Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wieloletnia dyrektor PCPR w Żninie, zwolniona dyscyplinarnie!

115 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jajco~

~jajco~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 20:47:44

myślała, że będzie dalej jajcować.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 21:13:51

Nie znam kobiety, niech jej doktór z ocwieki pomoze. Pierwszy do pomocy przeciez. Przy okazji pomscilby sie troche na staroscie

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 21:43:53

Tu zwolniona dyscyplinarnie bo podlegała pod starostwo i nikt się nie cacka tak jak z panią z żłobka która została zwolniona za porozumieniem stron bo to już podlega pod burmistrza w starostwie jest porządek a w urzędzie burdel bo jest na to przy zwalane 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 21:48:01

Tu zwolniona dyscyplinarnie bo podlegała pod starostwo i nikt się nie cacka tak jak z panią z żłobka która została zwolniona za porozumieniem stron bo to już podlega pod burmistrza w starostwie jest porządek a w urzędzie burdel bo jest na to przy zwalane 

a woźny z przedszkola ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 22:03:39

Benek też za porozumieniem stron,takie pajaca przemyślane działania na bilans zysków i strat.

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 22:28:19

Towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie jest akceptowane, a gdzie tego sie nietoleruje

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 01:01:53

myślała, że będzie dalej jajcować.

Co za wykwintny język u starosty, a kobity szkoda, starosta nie uznaje  zadnej dyskusji i dlatego wyleciała. Ciekawe co tam będzie w sądzie pracy. Kibicuje pani Zwolenkiewicz i  mam nadzieję że sprawiedliwość wreszcie dosięgnie ale starostę

#8 ~Jajo~

~Jajo~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 08:53:57

[quote name="Gość" post="3884869" timestamp="1578096113"]
Co za wykwintny język u starosty, a kobity szkoda, starosta nie uznaje zadnej dyskusji i dlatego wyleciała. Ciekawe co tam będzie w sądzie pracy. Kibicuje pani Zwolenkiewicz i mam nadzieję że sprawiedliwość wreszcie dosięgnie ale starostę[/quote
Myślę podobnie.Panowie starostowie powinni przeprosić Panią Marię za miesiące upokorzeń.Poziom wypowiedzi starosty daje dużo do życzenia.Co to za słownictwo "jajcowanie"?Szkoda tylko ,że Pani Maria się nie odzywa.Jej zawsze było warto posłuchać

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 09:16:58

Nie znam kobiety, niech jej doktór z ocwieki pomoze. Pierwszy do pomocy przeciez. Przy okazji pomscilby sie troche na staroscie

Dać mu paczkę z piernikami dla kobiety poszkodowanej, może głoduje ?? Może daleko ma do sklepu jak w Oćwiece .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 09:35:03

Co za wykwintny język u starosty, a kobity szkoda, starosta nie uznaje  zadnej dyskusji i dlatego wyleciała. Ciekawe co tam będzie w sądzie pracy. Kibicuje pani Zwolenkiewicz i  mam nadzieję że sprawiedliwość wreszcie dosięgnie ale starostę

Szkoda to jest jak muł do wody nasra. Natomiast co do Zbigniewa to ja mu się nie dziwię to jest starosta i nie ma z nim kur... dyskusji. Skoro coś zarządził, a podwładny czyt.pracownik ma to w du*** to też bym postąpił tak samo. Koniec , kropka. Nic więcej tłumaczyć nie trzeba. 

#11 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 09:50:16

Dać mu paczkę z piernikami dla kobiety poszkodowanej, może głoduje ?? Może daleko ma do sklepu jak w Oćwiece .

Przecież w ocwiece juz nie ma sklepu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 12:30:31

Za długo tolerowali jej sposób kierowania pcpr .Robiła co chciała bo jak wynika z oświadczenia ponad rok mogła być na emeryturze. Pracownicy pcpr wreszcie mają jasną sprawę i mogą normalnie pracować.

.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 12:51:18

Pani Maria wiele lat pracowała w Barcinie. Dala sie poznać jak rzetelny pracownik. To rewelacyjna osoba. Prawda jest taka ze jak ktos nie gra do jednej bramki z Panem starosta to robi wylot. Nie mozna tak krzywdzic ludzi. A slowa : miarka sie przebrała, jajcowanie. Co to jest? Uklady powiatowe czy gminne polegaja na podejmowaniu decyzji za radnych, braku przeciwstawiania sie. Do cholery jak to rozumieć ze jest tyle zwolnień: Dom Kultury, Biblioteka, teraz Pani Maria. To co nikt do pracy sie nie nadaje?.Odpowiedź jest prosta : stawiacie na prostych ludzi dla ktorych dieta czy wynagrodzenie w powiecie to szczyt marzen. Stawiacie na ludzi ktorzy sprzedaja swoje ja.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 14:37:08

widziałem u jednego nowobogackiego fotel do masażu za 8 tysi a dla bidy jedna odpowiedź w tym roku nie ma już środków

osobiście cieszę się z decyzji starosty

#15 ~Gąsawiak~

~Gąsawiak~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:27:29

widziałem u jednego nowobogackiego fotel do masażu za 8 tysi a dla bidy jedna odpowiedź w tym roku nie ma już środków

straszna kobieta :blink:

A to nie była nawet żninianka tylko z dalekiego Barcina ?

Z  gęby też jakaś taka antypatyczna pewnie biedni ludzie się jej bali .

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:54:02

Popatrz na swoja gębę. Notmalna osoba. Coz Barcin wygkada za to Twoj Żnin. Masakra. Spierda...stamtąd.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:23:58

On jest nowobogacki?

#18 ~Jajo~

~Jajo~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:27:44

straszna kobieta :blink:
A to nie była nawet żninianka tylko z dalekiego Barcina ?
Z gęby też jakaś taka antypatyczna pewnie biedni ludzie się jej bali .

A wszystko to pisze człowiek starosty a może łyn sam?!!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:33:00

[quote name="Gość" post="3887415" timestamp="1578317828"]
osobiście cieszę się z decyzji starosty[/quote
Przecież dyrektorki w PCPR nie ma od roku, to głąbie kto wydaje teraz decyzję?Kogo teraz obrażasz? Myśl zanim coś napiszesz!!!!!Jeśli ten fotel został zakupiony w 2019 to już za innych rządów!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 16:37:02

Niech się cieszy że tolerowali jej zachowania aż dociagnela do emerytury.Wystarczy poczytać protokoły.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych