Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wrobel

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 12:52:00

No ja zgadzam się z Tobą i dlatego napisałam że nie wszystkie dzieci polecą zlac Macka są i takie dla których ważne jest to czego rodzice nauczyli , ale niestety nie dla wszystkich . Dla wszystkich normalnych rodziców ważne jest dobro dziecka no ale popatrz nie tylko z rodzin patologicznych dzieci wyrastają na bandziorów (tak jak my ) z tak zwanych dobrych domach też są problemy . W tej chwili wydaje mi się że mój syn jest dobrze wychowywany no ale co będzie za kilka czy kilkanaście lat nie wiem . pozdrawiam

#22 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 13:25:00

Jeszcze jeden przykład (żeby nie było nieporozumień ja również gardze takimi ludzmi jak wróbel ) W domu moich dziadków nigdy nie było alkoholu i całe życie babcia tłumaczyła piątce swoich dzieci że to jest złe i do niczego dobrego nie prowadzi . Dziadkowie już nie żyją czwórka z ich dzieci ma się bardzo dobrze a mój stryjek zaczął pic w wieku trzydziestukilku lat i to tak intensywnie że zmarł właśnie przez alkohol , a wszyscy byli chowani jednakowo to był jego wybór że zaczął pic i to jako dorosły człowiek a co wtedy dziadkowie mieli zrobic ? Nic. To był jego wybór .

#23 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 13:34:00

A moze to byl az tak wrazliwy czlowiek ze w wodzi szukal zapomnienia?Naprawde nie wiem jak takie rzeczy tlumaczyc.....

#24 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 13:46:00

Bo ich wytłumaczyc chyba się nie da .

#25 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 13:51:00

Lepiej nawet nie probowac.Zaglebianie sie w takie rzeczy moze byc grozne.

#26 ~git~

~git~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2007 - 20:11:00

jak siedzialem w beczce to ten cwel bity siedzial na ochronkach w toruniu

#27 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2007 - 22:04:00

podobno ma kandydowac na ministra sprawiedliwosci,pewno zastapi Ziobro

#28 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 08:11:00

zajmijcie sie swoim zyciem dajcie spokoj

#29 ~wrrrrrrr~

~wrrrrrrr~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 21:42:00

ta menda zabila mi kolezanke

#30 ~git 2~

~git 2~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2007 - 01:16:00

co do anonimowego h... na to klade ktos ty mam na ciebie w......e i niebedziesz mi ziomkow obrazal a jak ci sie niepodoba to wyp..... na inny post garowales i ktos ty dla mnie mr nobody

#31 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 20:12:00

ale juz go skazali??

#32 ~no nie wiem~

~no nie wiem~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 19:16:00

mi zawsze rodzice kazali byc pokorna i grzeczna i za to nie raz oberwalam,od tych nie pokornych i nie grzecznych i za co?? za to ze nie chcialam byc wyszczekana,wredna malpa? czasem trzeba pokazac pazur,bo latwo nie bedzie. a rodzice naprawde nie maja wplywu na swoje dzieci ,gdy te pojda do szkoly,bo np. zawsze bylo: papierosy sa nie zdrowe,narkotyki tez,alkohol tez,a dziecko i tak pozniej probowalo,bo przeciez zakazany owoc najlepiej smakuje...a co do tego czy osoba zabila i czyja to byla wina,nie mozna oskarzac rodzicow,bo bywaja rowniez choroby psychiczne a na nie rodzice niemaja wplywu,bo ujawnic sie moga nawet w poznym wieku,nie konieczne w wieku dorastania,wiec prosze nie osadzac nikogo bo moze to byc krzywdzace.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych