Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wpisy na forum trafiły do prokuratury?

Acta attac

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:08:52

Wątpię aby wynikło coś z tej sprawy

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:32:21

Ja wiedziałem,że tak będzie.
Nie wolno ubliżać.

Dokładnie pisac wolno wszystko ale rozumiem tych co się poczuli urażeni fałszywymi oskarżeniami o złodziejstwo, korupcje i działanie na szkodę instytucji. Od wyroków jest sąd a nie wpis na tym forum. Wiem od policjanta, że zarzuty są poważne, a sprawa rozwojowa.

#23 ~Sz~

~Sz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 14:58:00

Dokładnie pisac wolno wszystko ale rozumiem tych co się poczuli urażeni fałszywymi oskarżeniami o złodziejstwo, korupcje i działanie na szkodę instytucji. Od wyroków jest sąd a nie wpis na tym forum. Wiem od policjanta, że zarzuty są poważne, a sprawa rozwojowa.

I co były już aresztowania.

#24 ~Kaj-many~

~Kaj-many~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 14:36:49

Zatacza coraz większe kręgi , tak olbrzymie że widać z kosmosu.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 00:07:45

Już są pierwsze aresty

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 12:04:35

I zesłania do obozu pracy.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 12:57:09

No to się zaczęło - wkrótce pierwsza głośna sprawa w temacie wpisów. Pozdrowienia dla "bezimiennych" bohaterów z tego forum. Myśleliście, że można wyzwać wszystkich od czego wam się tam podobało i rzucać bezprawne oskarżenia?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 18:22:11

I co były już aresztowania.

No pewnie! pięciu moderatorów dostało dożywocie za nieusuwanie niewygodnych dla polityków wpisów :) :lol:

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 18:42:27

A kto polityków wybrał? na rzecz kogo pracują? na rzecz i dla ludzi!!!!!!!!chyba co niektórzy o tym zapomnieli! Jezeli ludzie krytycznie oceniają ich pracę mają do tego święte prawo polecam artykuł Tokis.pl z ostatniej sesji cała prawda o tym co się dzieje. Zejdźcie na ziemie połowa POLAKÓW powinna już być zesłana do łagrów, politycy za cięte słowa również!!!! Mamy demokrację ocena wskazana i na miejscu by potem takiego taką nie wybrali ludzie. Nie każdy chodzi na sesje dobrze że robią to media można wyrobić sobie zdanie i ocenić ich postępowanie nawet krytycznie, a władza nie jest dana raz na zawsze POLSKA to nie Rosja gdzie posadzi się do więzienia Tymoszenko za głoszenie odmiennych poglądów. Skończcie ze straszeniem ludzi wolność słowa jest i będzie czy się komuś to podoba czy nie!!!!!!!!!!!!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 20:57:40

A kto polityków wybrał? na rzecz kogo pracują? na rzecz i dla ludzi!!!!!!!!chyba co niektórzy o tym zapomnieli! Jezeli ludzie krytycznie oceniają ich pracę mają do tego święte prawo polecam artykuł Tokis.pl z ostatniej sesji cała prawda o tym co się dzieje. Zejdźcie na ziemie połowa POLAKÓW powinna już być zesłana do łagrów, politycy za cięte słowa również!!!! Mamy demokrację ocena wskazana i na miejscu by potem takiego taką nie wybrali ludzie. Nie każdy chodzi na sesje dobrze że robią to media można wyrobić sobie zdanie i ocenić ich postępowanie nawet krytycznie, a władza nie jest dana raz na zawsze POLSKA to nie Rosja gdzie posadzi się do więzienia Tymoszenko za głoszenie odmiennych poglądów. Skończcie ze straszeniem ludzi wolność słowa jest i będzie czy się komuś to podoba czy nie!!!!!!!!!!!!!!

A kto broni wolności słowa? Tu chodzi o wyzwiska i bezpodstawne rzucanie oskarżeń o przestępstwa a to już jest karalne i bardzo dobrze!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 21:20:37

No to się zaczęło - wkrótce pierwsza głośna sprawa w temacie wpisów. Pozdrowienia dla "bezimiennych" bohaterów z tego forum. Myśleliście, że można wyzwać wszystkich od czego wam się tam podobało i rzucać bezprawne oskarżenia?

Jeden już prawie siedzi. Tak to jest.
Nie wolno tak postępować. I oczerniać władzy. Polityka i pewne grono tucholskich przeciwników nie może być po za prawem.

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 08:29:29

Nie wolno tak postępować. I oczerniać władzy. Polityka i pewne grono tucholskich przeciwników nie może być po za prawem.

Ty też pijesz "prawie" piwo... ja natomiast piwo - czujesz różnicę?

#33 ~Sprite~

~Sprite~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 08:36:40

czyli jesteś pragnienie :D .

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 09:44:28

UWAŻAM ŻE PROKURATURA BARDZIEJ POWAŻNE SPRAWY MA
CHYBA ŻE NIE MAJĄ PRACY I ZAJMUJĄ SIĘ BZDURAMI
MAM NADZIEJĘ ŻE NIKOGO NIE ZAMNKNĄ PONIEWAŻ OŚRODKI WYPOCZYNKOWE SĄ PRZEPEŁNIONE
LEPIEJ BYŁO BY PRZYWRÓCIĆ KOLEGIA D/S WYKROCZEŃ A UTALENTOWANYCH BYŁYCH SĘDZIÓW NAM NIE BRAKUJE
PRZECIEŻ WALCZYLIŚMY O WOLNOŚĆ SŁOWA I NIE TYLKO DLA WYBRANYCH

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 13:01:02

Pozwólcie że zacytuję wypowiedź gościa zapewne uważającego że takie wypowiedzi to wolność słowa i że demokracja na to pozwala.
Cytat z 02 .06.2012 r są inne ale wybrałem najłagodniejszy .

Słyszałam, słyszałam razem z nią ma doktoryzować się szefowa z pośredniaka , ta wybrała inny temat pracy doktorskiej " Wpływ zagrzybienia i identyfikacja szybkiego rozkładu ciała człowieka" . Te dwie psiapsiółki praktyki maja mieć w Hucie Lenina. Niby mają przygotowane pole do czołgania z bronią dla starościny i pracownię ze specjalną grzybnią dla szefowej posredniaka. Śmiałków chcących narażać swe zdrowie dla dobra nauki też tam nie brakuje :blink: Pono ich pracownicy po lumpach szukają walizek by dwie panie mogły się spakować i wyruszyć na uczelnię, a wielbiciele kupili na odchodne dwie hulajnogi, bo Rosja długa i szeroka. Obstawiam, czy wrócą ?
Kto nie skacze ten za nimi hop hop hop !

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 14:49:19

że niby prokurator Ziehlke wytworzył, czy wykrył jakiegos przestepce z net-a. Niech lepiej zajmie sie samowola budowlana sepolenskiego burmistrza i jego rozgrzeszajacego, za łamanie prawa na rzecz dóbr doczesnych watykanskich przedstawicieli w Sępólnie, proboszcza

#37 ~emigrant~

~emigrant~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 11:27:27

Widac prok ziehlk, wraz ze swoimi ziomkami z immunitetami budzetowkowymi,

wszem i wobe obwieszcza c co wolno władzy na prowincji,

i wieloletnia praktyka ichniejszej władzy pokazuje, ze wcale nie sa potrzebne prawomocne wyroki , b,y obywatela bez etatu w budzetówce, przykładnie ukarac pozakodeksowo,

w berezie kartuskiej ,obecnie w świeciu -gdzie oprawczyni w kitlu (Duis) ma jniezwykle długie doświadczenie w szczególnie dotkliwym wwyrokowaniu i jeszcze bardziej okrutnym sposobie wykonywania kary wczesniej (przez samą dus,) nakazanej.

No niestety, w odróznieniu od więzienia, w świeckiej berezie kartuskiej nie obowiązuje zakaz torur , ani gwarantowany metraz na jednego skazanego,.
Podobnie odmienna (i duzo nizsza) jest stawka żywieniowa.
I niestety w berezie kartuskiej skazani nie maja prawa na spacery na dworze.

Lepiej zabrac dzieci i kupic bilet w jedna strone - za Odre, Bałtyk, czy Dunaj, a i i za Bugiem dzis łatwiej uchronic swoja godnosc obywatelowi Najjasniejszej (dla kkogo -immunitetw z budzetwki!, oczywista) rzeczypospolitej PL.

I jak najszybciej nauczyc sie poslugiwac najpotrzebniejszym narzedziem - jezyk angielski,

by zaden pracodawca z Twojej zachodniej i jedynej Ojczyzny nie kojarzy Ciebie z korupcja i poddanstwem watykanskiego kleju do blysczacych i drogich , darmowych bytowych dobrodziejstw.

#38 ~Przyjaciółka~

~Przyjaciółka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 20:23:22

Zachęcam Panią Starostę aby złożyła doniesienie do prokuratury na wpisy na forum. Przecież tych bredni czytać nie można! Dlaczego ktoś anonimowo może niszczyć drugą osobę? Okropne!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 20:47:32

Zgadza się.

Obawiam się tylko tego, że tuż przed wyborami ta nagonka politycznie się nasili.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 22:07:23

Zgadza się.

Obawiam się tylko tego, że tuż przed wyborami ta nagonka politycznie się nasili.

Ja bym tak zrobiła ponieważ właśnie teraz najłatwiej takie osoby namierzyć, gdyż dużo piszą. To forum to nie wyrocznia tylko gabinet frustratów i niedojdów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych