Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Więzili, podtapiali i wozili w bagażniku 39-latka. Chcieli wymusić pieniądze!

88 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~domyśl się cieciu bo wszys~

~domyśl się cieciu bo wszys~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:37:10

Ogólnie to ludzie którzy to do mnie I o mnie pisza szczerze wysyłam wam ku***a I szczerze szczamw ch*** na to :)nic zeczy piwyzonej o mnie nie ma znaczenia pidpiszcie sie w tych konentarzach zapraszam na priv I jebac was zaje***e ku*** co nie maja ci robic tylko pisac I psuc ludzia opinie przez jakis pierdilniety ferment jakiegos je***ego burasa

#62 ~jasiu~

~jasiu~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 02:05:20

a co Ty masz do roboty? siedzieć z panienka na ławeczce i groźnie patrzeć? :-)

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 06:55:24

a co ma do roboty peciu? nic ortografii by się pouczył bo w szkołę to kamieniami rzucał :)  a pier***nięcie to ma jak się pruje na psach :D

#64 ~jam 44 i 4~

~jam 44 i 4~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:38:19

Ogólnie to ludzie którzy to do mnie I o mnie pisza szczerze wysyłam wam ku***a I szczerze szczamw ch*** na to :)nic zeczy piwyzonej o mnie nie ma znaczenia pidpiszcie sie w tych konentarzach zapraszam na priv I jebac was zaje***e ku*** co nie maja ci robic tylko pisac I psuc ludzia opinie przez jakis pierdilniety ferment jakiegos je***ego burasa

Najpierw się naucz menelu pisać i wysławiać po POLSKU pózniej możemy porozmawiać bo na tą chwile pantofelek żyjący w kałuży ma więcej rozumu niż ty :)  zapewne nie wiesz co to pantofelek to takie coś co jest mądrzejsze od ciebie tłumoku bez szkoły 

#65 ~Stiv~

~Stiv~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 15:37:35

Peciu ty kur...woo analfabeto Cię nie nauczyli w puszczę smieciu

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 16:01:30

Daj mi pecia śmiecia na solowke tatara z tego kurdupla zrobie

#67 ~Rzyg~

~Rzyg~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 19:30:54

rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat

#68 ~Peciu~

~Peciu~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 14:19:24

Nie wiem o którego Pecia wam chodzi bo ja nie wchodzilem półtora tygodnia na forum bo ten z błedami to nie ja.Pisalem o solówce i jak ktos ma jaja to niech sie przedstawi a nie wiem który analfabeta napisał ten post i generalnie mam to w du*** i dla sprostowania tu Peciu z Objezdnej 28/15 m 7 i to ostatnia moja wiadomość na tym zdymanym forum!!!!!

#69 ~jasiu~

~jasiu~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 16:53:51

to na to wygląda ze z biskupic Cię wyje..ali?

#70 ~997~

~997~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 17:25:55

A ja i tak was zamknę

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:56:57

Peciu smieciu

#72 ~Korek~

~Korek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:08:07

Popieram i mareczek pręży pala

#73 ~Mexyk~

~Mexyk~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:27:47

Wy wszyscy z Radziejowa to sznurki co pucuja się frajerzy. Walić was :-)

#74 ~Karakan~

~Karakan~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 04:43:22

Trzeba się zebrać i dac tym kurw...on z radziejowa

#75 ~Radziejow~

~Radziejow~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 09:44:57

Trzeba się zebrać i dac tym kurw...on z radziejowa

zebrac się  ???? a co sam nie dasz rady Karakanie je***y, pozbierać to możesz sobie wiesz co ??? gówno z kibla 

#76 ~Cebul~

~Cebul~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:30:17

Ty smieciu zapraszam do piotrkowa

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:21:32

Ty smieciu zapraszam do piotrkowa

Wuja, potarmoś kuroczka :D

#78 ~Peciu~