Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Widok z kamery

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 11:48:50

Czasem zaglądem okiem kamery pod tężnie. Dziś jest piękna pogoda, interesowało mnie czy pod tężniami jest tak samo słonecznie jak za moim oknem. Na monitorze ukazał się ponury, ciemny obraz. Wczoraj bylo podobnie. Przy Grzybku słonecznie, dużo ludzi spacerowało, a tężnie jakby z jakiegoś ponurego filmu. Dobrze że ten widok jest, ale może by inaczej ustawić kamerę, albo z moim monitorem jest coś "nie tak". Co o tym myśłicie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 14:46:07

A jakim cudem masz wgląd do kamery?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 20:58:26

haha jest 21;59...a na tezniach jeszcze dzień...
zreszta co cos caly czas tak udanie działa :D

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 05:44:33

no pewnie haha jest 6:55 a kamerka na grzybek wogole nie dziala, zresszta jak co weekend.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 20:15:01

http://www.ciechocin...kcja=art_kamery

#6 ~adriano~

~adriano~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 13:52:35

ja tam nie wiem o co wam chodzi :) bardzo ładny widok z kamerki na tężnie :) aż się chce iść na spacer :) Autor tematu się czepia albo faktycznie ma ciemny monitor hihi :P
pozdrawiam

#7 ~Coach Factory Store~

~Coach Factory Store~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 14:01:30

Then it suddenly ,LV Bags,dawned on me,Louis Vuitton Handbags. God was ,Coach Outlet Store,speaking to me ,Chanel Purses,the entire time ,Coach Factory Store,I was attempting,Coach Factory Outlet, to be still,Chanel Bag. I remembered the ,Coach Factory Outlet,music playing ,Chanel Purses,as I'd begun my quiet time,Coach Factory Store.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych