Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wredne kanarowy uwaga

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 21:51:34

Wsiadlem do autobusu 19scie skasowalem bilet z karnetu,pod nosem kanarowek Za 10min w czasie kontroli dalem kulturalnie bilet.Kanarowa mowi nie ten,mialem inne skasowane,to podalem mysle moze starsze dalem.Najprawdopodobnie ktorys byl dobry Obstapily mnie i zadaly dowodu

#2 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 22:02:39

Chcialem sam dobrze sprawdzic,niechcialy mi pozwolic sprawdzic,tylko atakowaly o dowod Zaparly sie fauszywie ze niewidzialy jak kasowalem(a przed samym nosem im kasowalem)Za wszelka cene mie atakowaly abym niemogl sprawdzic Po 10-12min udalo mi sie go znalezsc Dokladnie im pokazac Byly rozczarowane Jeszcze stalismy na przystanku,ja szybko chcialem wysiasc ale baba kierujaca autobusem ruszyla i odpryskliwie i chamsko zareagowala na moja prosbe aby otworzyc drzwi,i musialem kawal na piechote wracac

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:42:36

Bezrobotne...!muszà się wykazać!i pokazać że ważne są!:)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:48:47

Chcialem sam dobrze sprawdzic,niechcialy mi pozwolic sprawdzic,tylko atakowaly o dowod Zaparly sie fauszywie ze niewidzialy jak kasowalem(a przed samym nosem im kasowalem)Za wszelka cene mie atakowaly abym niemogl sprawdzic Po 10-12min udalo mi sie go znalezsc Dokladnie im pokazac Byly rozczarowane Jeszcze stalismy na przystanku,ja szybko chcialem wysiasc ale baba kierujaca autobusem ruszyla i odpryskliwie i chamsko zareagowala na moja prosbe aby otworzyc drzwi,i musialem kawal na piechote wracac

A grudziądzkie żuliki wchodzą do autobusu jak do TAXI i w życiu im w głowie jakieś bilety. Można za darmo jeździć ? Można i nie ma na nich siły.

#5 ~wrażliwy~

~wrażliwy~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 08:55:46

A grudziądzkie żuliki wchodzą do autobusu jak do TAXI i w życiu im w głowie jakieś bilety. Można za darmo jeździć ? Można i nie ma na nich siły.

Do tego wnoszą ze sobą zapachy iście drogeryjne.

#6 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 11:48:20

A co z tym idioto maja wspolnego Zuliki Ze kanary na sile probuja z osob co maja bilety zrobic gapowiczow Poczytaj inteligencie ,,inaczej"tekst i sprobuj go zrozumiec,co napewno dla ciebie jest trudne Albo nawet niemozliwe Najwieksze glaby ida do pracy za kanarow Moze jestes jednym z nich

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 11:56:41

A co z tym idioto maja wspolnego Zuliki Ze kanary na sile probuja z osob co maja bilety zrobic gapowiczow Poczytaj inteligencie ,,inaczej"tekst i sprobuj go zrozumiec,co napewno dla ciebie jest trudne Albo nawet niemozliwe Najwieksze glaby ida do pracy za kanarow Moze jestes jednym z nich

Weź CYMBALE idź sobie pobiegać nad Wisłę na błonia może dobrze ci to zrobi.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 11:57:00

#9 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:36:04

Daunie wez sie do normalnej pracy,niedorozwoju jeden Niemasz gdzie sie wyzyc,bo nerwica cie meczy to wyzywasz sie na forum Idz do psychriatry,to ci pomoze

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:45:02

Daunie wez sie do normalnej pracy,niedorozwoju jeden Niemasz gdzie sie wyzyc,bo nerwica cie meczy to wyzywasz sie na forum Idz do psychriatry,to ci pomoze

Chapaj dzidę tuczku.

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:57:35

Osle pisze wyrraznie ze gosciu mial bilet,tez ze kasowal Walnales tym tekstem jak kula w plot

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 12:12:30

Dobrze mu napisales.Brawo ty.

#13 ~Kanar~

~Kanar~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 07:58:24

już byłem co teraz

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 09:59:27

Te baby czy  w autobusie czy tramwaju

siedzące za kierownicą/  to są naprawdę wredne dochodząc do przystanku widzi pasażera to odjeżdza.A kanary to masz szczęście że grubasa już nie ma bo by zatarasował cielskiem wyjście i szlus.

#15 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 14:06:25

Te baby czy w autobusie czy tramwaju
siedzące za kierownicą/ to są naprawdę wredne dochodząc do przystanku widzi pasażera to odjeżdza.A kanary to masz szczęście że grubasa już nie ma bo by zatarasował cielskiem wyjście i szlus.

Tak baby kierowcy sa gorsze od facetow niewiem czemu A ten grubas kanar wracal do domu i bawil sie zabawkami,fakt autentyczny,wiekszosc kanarow jest na takim poziomie intelektualnym.Osoby z daunem w stosunku do nich to geniusze

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:57:05

Tak baby kierowcy sa gorsze od facetow niewiem czemu A ten grubas kanar wracal do domu i bawil sie zabawkami,fakt autentyczny,wiekszosc kanarow jest na takim poziomie intelektualnym.Osoby z daunem w stosunku do nich to geniusze

mam dla ciebie rade idz na kanara moze zlapiesz te wredne kanarowki

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:42:15

Wsiadlem do autobusu 19scie skasowalem bilet z karnetu,pod nosem kanarowek Za 10min w czasie kontroli dalem kulturalnie bilet.Kanarowa mowi nie ten,mialem inne skasowane,to podalem mysle moze starsze dalem.Najprawdopodobnie ktorys byl dobry Obstapily mnie i zadaly dowodu

a moze to byla ta wredna blondyna.jezeli tak to warto to zglosic u jej pracodawcy 

#18 ~JOZEF~

~JOZEF~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:45:09

Te baby czy  w autobusie czy tramwaju

siedzące za kierownicą/  to są naprawdę wredne dochodząc do przystanku widzi pasażera to odjeżdza.A kanary to masz szczęście że grubasa już nie ma bo by zatarasował cielskiem wyjście i szlus.

zgadzam sie z toba jak za kolkiem facet  widzi.ze idziesz poczeka a baba odjezdza nawet 1 minute przed czasem

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 07:39:56

Grubas łypie oczkami w intermarche na ochronie,,, a tak naprawdę  to na h** trzymasz stare bilety w kieszeni ,,znalazłeś na przystanku i myślisz że któryś się nada ,,no daj spokój z takim gównem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych