Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

willa Radwan czy Tara na wesele.

wesele tara radwan

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:12:20

Witam pisze z zapytaniem o sale weselna?

Orientuje sie ktos jaka cena oraz ktora z powyzej wymienionych sal jest lepsza?

#2 ~gość2~

~gość2~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 20:29:36

Jak można porównywać Radwan z Tarą?Właściciel ten sam,ale lokale różnią się wielkością,położeniem.Radwan obok kościoła,małe salki,przytulnie,obok hotel,park.

Tara przy cmentarzu,wielkie sale.

Tak to o co chodzi???    // Wystarczy wejść zobaczyć.Po co tu pisać bzdury??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 21:33:17

niby to samo a jednak nie, tara i radwan to ten sam właściciel ale dwa inne zespoły w kuchni. Byłem na imprezie i w Radwanie i w Tarze i w Tarze super jedzenie, w Radwanie nie było źle ale gorzej niż w Tarze.

#4 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 22:54:48

Zgadzam się z komentarzem wyżej Tara smaczniejsze jedzenie i lepszą obsługa. Jedyny minus to otoczenie obok cmentarz.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 07:05:59

Memento mori.

#6 ~olciak~

~olciak~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 16:54:06

a ceny? od osoby ? ktos sie orientuje?

#7 ~Kazia~

~Kazia~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 19:04:55

a ceny? od osoby ? ktos sie orientuje?

Idź do pani właścicielki i porozmawiaj,wszystko zależy od ilości osób,cena od osoby,

,oraz ustalonego menu,czy są poprawiny czy nie ma.do której godziny...

..tu nie pytaj już więcej,tylko rozmowa z p.właścicielką jest potrzebna koniecznie..

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 14:31:42

nie polecam tary ze względu na obsługę kelnerską, mam tutaj na myśli nieuprzejmą wysoką panią kelnerkę

#9 ~niezadowolony gość :(~

~niezadowolony gość :(~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 07:17:44

Wille Radwan radzę omijać z daleka. Żarcie tragedia, ciasto nie dosyć że nie świeże to trzeba by było ciągnąć zapałki, bo ilościowo kawałków starczyło  zaledwie dla połowy gości - kto pierwszy ten lepszy. Obsługa tragedia. Jedyne co było na wysokim poziomie to cena od osoby, wysoko, wysoko przesadzona! 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:58:10

Od poniedziałku mam być przez dwa tygodnie w delegacji w Elblągu . Szukam godnego polecenia i niedrogiego hotelu , tak do 80 zł za jedynkę

#11 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:22:18

Co za różnica w jednym i drugim miejscu szału niema,nie polecam.

#12 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:59:36

Bardzo polecam tare miałam tam osiemnastkę dwa lata temu i teraz w czerwcu duże imprezy na prawie sto osób stawka od osoby niższa niż w innych lokalach jedzenia bardzo dużo cista bardzo dobre super tort przede wszystkim bardzo czysto wszędzie mila ibsluga jezeli chodzi o meni to wszystko można ustalić z szefową lokalu ja kilka dan zmieniłam bo maja dużą ofertę do wyboru bardzo polecam bylam na takich immprezach w różnych lokalach i wybrałam Tare

#13 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2017 - 11:40:59

Ktos pisze o otoczeniu ze obok cmentarz to nie ważne sala na górze ma super balkon można wyjść na powietrze są krzesła a na dole jest taras a zresztą jak się idzie na imprezę to się siedzi i bawi na sali

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, tara, radwan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych