Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielka klapa czerwonego strajku

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 14:38:20

Gdzie była wojowniczość Broniarza, gdy radykalnie pogarszał się los nauczycieli, a nauka staczała się w przepaść

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:30:42

Nie popieram strajku kosztem dzieci i rodziców ! Działanie destrukcyjne !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 19:54:56

A strajk kosztem pacjenta, mieszkańca?zawsze ktoś ucierpi.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:51:41

obecnie większość nauczycieli nie umie nauczać, więc skoro efekt ich pracy jest lichy to i pensja powinna być licha

#5 ~Marcin Raszkiewicz~

~Marcin Raszkiewicz~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:43:11

Gdyby nie było tzw dobrej zmiany PiS w edukacji, Zalewskiej,500 + na krowy lub propozycji by nauczyciele powiekszali demografie za 500+ za dziecko i wiele wiele innych sytuacji to nie było by strajku. Proszę napisz 1 z 2 po nazwisku - nie jako gość! Nauczyciele robią co mogą z tą popapraną reformą. Mam dzieci w 4 i 8 klasie. Widzę niedopracowaną reformę w podręcznikach moich dzieci i nieradzacych sobie z tym pedagogów. W 4 klasie sprawdź matematykę = skala, geometria, ułamki,miary, wagi, liczby w milionach. Nadmieniam że moje dziecko poszło do szkoły w wieku 6 lat. W 4 klasie ma dopiero 10 lat. Chore zmiany Pisu !!!

#6 ~Marcin Raszkiewicz~

~Marcin Raszkiewicz~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:52:43

c.d. Nie wiem czy chcielibyście pracować za te pieniądze w szkole i domu + rady pedagogiczne za te pieniądze. Oglądaj też inną TV niż swoją kłamliwą-propagandową TVP-is. Proszę niech Pani Szydło poda średnią zarobków nauczycieli w EU - bo PiS tak lubi powoływać się na średnie Europejskie :) Popieramy strajk nauczycieli - nie bądź Januszem :)

#7 ~Marcin Raszkiewicz~

~Marcin Raszkiewicz~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:52:52

c.d. Nie wiem czy chcielibyście pracować za te pieniądze w szkole i domu + rady pedagogiczne za te pieniądze. Oglądaj też inną TV niż swoją kłamliwą-propagandową TVP-is. Proszę niech Pani Szydło poda średnią zarobków nauczycieli w EU - bo PiS tak lubi powoływać się na średnie Europejskie :) Popieramy strajk nauczycieli - nie bądź Januszem :)

#8 ~M. R.~

~M. R.~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 23:13:51

Popieramy strajk nauczycieli! Podpisujcie się poniżej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 05:56:34

Gdyby nie było tzw dobrej zmiany PiS w edukacji, Zalewskiej,500 + na krowy lub propozycji by nauczyciele powiekszali demografie za 500+ za dziecko i wiele wiele innych sytuacji to nie było by strajku. Proszę napisz 1 z 2 po nazwisku - nie jako gość! Nauczyciele robią co mogą z tą popapraną reformą. Mam dzieci w 4 i 8 klasie. Widzę niedopracowaną reformę w podręcznikach moich dzieci i nieradzacych sobie z tym pedagogów. W 4 klasie sprawdź matematykę = skala, geometria, ułamki,miary, wagi, liczby w milionach. Nadmieniam że moje dziecko poszło do szkoły w wieku 6 lat. W 4 klasie ma dopiero 10 lat. Chore zmiany Pisu !!!

To, że dziecko poszło do szkoły w wieku 6 lat i teraz sobie nie radzi to wina pisu??? Przecież to pis zlikwidował obowiązek szkolny 6-latków i pozwolił rodzicom zdecydować czy chcą wysłać wcześniej dziecko do szkoły. Zapomniałeś już, jak Twoje dzieci uczyły się na dwie zmiany, bo w Ciechocinku była tylko jedna podstawówka? Odnoszę wrażenie, że część osób popiera strajk nauczycieli wyłącznie przez pryzmat dokopania pisowi. Smutne, że zakładnikami polityków stały się nasze dzieci.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 05:57:37

Nie popieram strajku nauczycieli.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:26:30

Ratujmy drzewa, ratujmy wiewiórki, ratujmy dziki, ratujmy nauczycieli. To nie jest protest polityczny.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:32:09

Klapa? Wszystkie placówki ciechocinskie strajkują.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:37:12

Czy to prawda, że nauczyciel Zieliński jest lamistrajkiem?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:07:52

Dlaczego ma strajkować? Z jego oświadczenia majątkowego za 11 miesięcy 2018 roku wynika, że jako nauczyciel zarabia godne pieniądze.

#15 ~men~

~men~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:15:56

W moim mieście strajkuje ok 90 % placówek, wnuczki nie chodzą do szkoły. Wychowywałem swoje dzieci w innych realiach, więc się nie będą się wymądrzał. Skoro kiedyś była ruina a teraz jest naj naj naj w każdym obszarze a zwłaszcza finansowa. Rozbudowany system socjalny najmniejszy deficyt to w czym problem dać podwyżkę nauczycielom. Po co emerytom jednorazowe 13 pensja jak chcą emerytury bez podatków, już raz płacili podatki  jak czynnie pracowali.  Proszę nie ubliżać nauczycielom cytat pana (i) Gość  " obecnie większość nauczycieli nie umie nauczać " to proszę ukończyć studia czasami podyplomówki i nauczać sam, w tedy będzie  super. Stare Rzymskie przysłowie zapomniane " Obyś uczył cudze dzieci "

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:32:18

Dlaczego emeryci dostaną 13? Bo zamiast nauczycieli zajmują się wnukami.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:58:03

Czy nauczyciele którzy udzielają korepetycji płacą podatki od tej fuchy?

#18 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 09:48:14

Popieramy strajk nauczycieli! Podpisujcie się poniżej.

M.R. biedny głupiec. Zdelegalizować ZNP, odsunąć od nauczania strajkujących nauczycieli oni nie nadają się do wykonywania zawodu zaufania publicznego.

#19 ~men~

~men~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:39:21

M.R. biedny głupiec. Zdelegalizować ZNP, odsunąć od nauczania strajkujących nauczycieli oni nie nadają się do wykonywania zawodu zaufania publicznego.

W latach 60/70 ubiegłego wieku, dostawałem linijką postawiona pionowo, miałem naderwane ucho od nauczyciela ale wychowali mnie ok nigdy nie bylem karany, osiągnąłem  jakiś sukces. W tamtych czasach byłem zły teraz oceniam pozytywnie. Drogi rodzicu lepiej być ostatnim kiedy uczą na najwyższym poziomie, niż być pierwszym kiedy marnie uczą. Jakoś usług ( w szerokim temacie ) zależny od  wynagrodzenia. czego oczekujesz za 2500 zł średnio. Zweryfikuj rodzicu swoje poglądy za 30/40 lat, wtedy zrozumiesz o czym pisze. Szanuję twoją opinię bo masz prawo, jak mam swoje prawo. Pozdrawiam, życz twoim dzieciom sukcesu osobistego i finansowego, bo to jest nas kapitał. Przepraszam ktoś musi pracować na nasze emerytury.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 06:02:56

Przeglądam oświadczenia majątkowe obecnych i byłych radnych będących nauczycielami i nie widzę słabych zarobków. Szkoda dzieciaków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych