Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wojsko!

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:59:10

WOT =  weekendowa zabawa we wojsko i jednoczesne tracenie  po pińcet na każdego szwejka - szkoda kraju :(

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 20:38:13

eeee tam banialuki piszesz :) mój syn młodszy to ma charakterek, byle co nie wybiera i w byle czym się nie babra. Cięzko mi z nim ale chłopak znalazł swoje powołanie to mnie cieszy!!

No proszę, młodszy synuś to czysta mamusia.  :D

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 06:41:13

No proszę, młodszy synuś to czysta mamusia. :D

I taki zdolny...rok wstecz 12-latek a dzis zawodowy obronca Ojczyzny.

#24 ~serwwer~

~serwwer~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 09:31:07

fisia  ty blacio

#25 Fisia:)

Fisia:)

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 14:23:02

I taki zdolny...rok wstecz 12-latek a dzis zawodowy obronca Ojczyzny.

Ni wiem czy bedzie obrońcą Ojczyzny ważne są chęci :) 

po  prostu dumna  jestem :)  

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:27:56

zupełnie jak E Górniak :lol:

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 17:21:02

A z tego co ci go zrobił  też  zapewne  jesteś dumna

#28 ~Żona mundurowego~

~Żona mundurowego~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 22:47:44

Dajcie spokój pani Fisi.
Nie od dziś wiadomo, że ,,za mundurem panny sznurem". Grudziądzanki tak mają- ,,Ułan i dziewczyna"- to taka nasza tradycja i nasz los. Sama lata temu wybrałam "wojskowego" i nigdy nie żałowałam.
Wypowiedziałam co myślę. Teraz spodziewałam się złośliwosci i komentarzy. My Grudziądzanie tak już mamy - nie szanujemy siebie samych, naszej tradycji, opluwamy się na tym forum.

#29 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 05:49:35

Dajcie spokój pani Fisi.
Nie od dziś wiadomo, że ,,za mundurem panny sznurem". Grudziądzanki tak mają- ,,Ułan i dziewczyna"- to taka nasza tradycja i nasz los. Sama lata temu wybrałam "wojskowego" i nigdy nie żałowałam.
Wypowiedziałam co myślę. Teraz spodziewałam się złośliwosci i komentarzy. My Grudziądzanie tak już mamy - nie szanujemy siebie samych, naszej tradycji, opluwamy się na tym forum.

Dziękuję. Ja naprawdę jestem z niego dumna :) Dopiero co szkołę w czerwcu skończył i poszedł do tego wojska. To nie jest wcale weekendowe wojsko,, połowa na poczatku odpada, do końca zostaje ich mało, aaa on nauczony wszystkiego, że mu się poda, posprząta pokój, wszystko pod nosem tak teraz wykazał się determinacją, zawzięciem i zapałem. Juz nic nie mowiąc jak mają ćwiczenia na poligonie, nauka też jest i to nawet 8 godzin dziennie. Na poczatku byłam przerażona że poszedł do tego wojska i jak da radę wstawac tak rano :D  Nie jest też prawdą że dostają jakieś 500+, dostaja 500 zł kiedyś był to żołd teraz nazywa się wyposażenie- muszą sami sobie kupowac maszynki do golenia, żele pod prysznic, pasty do zębow, szczoteczki i inne rzeczy. 

#30 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 05:57:17

WOT =  weekendowa zabawa we wojsko i jednoczesne tracenie  po pińcet na każdego szwejka - szkoda kraju :(

On nie rozlicza się z podatkiem, wypełniał wniosek w wojsku także, że więcej dostanie. Idź do takiego wojska w każdym wieku przyjmują :)

#31 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 07:35:57

Zapraszamy do wojska - zapewniamy atrakcje. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:04:33

Dziękuję. Ja naprawdę jestem z niego dumna :) Dopiero co szkołę w czerwcu skończył i poszedł do tego wojska. To nie jest wcale weekendowe wojsko,, połowa na poczatku odpada, do końca zostaje ich mało, aaa on nauczony wszystkiego, że mu się poda, posprząta pokój, wszystko pod nosem tak teraz wykazał się determinacją, zawzięciem i zapałem. Juz nic nie mowiąc jak mają ćwiczenia na poligonie, nauka też jest i to nawet 8 godzin dziennie. Na poczatku byłam przerażona że poszedł do tego wojska i jak da radę wstawac tak rano :D  Nie jest też prawdą że dostają jakieś 500+, dostaja 500 zł kiedyś był to żołd teraz nazywa się wyposażenie- muszą sami sobie kupowac maszynki do golenia, żele pod prysznic, pasty do zębow, szczoteczki i inne rzeczy. 

Kiedyś był żołd, bu ha ha, to  były grosze Fisiu. Mojemu bratu podsyłałam kaskę. Nie palił papierosów i nie pił.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:15:37

Zadaje krótkie  konkretne pytanie.

Czy on wie co Ty  tutaj piszesz na jego temat ?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:28:00

Post nie do mnie, ale. Jeżeli wrodził się w 100% w mamusię, to jest dumny z rodzicielki.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:54:02

Post nie do mnie, ale. Jeżeli wrodził się w 100% w mamusię, to jest dumny z rodzicielki.

to i wojsko będzie  tylko epizodem, zapewne jednym z wielu.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 09:07:36

to i wojsko będzie  tylko epizodem, zapewne jednym z wielu.

:lol: :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 09:22:55

Nasz armia? :o  :lol: :lol: :lol:

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 09:25:44

Nasza armia? :o  :lol: :lol: :lol:

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 20:07:38

Masz pewność, że Fisia pisze prawdę?  :)

#40 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 20:43:57

Masz pewność, że Fisia pisze prawdę?  :)

:)  :wub:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych