Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wieloletnia dyrektor PCPR w Żninie, zwolniona dyscyplinarnie!

115 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 19:44:36

100 % RACJA

ona nie ma emerytury co wypisujecie za brednie

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 19:45:44

Taki porządek jak w szpitalu w księgowości?

w szpitalu z latającymi kopertami

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 20:05:30

SPRAWDZ SOBIE W OSWIADCZENIACH MAJATKOWYCH TO SIE DOWIESZ ZE MA OD PONAD ROKU UPRAWNIENIA EMERYTALNE I NIE WPROWADZAJ LUDZI W BLAD.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 20:18:41

SPRAWDZ SOBIE W OSWIADCZENIACH MAJATKOWYCH TO SIE DOWIESZ ZE MA OD PONAD ROKU UPRAWNIENIA EMERYTALNE I NIE WPROWADZAJ LUDZI W BLAD.

Starosta nabiera prawa emerytalne za rok. To rozumiem, że w 2021 również będziesz optował i nawoływał by odszedł że stanowiska? Ja jestm za :-P

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 20:58:55

nie tylko będę nawoływał. Będę wył jak wilk do księżyca w pełni. Jestem już dzisiaj gotowy do objęcia tej fuchy .

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:00:07

:D  :D czyli nie odbiera emerytury :angry:  :D  

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:01:54

nie tylko będę nawoływał. Będę wył jak wilk do księżyca w pełni. Jestem już dzisiaj gotowy do objęcia tej fuchy .

każdy to wie 2 :D  :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:34:32

Ja też od dawna jestem w blokach startowych i nie mogę się doczekać 2021 roku. To mnie się ta robota należy i obiecuję że nie będę się pudrowal ani lakierowal paznokci nawet u stóp.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:48:35

Ja też od dawna jestem w blokach startowych i nie mogę się doczekać 2021 roku. To mnie się ta robota należy i obiecuję że nie będę się pudrowal ani lakierowal paznokci nawet u stóp.

nie pij już

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 22:32:35

nie pij już

nie pij już

Ale ja muszę się napić. Kilka dni byłem AA.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 23:57:40

Starosta nabiera prawa emerytalne za rok. To rozumiem, że w 2021 również będziesz optował i nawoływał by odszedł że stanowiska? Ja jestm za :-P

Będziemy pilnować tej daty

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 00:03:48

Niech się cieszy że tolerowali jej zachowania aż dociagnela do emerytury.Wystarczy poczytać protokoły.

Konkrety waść, konkrety proszę

#53 ~Jajo~

~Jajo~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 11:48:11

Będziemy pilnować tej daty

Jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 00:02:04

myślała, że będzie dalej jajcować.

Ten się śmieje kto śmieje się ostatni nie jajcuj więc

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 19:21:00

:D  :D czyli nie odbiera emerytury :angry:  :D  

W oświadczeniach majątkowych jest tylko podane wynagrodzenie za pracę czyli p. Zwolenkiewicz nie pobiera emerytury, a zgodnie z prawem ma prawo pracować. Pewnie Kasi bardzo się spieszy do zajęcia stołka w PCPR

#56 ~Jajo~

~Jajo~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 19:39:05

W oświadczeniach majątkowych jest tylko podane wynagrodzenie za pracę czyli p. Zwolenkiewicz nie pobiera emerytury, a zgodnie z prawem ma prawo pracować. Pewnie Kasi bardzo się spieszy do zajęcia stołka w PCPR

Mam nadzieję,że sprawiedliwości stanie się zadość i odwoła się Pani Maria od zwolnienia.Przecież i tak nikt nie wierzy S.T.A.R.E.M.U. Pani Maria reprezentuje bardzo wysoki poziom intelektualny,jest elokwentna i ma SWOJE zdanie.Bardzo jej kibicuje!

#57 ~Luta~

~Luta~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 20:33:45

Popieram niezwykla energiczna babka wrażliwy człowiek pomagała wielu osobom organizowała wiele świetnych imprez w gminach i powiatach miała swoją wizję i to pewnie innym nie pasowało ale jak Kuba Bogu tak Bóg kubanczykom pamietaj Maria!!!! Trzymam kciuki wiesz kto

#58 ~Luta~

~Luta~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 20:33:57

Popieram niezwykla energiczna babka wrażliwy człowiek pomagała wielu osobom organizowała wiele świetnych imprez w gminach i powiatach miała swoją wizję i to pewnie innym nie pasowało ale jak Kuba Bogu tak Bóg kubanczykom pamietaj Maria!!!! Trzymam kciuki wiesz kto

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:36:37

Jak tak dalej chce pracować pomimo tego że ma uprawnienia emerytalne to niech się zatrudni u swoich przyjaciół z Barcina którym tak ,,elokwentnie ,, pomagała. I jeszcze jedno. Jak to właściwie jest ? Czy to władze powiatu dobierają sobie dyrektora PCPR czy też to dyrektor PCPR wybiera sobie władze powiatu. Skoro taka świetna, elokwentna i same ach i och to dlaczego nie wybrali ją radna w powiecie . Tym bardziej z tak wspaniałej listy PIS. Woleli Graze.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:55:02

Jak tak dalej chce pracować pomimo tego że ma uprawnienia emerytalne to niech się zatrudni u swoich przyjaciół z Barcina którym tak ,,elokwentnie ,, pomagała. I jeszcze jedno. Jak to właściwie jest ? Czy to władze powiatu dobierają sobie dyrektora PCPR czy też to dyrektor PCPR wybiera sobie władze powiatu. Skoro taka świetna, elokwentna i same ach i och to dlaczego nie wybrali ją radna w powiecie . Tym bardziej z tak wspaniałej listy PIS. Woleli Graze.

dostaniesz zadyszki     czyli jednak polityka :D  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych