Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wojciech Czerwiński kandydat z Chełmży na posła

118 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:23:37

Siedział kilka lat w Warszawie i nasmiewal się z Chełmży. A dzisiaj pójdzie w ślady ojca i będzie krecil ludzi. Zwykły nygus i tyle

A gdzie siedział?
Bo punkt siedzenia jest dosyć istotny.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:59:09

W patologi i we.wladzy jest podobnie. Pokoleniowo robią to samo.

#23 ~JAn~

~JAn~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 21:11:19

Może jakaś debata w Chełmży, ale taka sam na sam, bez byle JAKICH wspomagaczy

#24 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 21:51:09

Do Warszawy

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 09:41:48

I dalej się nic konkretnego nie można dowiedzieć.
Wie ktoś coś konkretnie o tym kandydacie?

#26 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 13:05:18

Warszawa

#27 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 13:06:26

Warszawa

#28 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 13:06:47

Warszawa

#29 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 13:07:12

Warszawa

#30 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 11:14:15

Ludzie, co wy opowiadacie, jaki kandydat? Dużo lat już nie mieszka w Chełmży i dawno go nie widziałem. Kiedyś lubił ostro jarac zioło, ale teraz nie wiem co u niego. Z dość pewnych źródeł słyszałem, że on nie chce kandydować, tylko ojciec go zmusił, ponieważ chcę zaszkodzić Kałużnemu za to, że poparł Meller w wyborach na burmistrza. Jurka ruszyło, że prawie przegrał z żulem
Osobiście to dla mnie stracony głos. Pisu też nie lubię, ale Kałużny jednak coś działa i dużo załatwia dla regionu. Jeszcze nie wiem, ale chyba będę na niego głosował.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 12:12:25

A tak na przykład co Kałużny załatwił dla regionu, bo jakoś nie doczytałem w gazetach, ani w internecie.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 12:38:08

Ciekawe, że w internecie nie ma informacji, że przez kilka lat był katechetą w szkole w Górsku i skąd się zna na budowie obiektów sportowych.
Poza tym utrzymanie obiektów sportowych, ich budowa, wspieranie sportu i organizowanie imprez sportowych należy do podstawowych zadań Centralnego Ośrodka Sportu i tak było od zawsze, nizależnie od tego kto był dyrektorem.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 13:39:16

Od dyrektora COS chyba jednak może zależeć, kto w pierwszej kolejności dostanie dofinansowanie na swoją imprezę, czy ksiądz z Górska na swój Ośrodek, czy Caritas, szkoła katolicka, czy jakichś klub sportowy.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 17:09:53

Ludzie, co wy opowiadacie, jaki kandydat? Dużo lat już nie mieszka w Chełmży i dawno go nie widziałem. Kiedyś lubił ostro jarac zioło, ale teraz nie wiem co u niego. Z dość pewnych źródeł słyszałem, że on nie chce kandydować, tylko ojciec go zmusił, ponieważ chcę zaszkodzić Kałużnemu za to, że poparł Meller w wyborach na burmistrza. Jurka ruszyło, że prawie przegrał z żulem
Osobiście to dla mnie stracony głos. Pisu też nie lubię, ale Kałużny jednak coś działa i dużo załatwia dla regionu. Jeszcze nie wiem, ale chyba będę na niego głosował.

Coś w tym jest , źrenice na plakacie jak dwuzłotówki na to wygląda że to nie tylko ziolo . I żeby nie było nie mam sympatii politycznych i nie będę psioczyla na jednych a wychwalala drugich po prostu zauważyłam to idac obok plakatu a czytając powyższy opis mi się skojarzyło

#35 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 17:18:43

Mam wyje***e na PiS Platformę i resztę . Idę zagłosować na Mariusza bo jest z Chełmży i napewno nie zapomni o Nas . Pamiętajcie że każdy swój który jest przy korycie zawsze ugra coś dla sowich . Od zawsze tak jest ci którzy mają posłów że swoich miast mogą na nich liczyć . Gdyby Mariusz był z PO czy innej partii też bym poszedł zaglosowac na niego .

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 17:44:35

Mam wyje***e na PiS Platformę i resztę . Idę zagłosować na Mariusza bo jest z Chełmży i napewno nie zapomni o Nas . Pamiętajcie że każdy swój który jest przy korycie zawsze ugra coś dla sowich . Od zawsze tak jest ci którzy mają posłów że swoich miast mogą na nich liczyć . Gdyby Mariusz był z PO czy innej partii też bym poszedł zaglosowac na niego .

Popieram

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 18:23:45

A tak na przykład co Kałużny załatwił dla regionu, bo jakoś nie doczytałem w gazetach, ani w internecie.

Pomagał w osiągnięciu dotacji na remont budynków wlokniarzA, chtw legii...dotację z programu mały klub 10 tys rocznie dla kilku chełmżyńskich klubów. Oczywiście to nie jest tak że poszedl i załatwił...Ale gdbyby nie jego działania kasa poszlaby do innych miast.Tyle Chełmża , w regionie jest więcej poszukaj A znajdziesz.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 18:40:53

Ciekawe, że w internecie nie ma informacji, że przez kilka lat był katechetą w szkole w Górsku i skąd się zna na budowie obiektów sportowych.
Poza tym utrzymanie obiektów sportowych, ich budowa, wspieranie sportu i organizowanie imprez sportowych należy do podstawowych zadań Centralnego Ośrodka Sportu i tak było od zawsze, niezależnie od tego kto był dyrektorem.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 18:41:45

Od dyrektora COS chyba jednak może zależeć, kto w pierwszej kolejności dostanie dofinansowanie na swoją imprezę, czy ksiądz z Górska na swój Ośrodek, czy Caritas, szkoła katolicka, czy jakichś klub sportowy.

#40 ~Ejo~

~Ejo~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 19:14:26

Poza tym utrzymanie obiektów sportowych, ich budowa, wspieranie sportu i organizowanie imprez sportowych należy do podstawowych zadań Centralnego Ośrodka Sportu i tak było od zawsze, niezależnie od tego kto był dyrektorem.

masz pojęcia że Mariusz oprócz środków teologicznych skończył też Studia MBI z zarządzania? Ponadto nie przeszkadzał Ci jeden prezydent po podstawówce, drugi po LO, trzeci po Historii? Nie przeszkadzał Ci Tusk magr Historii, który nigdzie poza budżetowką nie pracował A był premierem? Nie przeszkadzał Ci ministra sportu z PO, która miała takie kwalifikacje że pytała się publicznie ...kto wybrał drużyny do finału?..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych