowniez powiedziala jej prawde. wiec jezeli chcesz to p. Alicja przyjmuje na Chodkiewicza Pozdrawiam

A ja również bylam u tej pani. Było to w 2005 roku, kiedy bylam bliska rozwodu. Ta pani powiedziała , ze długo już panna nie będę. Chyba wywnioskowala to po srebrnej biżuterii i braku obrączki (specjalnie zdjelam). Natomiast ja już miałam coreczke i meza, który na dodatek mnie zdradzal. Jak dla mnie ta pani nie ma nic wspólnego z wróżeniem. Widze, ze nie ma chętnych w PL to wyjechala do UK szukac chętnych i liczy sobie az 40 GBP za paplaninę. Skandal !!!

#13 ~viki~

~viki~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 18:31:52

602-607-112 jak dobrze mam wpisane to ten numer

#14 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 14:37:54

Ja jako ze niepelnosprawna jestem to tylko moge tak online wrozyc,tak wiec mialam wrozby u tarot ewy i zinaidy,obie wrozby oceniam dobrze tak i te osoby ,jak ktos w takiej sytuacji jak ja i nie moze dojechac ,to polecam te osoby wwwrozkazinaida i tarotewa pl

#15 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 23:14:05

Hej szykam dobrej wrozki w Bydgoszczy czy ktoras babeczka moze mi jakas polecic? Pozdrawiam

#16 ~niktisss~

~niktisss~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 11:37:56

Z porad Bogumiły Jaroszuk, numerolog Morgany korzystam przed wszystkimi zakrętami życiowymi. Pierwszy raz się z nią spotkałam przed wyborem studiów. Miałam możliwość studiowania w miejscu zamieszkania lub w mocno oddalonym od domu mieście. Trochę się bałam. Poszłam na wróżenie i okazało się, że na miejscu czeka mnie stagnacja, a dalej przygoda życia. To mnie przekonało do podjęcia ryzyka. Nie dość, że super studia, ekipa to jeszcze znalazłam bardzo szybko pracę weekendową, która pozwala mi poznawać nowych ludzi i zarobić normalnie na utrzymanie. Nie ma przypadków dziewczyny, to na 100%. Poza tym Morgana to doświadczona kobieta i aż bije z niej intuicja.

#17 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:25:59

Czy mogłby ktos podac mi namiar na wrozke, która przyjmuje na ul. Chodkiewicza?

#18 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:27:22

Jest jakaś wróżka na Chodkiewicza? Też bym chciała numer

#19 Księżniczka101

Księżniczka101

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:38:36

Oooo jest o Kaspianie! Więc teraz ja coś dorzucę...Otóż Wróżbita Kaspian jest zaje...ty!!! Gość bezbłędnie określił moją sytuację dotychczasową, a następnie opisał co będzie i się wszystko sprawdziło!!! Szkoda tylko, że on przez email pracuje tylko, ale mam za to wróżbę spisaną więc mogę weryfikować i do niej wracać. WRÓŻBITA KASPIAN SUPER!!!

#20 Beata Bartodziejka

Beata Bartodziejka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 00:11:07

Tak, ja Ci polecam, zresztą tak jak widzę inni, Wróżbita Kaspian, uważam, że wszystko się sprawdza, zresztą u mnie tak było i nie tylko u mnie. 

Skotakuj się z Kaspianem!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych