Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WIELKA AFERA PO BYŁYM POLIGONIE

• Zamknięty Temat jest zamknięty
394 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 10:10:25

Dołączona grafika

fredzio

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 10:35:25

Wstawki tej ku...y to stają się żałosne.Nie martw się ku....o dosięgnie cię ręka sprawiedliwości.

#283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 10:37:19

Dołączona grafika

fredek

#284 ~Anioł stróż !~

~Anioł stróż !~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 10:52:55

Zapewniam cię( św, z małej) "EKSKREMENCIARZU"(!), Że od teraz, przestałeś by ANONIMOWYM!

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 20:56:23

Dołączona grafika

fredek

O! Ku...a sobie sprawiła aparat fotograficzny z samowyzwalaczem, robi sobie zdjęcia i puszcza na forum podpisując,że to jest fredek.

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 08:57:44

Nie pisz o marskości wątroby jakiegoś nadużywającego. Napisz o CENACH ( NA AUKCJACH SYSTEMOWYCH DREWNA).
Przyznam, że zaniemówiłem jak zobaczyłem -po jakich cenach kupują w toruńskich leśnictwach drewno średniowymiarowe. Brrrrrrrrrrrrr, co to będzie przed zimą?
Jeszcze jedno, do tych opluwających naszego Dendrologa.
Kto miał rację i komu wierzyć?

Oczywista oczywistość Panie Temida,że rację mają ci co nie kupują drewna od handlarzy tylko od właścicieli lasów

#287 ~Fan Club nabiału leśnego~

~Fan Club nabiału leśnego~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 19:06:04

W sobotę rozmawiałem z jedną z opisywanych na tym forum osób.Straszne jest jak zdrowego,normalnego człowieka można doprowadzić do rozstroju nerwowego nieprawdziwymi wpisami.
Mam nadzieję że w jak najszybszym czasie osoby pomawiane na tym forum przez chorych z nienawiści i niespełnionych ambicji ludzi wezmą się w garść i zweryfikują przy pomocy dobrego prawnika szkalujące ich wpisy. Osoby takie jak Fred i jemu podobna ruda postać która nadal jest zatrudniona w lasach i mści się za to że nie zasiadła na pewnym fotelu zostaną ukarane.
Dziwię się że Nadleśnictwo do tej pory nie wystąpiło do policji lub prokuratury o zbadanie numerów IP komputerów i nie wystąpiło na drogę prawną w celu zakończenia szkalowania przez dwóch panów.
Proszę zwrócić uwagę na wizerunek firmy kiedy ludzie czytają posty dotyczące sytuacji w lasach. Jaki jest wizerunek typowego leśniczego po takich wpisach? Jaki jest wizerunek policji i prokuratury? Chore osoby szkalujące różne instytucje w naszym mieście powinny poczuć gorzki smak tego że nie można nikogo bezkarnie opluwać i doprowadzać do tego że osoby te zamiast pracować normalnie każdego dnia obawiają się tego co alkoholik z intrygantem wpiszą na tym forum.Jednocześnie te dwie osoby uważają się za bardzo religijne i praworządne.Chore to wszystko.

#288 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 20:03:06

Dbamy o dobre imię leśników - oskarżamy wybranych, intrygujemy przeciwko nielicznym, najlepiej przyklejając im etykietkę, nawet zmierzająca do rozbicia rodziny, a co tam. A może wypowiemy się w sprawie sesji rady gminy Włocławek zwołanej na 30 czerwca 2011 r., przewidującej wygaszenie mandatu radnych dwóch leśników. Mówmy w obronie stołków tych radnych leśników. Zapraszam do zapoznania sie z programem sesji
Dbam o dobre imie leśników sa watpliwości rezygnuję z mandatu

#289 ~Anioł stróż !~

~Anioł stróż !~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 20:37:03

W sobotę rozmawiałem z jedną z opisywanych na tym forum osób.Straszne jest jak zdrowego,normalnego człowieka można doprowadzić do rozstroju nerwowego nieprawdziwymi wpisami.
Mam nadzieję że w jak najszybszym czasie osoby pomawiane na tym forum przez chorych z nienawiści i niespełnionych ambicji ludzi wezmą się w garść i zweryfikują przy pomocy dobrego prawnika szkalujące ich wpisy. Osoby takie jak Fred i jemu podobna ruda postać która nadal jest zatrudniona w lasach i mści się za to że nie zasiadła na pewnym fotelu zostaną ukarane.
Dziwię się że Nadleśnictwo do tej pory nie wystąpiło do policji lub prokuratury o zbadanie numerów IP komputerów i nie wystąpiło na drogę prawną w celu zakończenia szkalowania przez dwóch panów.
Proszę zwrócić uwagę na wizerunek firmy kiedy ludzie czytają posty dotyczące sytuacji w lasach. Jaki jest wizerunek typowego leśniczego po takich wpisach? Jaki jest wizerunek policji i prokuratury? Chore osoby szkalujące różne instytucje w naszym mieście powinny poczuć gorzki smak tego że nie można nikogo bezkarnie opluwać i doprowadzać do tego że osoby te zamiast pracować normalnie każdego dnia obawiają się tego co alkoholik z intrygantem wpiszą na tym forum.Jednocześnie te dwie osoby uważają się za bardzo religijne i praworządne.Chore to wszystko.

Masz wyjątkową percepcję! :-(((
Ja uczyniłem w sobotę tAK, JAK MI SUMIENIE PODPOWIADA -OD CO NAJMNIEJ 8 MIESIĘCY: zawiadomiłem Policję - K.W. w Bydgoszczy, za to, że osoba( by) szkalujace , paszkwilujące i wklejające " filmiki" ( NP.z pijakami), nie dośc , że łamią prawo, to wklejając " takie wizerunki" narażają Pana Andrzeja i Jego rodzinę na drwiny, na hańbiący wizerunek ojca!
P.S.

N ie widziałem ( nigdy!) Pana Andrzeja P......., ale wiem ( ludzie z naszej branży< stróżów i opiekunów> mówią)
, ze to PRAWY LEŚNIK i faktyczny stróż zasobów państwowych!
Po tych nikczemnych wpisach( nie przebierających w metodach ) paszkwilantów, coraz bardziej mnie utwierdzają fakty , o których opisuje Fred( Pan Andrzej), ze " jesteście zorganizowani i bezwzględni", dlatego postanowiłem wspomóc - ODWAŻNEGO STRÓZA !
Wiem też, że takich jak On wspiera Sędzia Najsprawiedliwszy..., aczkolwiek i Ci ziemscy( z Włocławka) także Go wspierają!

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 21:14:10

[quote name='Fan Club nabiału leśnego' timestamp='1309111564' post='786279']

Takie przypadki mają swoją genezę[ III zasada termodynamiki]!

#291 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:04:41

Ty ku...o będziesz ludzi wyzywać na tym forum od alkoholików i intrygantów! To ty przez swoje wpisy o Fredzie kiedy był leśniczym spie....łeś wizerunek nadleśnictwa, policji i prokuratury! Ku...y chciały zniszczyć ojca z jego rodziną przez pozbawienie pracy,domu i zrobienie go wariatem,przestępcą i zamknięcie w pierdlu! Takie ku....y trzeba skutecznie postawić przed sąd aby w przyszłości nie podnosiły łapy na normalne rodziny!Co byłoby z moją rodziną jakby wam ku....y udało się mnie zniszczyć?

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:06:49

Ty ku...o będziesz ludzi wyzywać na tym forum od alkoholików i intrygantów! To ty przez swoje wpisy o Fredzie kiedy był leśniczym spie....łeś wizerunek nadleśnictwa, policji i prokuratury! Ku...y chciały zniszczyć ojca z jego rodziną przez pozbawienie pracy,domu i zrobienie go wariatem,przestępcą i zamknięcie w pierdlu! Takie ku....y trzeba skutecznie postawić przed sąd aby w przyszłości nie podnosiły łapy na normalne rodziny!Co byłoby z moją rodziną jakby wam ku....y udało się mnie zniszczyć?

#293 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:37:57

Wizerunek lasów to widać po śmieciach w lesie i po możliwości kupna drewna opałowego.
Wizerunek policji to przedstawił ojciec zamordowanego Olewnika.
Nielegalne inwestycje w terenie leśnym po byłym poligonie ze szkodą dla środowiska przyrodniczego też przedstawiają czyjś wizerunek.

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:46:41

To niektóre osoby pracujące w lasach,policji i prokuraturze są święte i nietykalne! Tylko na Freda wolno sr...ć i go poniewierać w życiu i na forum!

#295 ~Anioł stróż !~

~Anioł stróż !~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 10:02:01

To niektóre osoby pracujące w lasach,policji i prokuraturze są święte i nietykalne! Tylko na Freda wolno sr...ć i go poniewierać w życiu i na forum!

Spokojnie Panie Andrzeju...
Już nie są - NIETYKALNI, PRZYNAJMNIEJ CI, którym Sąd zasądził - WYROKI!
To jest już "pierwsza jaskółka" powiewu, który nazywa się Sprawiedliwosc!

#296 ~z Gminy!~

~z Gminy!~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 10:04:59

Wizerunek lasów to widać po śmieciach w lesie i po możliwości kupna drewna opałowego.
Wizerunek policji to przedstawił ojciec zamordowanego Olewnika.
Nielegalne inwestycje w terenie leśnym po byłym poligonie ze szkodą dla środowiska przyrodniczego też przedstawiają czyjś wizerunek.

Co się tyczy " mozliwosci kupna drewna opałowego"(..>), to co Pan miał na mysli?
Czy porządne " kłody z wo"(!)?
Czy może " obałki- pieńki " juz pocięte( ukryte w stosach S2A- energ.) z - takze WO?

#297 G0ŚĆ

G0ŚĆ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 12:25:49

to wszystko smieszne
Dołączona grafika
Lubię poczytaćwiadomości

#298 ~Fan Club nabiału leśnego~

~Fan Club nabiału leśnego~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 20:23:36

Wizerunek lasów to widać po śmieciach w lesie i po możliwości kupna drewna opałowego.Wizerunek policji to przedstawił ojciec zamordowanego Olewnika.Nielegalne inwestycje w terenie leśnym po byłym poligonie ze szkodą dla środowiska przyrodniczego też przedstawiają czyjś wizerunek.

A Swistak z Fredem i Rudym zawijają to wszystko w sreberka :)

#299 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 07:51:17

W tym Królestwie Leśnym należy trochę przewietrzyć, szczególnie odpowiedzialnych za nielegalne inwestycje po poligonie i za tolerowanie Czajkinsa i Wąchatego.

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 13:14:28

A Swistak z Fredem i Rudym zawijają to wszystko w sreberka :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych