Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wprowadzenie systemu erp do firmy

ERPsystem erp informatyka komputery firma informatyczna

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 13:53:17

Szukam firmy informatycznej w Toruniu, która zajęłaby się wprowadzaniem systemów erp i programów w firmie. Ktoś może polecić sprawdzoną firmę? 

#2 ~Leśniczy~

~Leśniczy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 06:02:21

U mnie system wdrażała Comacom i byłem bardzo zadowolony. Wprowadzili system enova365 – sprawdza się super, nie ma z nim żadnych problemów, pracownicy bardzo szybko się do niego przyzwyczaili. 

#3 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 19:19:22

Proszę dzwonić do firmy Siden z Torunia 56 659 5500, fachowcy!

#4 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 07:21:51

Na spokojnie działajcie z pomocą Berberis. Kawał mocnego rozwiązania z dobrymi parametrami, solidnego, niezawodnego. Wersja to kwestia dopasowania usługi pod wasze oczekiwania - z tym akurat nie ma większych problemów. Musicie sami ocenić to, jakie są realnie wasze oczekiwania, co chcecie wdrożyć i na jakich zasadach. Optymalizacja z pomocą ERP naprawdę odmienia biznes. Nie wiecie jaka wersja? Po prostu rozmawiajcie z producentem. 

#5 ~pektoro~

~pektoro~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 06:28:12

Stawiajcie na odpowiednie rozwiązania - to prawda. Berberis działa jak należy, nie ma problemów, a odwrotnie - jest wsparcie. Z mojej perspektywy największe znaczenie ma dopasowanie odpowiednich rozwiązań. Jak wejdziecie na stronę producenta tego oprogramowania, to tam macie od razu listę funkcji w zależności od wersji. Po prostu wszystko sobie odpowiednio dopasujcie i tyle...

#6 ~kender~

~kender~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 06:24:43

Berberis polecam z wielu względów - przede wszystkim dlatego, że system sam w sobie daje dużą różnicę. O co głównie tutaj chodzi? O możliwości, o funkcje, o zastosowane rozwiązania. Po prostu ten system wiele nam odmienił i pozwolił wiele elementów po prostu fajnie do siebie dopasować. Nic nie stało się tutaj przypadkiem. 

#7 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:21:42

To jedynie kwestia dopasowania odpowiedniej wersji Berberis i w wszystko powinno być jasne. Ja naprawdę nie wyobrażam sobie działania na innych rozwiązaniach niż właśnie to. Przede wszystkim ten system stanowi prawdziwe wsparcie i wiele ułatwia. Z perspektywy czasu trudno mi sobie wyobrazić działanie z innym rozwiązaniem. To absolutnie niezbędne. 

#8 ~poderos~

~poderos~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 07:23:41

Tak jest. Też pracujemy z Berberis i widzimy, ile on daje. System musi zapewniać wszystkie kluczowe możliwości pod względem optymalizacyjnym, bo dopiero wtedy będą widoczne realne korzyści. Nasze doświadczenia z nimi są wyłącznie pozytywne. A dalej to już sami musicie określić, jakich funkcji potrzebujecie, żeby to coś dało. 

#9 ~Knopa~

~Knopa~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 08:40:59

Proponuję system Comarch. Firma, która się specjalizuje w wprowadzaniu tych systemów to Integramax. Można też zadzwonić pod 534234504

#10 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 07:20:43

Potestujcie sobie przez pewien czas Berberis, zobaczcie, jak działa. Sprawdźcie wszystkie istotne funkcje, jakie was interesują. To powinno przynieść zdecydowane zmiany na plus. Oczywiśćie - uzyskanie fajnego efektu powinno przynieść pozytywne efekty, ale na pewno nie od razu - stopniowo powinno być coraz lepiej. 

#11 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 06:19:03

Berberis i jak dotychczas brak jakichkolwiek problemów, zero komplikacji, całość działająca znakomicie. Udało mi się każdy element dopasować tak, że po porstu widzimy efekty. Kluczem jest właśnie takie dopasowanie każdego elementu, abyście zwyczajnie byli zadowoleni. 

#12 ~migolow~

~migolow~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 06:23:38

A jest sens w ogóle próbować z wersją darmową? Tą jednostanowiskową? Na okresie testowym? Czy od razu przejść na wersję wyższą? 

#13 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 01 październik 2019 - 06:21:29

Na pewno różnicę zauważycie po Berberis - zmiana powinna być widoczna, tylko tutaj należy dopasować każdy element wcześniej. Inaczej nie ma szans na pozytywną zmianę. Po prostu - musicie solidnie nad tym wszystkim popracować. Możecie jechać na pokaz do producenta i tam wam przedstawią najważniejsze funkcje i zasady działania - to rozsądne rozwiązanie. 

#14 ~daker~

~daker~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 07:18:50

Berberis - ta sama sytuacja. U mnie system zrobił dużą różnicę. Powiedzmy, że dał realną optymalizację, sporo usprawnił, polepszył i tak to wygląda, ale wiadomo przecież, że tutaj każdy element musi być dopasowany z głową. Inaczej nic z tego nie będzie. 

#15 ~mareso~

~mareso~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 07:17:13

Na której wersji systemu pracujecie? Interesuje mnie Composita. Czy w prowadzonej działalności czegokolwiek wam zabrakło w tym rozwiązaniu? Jakiejś konkretnej funkcji czy modułu? Widzieliście jakiekolwiek braki? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ERPsystem erp, informatyka, komputery, firma informatyczna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych