Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt wprowadza nowe porządki w gminie Pruszcz :: zobacz komentowany artykuł

wójt

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec pruszcza~

~mieszkaniec pruszcza~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 18:37:59

Brawo panie Darku !!! Mimo że nie byłem za Panem, to w pełni popieram Pańskie dotychczasowe poczynania. Oby tak dalej.

#2 ~sympatyk~

~sympatyk~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 20:07:40

Baczność!! Spocznij!! Obowiązkowa zaprawa- pięć kółek dookoła ronda dla kazdego pracownika gminy biegiem marsz!!!

#3 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 20:10:55

Takie zmiany że część pań chodzi w urzędzie w coraz krótszych spódniczkach. Miało być skromnie a tu niespodzianka.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 06:26:26

Kuszą kuszą i Dariusza skusza

#5 ~ML~

~ML~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 10:10:53

Głosowałem na Pana i widzę że to był dobrze oddamy głos-Trzeba jeszcze zrobić porządek z parkingiem koło szkoły-tam stoją tylko nauczyciele ,a jak człowiek chce wysadzić dzieci do szkoły to nie ma gdzie zaparkować!!!

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 12:30:53

To się napracował, przez miesiąc chłop :blink: Zabronił parkowania pracownikom i kazał wydrukować identyfikatory, a teraz nawet zastanawia się nad punktem informacyjnym w urzędzie. To trzeba było opisać w gazecie.

Ale ty jesteś durny. Skoro jesteś taki mądry, to za 4 lata wygryź ze stołka obecnego wójta.

#7 ~uczący~

~uczący~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 14:40:04

Głosowałem na Pana i widzę że to był dobrze oddamy głos-Trzeba jeszcze zrobić porządek z parkingiem koło szkoły-tam stoją tylko nauczyciele ,a jak człowiek chce wysadzić dzieci do szkoły to nie ma gdzie zaparkować!!!

Tak jest! Zakaz dla nauczycieli! Jakim prawem masz odprowadzać dziecko do szkoły z parkingu pod kościołem, przecież to 25 metrów! Przecież dziecko trzeba wyrzucić w minutę i zwiewać, wystarczy że spłodziłeś dzieciaka, po co jeszcze poświęcać mu czas ponad to co musisz?

A tak poważnie. Parkować trzeba umieć, a tego nie potrafi połowa wjeżdżających na ten parking. Inna sprawa,że wystarczy niewielka modernizacja parkingu - 4-5 miejsc i będzie po kłopocie! Troszkę czasu i będzie ok!

#8 ~Dario~

~Dario~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 18:17:57

Ale ty jesteś durny. Skoro jesteś taki mądry, to za 4 lata wygryź ze stołka obecnego wójta.

basia bo ci żyłka pęknie... buhahah

#9 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 22:14:52

panie wójcie drogi, drogi i jeszcze raz drogi do budowy. Chodniki, zeby zwiększyć bezpieczeństwo. Pierwsze decyzje bardzo trafne. Porządek musi być w końcu.

#10 ~Radny~

~Radny~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 20:20:33

Przypadkiem natknalem się na powyższy artykuł i ze zdziwieniem oceniłem wypowiedź wójta.Cynizm jest jak się okazuje glówna cechą tego...pana.

Otóż po wprowadzeniu rzekomego zakazu parkowania aut przez pracowników, dosłownie 2-3mies.później widziałem jak jego Chrysler Pacifica, dumnie prezentował się na parkingu dla "petentów" e otoczeniu zaledwie 2 aut.Czy dobrze rozumiem, ze wójt postanowił tą decyzja zrobić sobie miejsce?

2 tyg.później sytuacja się powtórzyła.W maju tego roku to samo, a w wakacje już białe BMW.

No cóż kasa musi plynąć...:-)

#11 ~Pruszcz~

~Pruszcz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 06:17:00

Wszyscy kandydaci przed wyborami wśród nich obecny wójt gm.Pruszcz deklarowali konieczność budowy/remontowr dróg - zobaczymy po obecnej kadencji ile km. wybudowano dróg i chodników. W Pruszczu niektóre ulice osiedlowe od dziesiątek lat czekają na utwardzenie.

#12 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 21:07:41

A tam drogi...,sala ważniejsza i remont urzędu ,który jak pamiętam  niedawno też był przeprowadzany, tyle lat starczyło miejsca- teraz za mało?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 17:39:28

Jeśli sobie dobrze przypominm, to wszlkie obecne działania sa zainicjowane przez poprzedniego wójta.

A jakieś swoje pomysły...?

Parking dla petentów???

Brawo Ty!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych