Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Włamania do mieszkań na Osiedlach

Strzemięcin Rządz

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ed-win~

~Ed-win~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 20:59:08

Bądzcie czujni. Coraz częściej słyszy się o włamaniach do mieszkań na Oś. Strzemięcin i Rządz. Szczególnie narażone są mieszkamia na ostatnich piętrach. Zwracajcie uwagę na obcych jadących windą lub spotkanych na klatkach schodowych.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 06:24:02

Nie tylko na osiedlach. W zeszłym tygodniu były włamania na Kościuszki i innych bocznych ulicach.

#3 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 06:37:12

Tak wpuszczajcie do klatek bez sprawdzania kto dzwoni domofonem,w tym roku już czterech kominiarzy chodziło z kalendarzami na 2014 rok myślę ze to byli którzy robili rozpoznania terenu,ale tylko jeden z nich miał w torbie więcej kalendarzy,bądźcie bardziej czujni,to może spotkać każdego z nas, starego czy młodego

#4 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1161 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 07:20:19

Tak wpuszczajcie do klatek bez sprawdzania kto dzwoni domofonem,w tym roku już czterech kominiarzy chodziło z kalendarzami na 2014 rok myślę ze to byli którzy robili rozpoznania terenu,ale tylko jeden z nich miał w torbie więcej kalendarzy,bądźcie bardziej czujni,to może spotkać każdego z nas, starego czy młodego

dokładnie. nie wpuszczajcie obcych do klatki, ale niestety hasło listonosz lub ulotki otwiera każde drzwi do budynku.

#5 ~Andy~

~Andy~

Komentująca szarą rzeczywistość

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 08:01:09

Tylko że listonosz w soboty np. nie chodzi, a ludzie i tak na to hasło bezmyślnie otwierają. Ja nie otwieram, jeśli to ktoś nie bezpośrednio do mnie. Jeśli do kogoś innego, to również nie otwieram, bo skoro się nie dodzwonił do adresata, to znaczy, że go nie ma i nie będzie mi się ktoś pałętał po klatce. Ulotki - proszę zostawić w specjalnej tubce przy bramce. Żadnych ankieterów, agentów, domokrążców, nikogo obcego nie wpuszczam za próg mieszkania, może przedstawić po krótce swój interes za drzwiami, ale przeważnie wystarczy jedno zdanie i "nie, dziękuję, nie jestem zainteresowana, do widzenia". Mój dom, moje mieszkanie, mój spokój i święte prawo do jego nienaruszania przez obce osoby.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Strzemięcin, Rządz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych