Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rotwailer~

~Rotwailer~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 11:49:43

A kto zaplaci za przewoz i utrzymanie tych psów .Skoro się tak dorabiali to powinni wyłożyć na te wszystkie psiaki za weterynarza i leki !!

#2 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 11:55:01

Co to sa 3 lata pozbawienia wolności. Smiech na sali normalnie za takie okrucienstwo. Powinni ich w klatkach pozamykac i trzymac we wlasnych odchodach tak samo jak oni robili tym biednym zwierzaka.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:14:00

A to ciekawa wiadomość, w innej sprawie dotyczy pracodawcy w Koronowie prokuratura wszczęła postępowanie przygotowawcze przeciwko pracodawcy, po czym po dwóch tygodniach bez zgromadzenia materiałów dowodowych i przesłuchania świadka zgłoszenia Bydgoszcz pół umarza postępowanie, a świadek obcokrajowiec podał swój właściwy adres a szukano go prywatnie w Koronowie? Oby tak i ta sprawa się nie skończyła. Dodać należy ze i ta pierwsza sprawa ponownie będzie rozpatrywana ale gdzie indziej. Pozdrawiamy wymiar sprawiedliwości na tych terenach.

#4 ~KOMANDOR~

~KOMANDOR~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:23:10

Człowiek jak ma dowody to ich nie chcą bo się obawiają ze podobne nazwiska w tych dowodach wystąpią najprościej jest fałszywie szukać świadka i umorzyć sprawę ale nie tak wygląda Prawo i Sprawiedliwość.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:30:30

Koronowo i okolice to największe skupisko przestępcze a wymiar sprawiedliwości nie wiele robi aby to zmienić. Trup za Trupem tak wygląda rzeczywistość.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:39:30

Koronowo i okolice to największe skupisko przestępcze a wymiar sprawiedliwości nie wiele robi aby to zmienić. Trup za Trupem tak wygląda rzeczywistość.

To wstyd dla wymiaru sprawiedliwości stare zakorzenione układy zwala się na Rząd PiS A PRAWDA JEST ZUPEŁNIE INNA. To niedługo przeczytamy o śmierci turysty z Niemiec w Koronowie, który bez osób trzecich wyzionoł ducha.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:44:28

To wstyd dla wymiaru sprawiedliwości stare zakorzenione układy zwala się na Rząd PiS A PRAWDA JEST ZUPEŁNIE INNA. To niedługo przeczytamy o śmierci turysty z Niemiec w Koronowie, który bez osób trzecich wyzionoł ducha.

TO SKANDAL NA SZEROKIM HORYZONCIE MÓWIĄC JĘZYKIEM ŻEGLARZA.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:59:21

Człowiek jak ma dowody to ich nie chcą bo się obawiają ze podobne nazwiska w tych dowodach wystąpią najprościej jest fałszywie szukać świadka i umorzyć sprawę ale nie tak wygląda Prawo i Sprawiedliwość.

Zgłoście sprawę Panu Zbigniewowi Ziobro i Przewodniczącej TK. dość kłamstw o Polsce!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 18:09:20

Ludzie nie dajcie się

#10 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 18:58:08

Jakieś areszty przed wydaniem wyroku jakby zabili całą rodzine.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 20:11:20

A preso z murmistrzem w domu?

#12 ~Inny komandor~

~Inny komandor~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 12:09:36

O Koronowie będzie głośno a nawet bardzo głośno za lata.

#13 ~z Koronowa~

~z Koronowa~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 22:36:27

A ja tam słyszałem, że ten areszt i ta cała sprawa ma podwójne dno. Podobno to zemsta za hodowle kur czy kurczaków w tych okolicach o te podpisy i prokuraturę, ale to nie moja sprawa ja mieszkam w Koronowie. Czytałem dzisiaj Onet,pl podobno marszałek woj, łódzkiego ma problemy bo jest w zarządzie OSP? Wojewoda żąda wyjaśnień i dobrze. Ciekawe czy wojewoda kujawsko pomorski będzie chciał odwołać naszego burmistrza Koronowo bo on jest tak samo w zarządzie OSP, a to chyba zabronione?   

#14 ~Bmiszcz~

~Bmiszcz~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 09:02:19

A ja tam słyszałem, że ten areszt i ta cała sprawa ma podwójne dno. Podobno to zemsta za hodowle kur czy kurczaków w tych okolicach o te podpisy i prokuraturę, ale to nie moja sprawa ja mieszkam w Koronowie. Czytałem dzisiaj Onet,pl podobno marszałek woj, łódzkiego ma problemy bo jest w zarządzie OSP? Wojewoda żąda wyjaśnień i dobrze. Ciekawe czy wojewoda kujawsko pomorski będzie chciał odwołać naszego burmistrza Koronowo bo on jest tak samo w zarządzie OSP, a to chyba zabronione?   

Ja sie nie znam. Ja biore wszystko.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych