Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wiadomości z Ciechocina

323 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 10:58:20

Chyba ktoś tutaj myli pojęcia i czuć złość. Tu nie chodzi drogi mieszkańcu o zazdrość ludzie którzy pracują nie mogą na nic liczyć i są traktowani jak ktoś gorszy. Ci którzy żyją z cudzych podatków powinni to odpracowsc a jeśli nie, to nie powinni dostawać żadnej kasy. I jeszcze najgorsze jest to że nie wszystkie ale większość tych dzieciakow uczy się tego że skoro mamusia i tatuś siedzą w domu a państwo daje to one też nie będą się wysilać przecież mi się należy. Jeśli tobie podoba się taki stan to twój problem. Ale ja uważam że skoro z żoną place podatki ubezpieczenia robię jakiś wkład w ten kraj to powinienem coś z tego mieć a nie jakieś pasożyty którym nie chce się rano wstać. I będę popierał wszystkich którzy będą strajkowac.

#282 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 11:11:08

To niech zaczną dawać tą pracę tym którzy korzystają z zasiłków. Niech to opracowują..tylko jest problem ze gmina nie ma tyle pracy dla wszystkich. I nie ma na to kasy.

#283 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 11:14:18

Tylko zasiłki pobierają ci którzy pracują. I to nie małe pieniądze. Niestety. I oby dwoje pracują. Kombinacja z umową o pracę i ma się też wszystko. I stypendium i żywność i zasiłki.

#284 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 21:10:33

Czy w Ciechocinie coś się dzieje?

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 18:03:40

Wpis dla niektórych osób na kierowniczych stanowiskach, ponieważ najwyraźniej zapomnieli o starej, ale jakże prawdziwej przestrodze,, KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI - prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw!

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 22:18:58

Bieda wkrada się w nasze społeczeństwo, pojawiają się już przypadki objeżdżania naszej gminy i wpraszania się na przysłowiową szklankę herbaty. Głód doprowadził już do tego, że szuka się wiosną grzybów po okolicznych Borach i lasach. Proponuję aby u niektórych sołtysów (obecnych i tych byłych) ustawić jakieś np. wiadra do których zbierzemy dary i spakujemy paczki, które z pewnością są i pewnie będą potrzebne. Pozwólmy im przetrwać patrząc w przyszłość z nadzieją choćby dwa lata...

#287 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 20:34:19

Bieda wkrada się w nasze społeczeństwo, pojawiają się już przypadki objeżdżania naszej gminy i wpraszania się na przysłowiową szklankę herbaty. Głód doprowadził już do tego, że szuka się wiosną grzybów po okolicznych Borach i lasach. Proponuję aby u niektórych sołtysów (obecnych i tych byłych) ustawić jakieś np. wiadra do których zbierzemy dary i spakujemy paczki, które z pewnością są i pewnie będą potrzebne. Pozwólmy im przetrwać patrząc w przyszłość z nadzieją choćby dwa lata...

Mógłbyś jaśniej...bo nic nie rozumiem.

#288 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 19:23:55

A,O siedzi i pachnie pozwala przydupasom na zemstę a gmina za to  płaci ale zniszczyć zgnoić pokazać że jestem górą 

#289 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 21:38:34

Narodzie co się z Tobą dzieje. Przywykliscie do obelg, obrzucania błotem, wyzwisk. I ciężko teraz w normalnym świecie się odnaleźć. Zacznijcie się nawzajem szanować, być milszymi dla siebie.

#290 ~zadowolony rodzic~

~zadowolony rodzic~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 13:51:14

Wielkie gratulacje dla zwyciężczyni konkursu na dyrektora szkoły w Ciechocinie.

Brawo Pani Aleksandro :)  :)  :)  :)  :)  :) 

#291 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 18:57:06

brawo Pani Olu gratulacje

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 22:02:44

Brawo, brawo. Nareszcie zaczyna się rozwalać to towarzystwo wzajemnej adoracji po wc. Bardzo dobry wybór. Gratulacje.

#293 ~Xxxx~

~Xxxx~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 06:22:06

Gratulacje dla nowej Pani Dyrektor

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:02:24

Oglądaliście ostatnią sesję RG? Polecam, szczególnie drugą połowę. Wychodzą "kwiatki"...

#295 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 17:22:51

Ja oglądałam. I osobiście stwierdzam że do sprawy przeciw byłemu WC powinni być powołani jego przydupasy. Jako świadkowie. Niech się wykażą swoją wiedzą na ten temat. W końcu wiedzieli co wyprawia WC.

#296 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:47:00

Ja oglądałam. I osobiście stwierdzam że do sprawy przeciw byłemu WC powinni być powołani jego przydupasy. Jako świadkowie. Niech się wykażą swoją wiedzą na ten temat. W końcu wiedzieli co wyprawia WC.

Z tego co było wcześniej słychać, to chyba WC ma już jakichś wyrok w zawieszeniu? Czy to nie będzie już recydywa? Bo ta sprawa jest bardzo podobna do poprzedniej? A tak na marginesie to gdzie była sekretarz? Gdzie był skarbnik? Gdzie był kierownik i ten od inwestycji i ten od gospodarki wodno-ściekowej? Wzięli tyłki w trok i poszli? A ten cyrk został? Ja bym ich też pociągnął do odpowiedzialności za współudział! Kasę to brali i jak mówili, że za 4 tyś. to by z łóżka do pracy nawet nie wstali! To niech też odpowiadają! Gmina to nie dojna krowa, która nawet nie mruczy jak się ją doi?

#297 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:31:09

Z tego co było wcześniej słychać, to chyba WC ma już jakichś wyrok w zawieszeniu? Czy to nie będzie już recydywa? Bo ta sprawa jest bardzo podobna do poprzedniej? A tak na marginesie to gdzie była sekretarz? Gdzie był skarbnik? Gdzie był kierownik i ten od inwestycji i ten od gospodarki wodno-ściekowej? Wzięli tyłki w trok i poszli? A ten cyrk został? Ja bym ich też pociągnął do odpowiedzialności za współudział! Kasę to brali i jak mówili, że za 4 tyś. to by z łóżka do pracy nawet nie wstali! To niech też odpowiadają! Gmina to nie dojna krowa, która nawet nie mruczy jak się ją doi?

POPIERAM.

#298 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:30:51

Powinien się tym zainteresować jakiś reporter i zrobić program TV. Sprawa nabrała by rozgłosu. Wtedy odpowiedzialni za tą sytuację urzędnicy ponieśli by konsekwencje i była by to przestroga dla innych, że nie można robić takich rzeczy bezkarnie, że ucieczka ze stanowiska nic nie pomaga!

#299 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:10:31

Jeszcze nie wszyscy przydupasy uciekli że stanowiska. Jeszcze przebywają na zasilkach macierzyńskich i wychowawczych. Ale to wszystko do czasu. Poczekamy na kolejych oszolomow jak będą sami uciekać z naszej gminy. Lub zostaną wydaleni z tad. Przyjdzie tyska na matyska...

#300 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:34:18

Mam pytanko odnośnie pani, którą obecny burmistrz Kowalewa, zatrudnił na stanowisku wiceprezesa ZGKiM Kowalewo Pomorskie. Jak sprawdzała się w Ciechocinie , tzn. czy tą panią, kojarzycie z  szczególnymi zdolnościami lub umiejętnościami , wymaganymi dla sprawowania tak odpowiedzialnego stanowiska? Proszę o poważne opinie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych