Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wiadomości z Ciechocina

233 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:11:50

Właśnie, dobre pytanie. Gmina podobno taka zadłużona, a WC dla niektórych, tzw. "swoich" poddanych był hojny, od Urzędu Gminy począwszy, na oświacie kończąc.

Gdybyś ni był głuchy i ślepy , to byś nie pisał ,,podobno'' , to było pokazane na wizji i fonii . Co do ,,poddanych'' , jeśli są dobrymi pracownikami należy być hojnym ,a plewy i lenie won .

#182 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:04:42

Co tam słychać, co się dzieje?

#183 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:55:34

A słychać to że jest zakaz parkowania samochodów przy Szkole w Ciechocinie od stroni Zapłoci.

#184 ~Xxxx~

~Xxxx~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:36:20

To niech będzie zakaz wjezdzania osobom postronnym tzn rodzicom dziadków od strony dawnego posterunku policji. Bo nie którzy jak by mogło to samochodem wyjechali by do szkoły. Skoro jest parking to niech każdy wjeżdża na parking. A te parę metrów przejścia do szkoły nikomu nie zaszkodzi a wręcz odwrotnie wyjdzie to na zdrowie

#185 ~Hmmm...~

~Hmmm...~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:07:14

To nauczyciele tez niech maja zakaz wjazdu autami na teren szkoly... Co niektorzy nauczyciele potrafia szybko jechac ta waska droga i jeszcze trabic na dzieci by zeszly z drogi. A tyle sie mowi w tej szkole o bezpieczenstwie dzieci...

#186 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 14:57:18

A słychać to że jest zakaz parkowania samochodów przy Szkole w Ciechocinie od stroni Zapłoci.

Zakazu tam nie ma. Zamknięta jest furtka, przez którą dzieciaki czasem wybiegały na drogę. Sama miałam tam kiedyś niebezpieczne zdarzenie, kiedy dziecko wbiegło mi przed samochód. Wielkie szczęście że wolno jechałam. W końcu ktoś pomyślał i zlikwidował to wyjście.

#187 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 21:45:35

Zakazu tam nie ma. Zamknięta jest furtka, przez którą dzieciaki czasem wybiegały na drogę. Sama miałam tam kiedyś niebezpieczne zdarzenie, kiedy dziecko wbiegło mi przed samochód. Wielkie szczęście że wolno jechałam. W końcu ktoś pomyślał i zlikwidował to wyjście.

I dobrze, że tak zrobili.

#188 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 12:38:52

Też uważam że to dobre rozwiązanie

#189 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 16:09:45

Czy "ankieter" aktywny w dalszym ciągu? Może zrobił sobie przerwę i czeka co czas przyniesie. :D  :D

#190 ~Brodnica~

~Brodnica~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 20:20:51

Ankieter już ubrał sweter!

#191 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 20:28:01

Kupię działkę budowlaną na terenie gm.Ciechocin.Mile widziane tereny leśne, wiadomości tel. 56 / 655-23-55.

#192 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:41:21

Na stronie Urzędu jest coś takiego:

#193 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:48:21

Obwieszczenie Wójta Gminy Ciechocin z dnia 07.02.2019 r. o wydaniu decyzji dotyczącej zmiany użytkowania pomieszczeń w gimnazjum w Nowej Wsi.

#194 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:49:10

Mam pytanie, dlaczego dopiero teraz Szanowna Pani Dyrektor wystąpiła o zmianę sposobu użytkowania części obiektu?, czy wcześniej taka procedura nie obowiązywała?, chyba że wszystko załatwiał "wszechwładny" budowniczy wyciągów w Golubiu-Dobrzyniu przy pomocy "super dziennikarki" skazanej przez Sąd w Brodnicy za oszustwa. Pomyśleć, że taka baba pracowała w naszym urzędzie i lizała dupę wodza, ohyda. Na nic jednak to się zdało ponieważ społeczeństwo gminy zrozumiało głupotę tych ludzi i wybrało spokój, rozsądek, demokrację w każdym calu.

#195 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 00:02:23

Mam pytanie, dlaczego dopiero teraz Szanowna Pani Dyrektor wystąpiła o zmianę sposobu użytkowania części obiektu?, czy wcześniej taka procedura nie obowiązywała?, chyba że wszystko załatwiał "wszechwładny" budowniczy wyciągów w Golubiu-Dobrzyniu przy pomocy "super dziennikarki" skazanej przez Sąd w Brodnicy za oszustwa. Pomyśleć, że taka baba pracowała w naszym urzędzie i lizała dupę wodza, ohyda. Na nic jednak to się zdało ponieważ społeczeństwo gminy zrozumiało głupotę tych ludzi i wybrało spokój, rozsądek, demokrację w każdym calu.

No bo jak zwykle i to też było pewnie robione na dziko? A teraz to już chyba śliwki po obiedzie? Czy tak można robić? Najpierw przystosować budynek szkoły i prowadzić w nim zupełnie inną działalność niż uczenie, a dopiero później po roku czy dwóch, załatwiać papiery? Chyba powinno być odwrotnie najpierw papiery a później inna działalność? 

#196 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 18:00:13

I tu się nie zatrzymujemy, bo pod lupę zostały jeszcze szkoły.

#197 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 12:58:15

I nie tylko za to !!!

#198 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 17:59:33

Fakt, była bibliotekarka oburzyła się chyba na kilka zdań prawdy o jej pracy, bo te posty zniknęły. Trzeba było uczciwie wykonywać obowiązki to teraz nie było by konieczności pilnowania forum...

A gdzie była bibliotekarka kiedy jej brat, wójtem zwany zwalniał wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie od niego. Trzeba było wtedy prosić wielebnego o pomoc, żeby głupotę wybił ze łba i zostawił ludzi w spokoju.

#199 ~Lolo~

~Lolo~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:51:41

Bibliotekarka ze Świętosławia funkcjonowała tylko dzięki swojemu bratu. Dość nepotyzmu klikom i funkcjonowaniu bez elementarnej wiedzy. Tej pani wójt powinien już dawno podziękować za jej lekceważące i olewające podejście do pracy. Leniom dięlujemy!!!!

#200 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 19:40:34

Koniec z rodzinnymi ukladzikami. Jak się nie potrafi szanować pracy i przełożonych, trzeba szanować panią w pośredniaku. Pani Dyrektor postąpiła słusznie i jak będzie potrzeba- zbiorę 500 podpisów z poparciem dla jej decyzji!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych