Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wojciech Czerwiński kandydat z Chełmży na posła

118 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Grzegor~

~Grzegor~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 19:28:39

Mariusz Kałużny bardzo dobry kandydat, a przede wszystkim człowiek! Gdyby nie on w Centralnym Ośrodku Sportu pieniądze na obiekty sportowe nigdy by nie trafiły do Chełmży czy w region. Samo sprowadzenie ministra sportu do Chełmży na otwarcie budynku Legii coś znaczy. Zwolennikiem PiSu też nie jestem, ale na mój głos on zasługuje i na pewno na niego oddam. A co do głównego tematu o kandydacie Wojciechu Czerwińskim to oczywiste, że ojciec go namówił do tego by zaszkodzić Kałużnemu, ale z logicznego punktu widzenia nikt kto głosuje na PiS nie zagłosuje na PO, a ojciec niestety wkopał syna w niezłe bagno, bo dosyć głośno jest na mieście o przeszłości młodego Czerwińskiego. Strzał w kolano. 

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 19:40:35

W filmie Polityka Patryka Vegi jest taka scena, w której Ojciec Dyrektor mówi do premiera, że należy zatrudnić na państwowych stanowiskach absolwentów jego uczelni.
- A ilu mam ich zatrudnić- pyta Morawiecki.
- Wszystkich- odpowiada Rydzyk.
Wynika z tego, że najlepsi fachowcy są od Rydzyka, bo nadają się na wszystkie stanowiska.
- Zajebiście - powiedział Misiewicz.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 19:54:02

Mariusz Kałużny bardzo dobry kandydat, a przede wszystkim człowiek! Gdyby nie on w Centralnym Ośrodku Sportu pieniądze na obiekty sportowe nigdy by nie trafiły do Chełmży czy w region. Samo sprowadzenie ministra sportu do Chełmży na otwarcie budynku Legii coś znaczy. Zwolennikiem PiSu też nie jestem, ale na mój głos on zasługuje i na pewno na niego oddam. A co do głównego tematu o kandydacie Wojciechu Czerwińskim to oczywiste, że ojciec go namówił do tego by zaszkodzić Kałużnemu, ale z logicznego punktu widzenia nikt kto głosuje na PiS nie zagłosuje na PO, a ojciec niestety wkopał syna w niezłe bagno, bo dosyć głośno jest na mieście o przeszłości młodego Czerwińskiego. Strzał w kolano. 

A ten, przepraszam, Czerwiński, to syn TEGO Czerwińskiego? :unsure:

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:01:57

Za komuny była taka anegdota, jak to I sekretarz jakiegoś komitetu wojewódzkiego PZPR robił studia - po prostu wykonywał co jakichś czas telefon do Rektora uczelni, na której był zapisany i pytał:
- Powiedzcie mi towarzyszu Rektorze, na którym to roku ja już studiuję?
Widzę, że teraz też przyszły takie czasy.
Kiedyś żądzili absolwenci po WUML ( Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu), a teraz katecheci po szkole Ojca Dyrektora.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:03:00

W filmie Polityka Patryka Vegi jest taka scena, w której Ojciec Dyrektor mówi do premiera, że należy zatrudnić na państwowych stanowiskach absolwentów jego uczelni.
- A ilu mam ich zatrudnić- pyta Morawiecki.
- Wszystkich- odpowiada Rydzyk.
Wynika z tego, że najlepsi fachowcy są od Rydzyka, bo nadają się na wszystkie stanowiska.
- Zajebiście - powiedział Misiewicz.

Święta prawda.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:05:32

Za komuny była taka anegdota, jak to I sekretarz jakiegoś komitetu wojewódzkiego PZPR robił studia - po prostu wykonywał co jakichś czas telefon do Rektora uczelni, na której był zapisany i pytał:
Kiedyś rządzili absolwenci po WUML ( Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu), a teraz katecheci po szkole Ojca Dyrektora.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:05:47

Kiedyś rządzili absolwenci po WUML ( Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu), a teraz katecheci po szkole Ojca Dyrektora.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 21:39:31

Kiedyś żądzili absolwenci po WUML ( Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu), a teraz katecheci po szkole Ojca Dyrektora.

"żądzili"?! :D  "rządzili" cepie! "RZĄDZILI" !!!!!

"robił studia'?  :D   A może po prostu studiował co?

"...do Rektora uczelni, na której był zapisany..." :lol:  :lol:

A może raczej "do Rektora uczelni, na której studiował" ?

Przecież nie potrafisz w miarę poprawnie sklecić paru zdań! Widzisz to?! :D

Sam powinieneś pójść do szkoły dzbanie! Jakiejkolwiek!

:P  :lol:

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:00:00

"rządzili" jest już poprawione dwa razy w cytatach, a kiedyś partyjniacy tacy jak teraz nie studiowali, tylko "robili studia", głupku jeden!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:22:13

"rządzili" jest już poprawione dwa razy w cytatach, a kiedyś partyjniacy tacy jak teraz nie studiowali, tylko "robili studia", głupku jeden!

Naprawdę?! :D  I byli "zapisani na uczelni" co? Ty sam się zapisz i rób studia.

Wyższa Szkoła Gotowania Na Gazie czeka na takich jak ty, dzbanie.

#51 ~Zdzichu~

~Zdzichu~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:20:39

Naprawdę?! :D I byli "zapisani na uczelni" co? Ty sam się zapisz i rób studia.
Wyższa Szkoła Gotowania Na Gazie czeka na takich jak ty, dzbanie.

Gupek nie skumał dowcipu i się rzuca.
Jakim to głąbem trzeba być, żeby tego nie zrozumieć.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:21:47

Gupek nie skumał dowcipu i się rzuca.
Jakim to głąbem trzeba być, żeby tego nie zrozumieć.

Pewnie z PiSu.

#53 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:28:35

Przecież jest wyraźnie napisane, że "za komuny była taka anegdota".
Czego tu nie rozumieć?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:43:58

Przecież jest wyraźnie napisane, że "za komuny była taka anegdota".
Czego tu nie rozumieć?

Jachira, nowa twarz Platformy, kompletnie nic nie rozumie.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#55 ~WITEK~

~WITEK~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:50:25

jak mnie wkurza takie podejście skur... społeczeństwa. nie znam typa ale będę go bronil jaka on ma przeszlosc? ze palil marichuane to zle ? a jak wy chlejecie alkohol w domu żeby się nie pokazaC I OBSRANY OBRTZYGANY W DOMU LEZYSZ TO JEST DOBRZE ? Wkurza mnie tez to dlaczego każdy kANDYDAT MU MIEC WYKRZTALCENIE ?? CZEMU NIE ZAGLOSUJECIE NA KOGOS KTO MA NP. PODSTAWOWE WYKRZTALCENIE ? ON LEPIEJ ZNA ZYCIE OD TEGO KTORY SIE WYUCZYL I MA WSZYSTKO

#56 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:55:48

jeb... tych ludzi co mysla ze jak beda studiowac to beda bogami.. ja skonczylem gimnazjum i pare kursów  i sie smieje w twarz tym studentom bo zarabiam 12 tys miesiecznie a oni co chwile narzekają. studia to nie wszystko każdy by chciał rzadzic siedzieć z d***. ale żeby dobrze zarabiać to trzeba ciężko pracować a nie siedzieć z d*** przy biurku i udawac ze pracuje się. to się tyczy nauczycieli i reszty urzędasów 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:58:52

jeb... tych ludzi co mysla ze jak beda studiowac to beda bogami.. ja skonczylem gimnazjum i pare kursów  i sie smieje w twarz tym studentom bo zarabiam 12 tys miesiecznie a oni co chwile narzekają. studia to nie wszystko każdy by chciał rzadzic siedzieć z d***. ale żeby dobrze zarabiać to trzeba ciężko pracować a nie siedzieć z d*** przy biurku i udawac ze pracuje się. to się tyczy nauczycieli i reszty urzędasów 

Wraca komuna !

#58 ~SEBASTIAN~

~SEBASTIAN~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:02:59

Wraca komuna !

jaka komuna typie ja za komuny nawet nie zyłem. po prostu takie jest moje podejście do zycia. bo jak widze tych cwaniaczkow co się wyucza za pieniądze rodzicow i mysla ze sa lepsi od tych gorzej wykrztalconych to kazal bym ich rozstrzelać tak samo tych co maja pieniądze a nie potrafią godnie zaplacic swojemu pracownikowi . z jakiej racji dziecko bogatego przedsiębiorcy ma mieć lepiej od dziecka pracownika który na to dobro ciężko pracuje ?

#59 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:41:20

jeb... tych ludzi co mysla ze jak beda studiowac to beda bogami.. ja skonczylem gimnazjum i pare kursów i sie smieje w twarz tym studentom bo zarabiam 12 tys miesiecznie a oni co chwile narzekają. studia to nie wszystko każwowejdy by chciał rzadzic siedzieć z d***. ale żeby dobrze zarabiać to trzeba ciężko pracować a nie siedzieć z d*** przy biurku i udawac ze pracuje się. to się tyczy nauczycieli i reszty urzędasów

A ja skończyłem teologię, jestem katechetą i zarabiam 20 tysięcy w państwowej spółce i dostaję jeszcze 500+.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:01:18

13 Października wybierzemy:

BÓG, HONOR, OJCZYZNA

czy

bób, hummus, włoszczyzna.

A wybór dość prosty!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych