Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Weterynarz w Rypinie - kogo wybrać

weterynarz zwierzęta lekarz najlepszy porady

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 10:55:56

Bardzo zasmuciła mnie wiadomość, że pani Karolina zamknęła gabinet przy ul. Dłutka. Jak dla mnie był to lekarz w Rypinie, o rzetelnej wiedzy, niezwykłej empatii, współczuciu dla właścicieli swoich pupili. Leczyła mojego psa przez sześć lat, a w początkowej fazie po ciężkiej hipoglikemii wręcz przywróciła go do życia i była z nami aż do końca. Nie mogę się wypowiadać na temat innych weterynarzy, ponieważ nie miałam okazji korzystać z ich usług po prostu mój pies nie chorował. Pani Karolina to naprawdę lekarz z powołania i wielka szkoda, że odeszła do pobliskiej Brodnicy, ale z tego co mi wiadomo, to między innymi przez niefrasobliwość nadopiekuńczych właścicieli zwierząt zapadła ta decyzja.

#22 ~Hana~

~Hana~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 13:31:11

Dla psa zdecydowanie polecam Panią Natalię Tomaszewską. Zdecydowania nie polecam Pani Kozłowskiej - jeszcze długo, długo nie, jeśli w ogóle kiedykolwiek. Innych nie znam.

#23 ~Kay~

~Kay~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 13:42:08

Za wszelkie informacje z Państwa strony bardzo dziękuję. Koniec końców wylądowaliśmy z maluchem w gabinecie przy ul. Mleczarskiej. Pierwszym razem przyjmowała nas bardzo sympatyczna Pani weterynarz, genialne podejście do psiaka (później okazało się, że sama ma Yorka, więc może dlatego?). Kolejna wizyta była troszeczkę mniej przyjemna, bo była druga z Pań urzędujących w tym gabinecie, miła, ale brakowało jej "ciepła" w stosunku do zwierzaka. Zostajemy tam u Pani nr 1 :)

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 17:14:15

Dla psa zdecydowanie polecam Panią Natalię Tomaszewską. Zdecydowania nie polecam Pani Kozłowskiej - jeszcze długo, długo nie, jeśli w ogóle kiedykolwiek. Innych nie znam.

Ile osób tyle opinii. Polecam Panią Kozłowską. Chodzę do niej z moimi zwierzakami i jestem zadowolona. Panią Tomaszewską również polecam

#25 ~LuckyLuke~

~LuckyLuke~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 13:13:02

Racja, nie ma co sie sugerowac cena uslug. Wiadomo, ze dobry weterynarz ma okreslone stawki i za fachową opieke nad zwierzakiem trzeba zaplacic.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 14:10:01

Pani Karolina z dlutka , wazniejsze dla niej jest zwierzatko niz kasa. Pomagala mojej psinie jak powiedzialem ze nie stac mnie na leczenia to i tak podala lekarstwa i powiedziala ze kase oddam jak bede mial

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:21:07

Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje Karolina Fałkowska

#28 ~Justaaa~

~Justaaa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:23:56

Póki co nie mialam potrzeby korzystac z uslug miejscowych lekarzy weterynarii. Wiem jednak jak trudny jest to zawod. Moja kolezanka jest lekarzem weterynarii i jestem w szoku, ile obowiazkow na niej ciazy. Nie tylko leczy zwierzeta domowe, ale rowniez hodowlane, egzotyczne. Poza tym musi tez leczyc choroby odzwierzece i kontrolowac zywnosc, ktora pochodzi od zwierzat.

#29 ~Psiara~

~Psiara~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:47:21

Polecam Panią Natalię Tomaszewską. Leczy nasze zwierzaki od prawie 10 lat. Wiele razy przeprowadzała zabiegi, sterylizacje. Ma serce dla zwierzaków i wiele cierpliwości dla właścicieli. Nie polecam za to czytania trolli na forum, które ostatnią albo się szybko mnożą albo bardzo nudzą :)

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:49:53

W Rypinie nie ma dobrego weterynarza a napewno nie Pani Natalia.... która uśmierca psy i koty... nie przyzna sie do tego oczywiście ale ja byłam świadkiem wiec wiem co mowię!!! Jedna właścicielka uśmierconego zwierzaka na pewno nie popuści jej i sprawa poszła juz dalej... najlepszy weterynarz to 4lapy w Brodnicy!!!! Tam leczą zwierzaki z sercem a nie jak tu w rypinie aby kasa sie zgadzała na koniec.... mnie tez pani N oszukała i kłamała jak z nut.... nawet po twarzy widać ze wredne babsko z niej!!!!

Prawdziwa z Ciebie "lola"(czyt. krowa), właśnie wybiorę Panią Natalię, ponieważ uważam, że to konkurencja wypisuje te wszystkie bzdury.

#31 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:22:34

Również polecam Panią Natalie.

#32 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:09:43

Człowieku jaka konkurencja w Rypinie....

#33 ~Ido~

~Ido~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 15:56:13

Pani Natalia Tomaszewska z Rypina to najlepsza weterynarz z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Bardzo dobre podejście do zwierzaków i pełen profesjonalizm. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 16:07:33

Pani Natalia Tomaszewska z Rypina to najlepsza weterynarz z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Bardzo dobre podejście do zwierzaków i pełen profesjonalizm. 

Profesjonalizm zgoda.Podejście do zwierzaków jak robot-zero uczuć.

#35 ~weterynarz~

~weterynarz~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:54:06

lubię kiedy klikowi piana cieknie z pyska

#36 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 12:24:34

Dajcie spokój ta Pani Natalia to porażka jakaś.. zero jakichkolwiek uczuć do zwierząt. Tej pani trzeba zabrać prawa do wykonywania zawodu!!!!!! Ma ’swoich’ ludzi którzy do niej przychodzą ale juz niedługo to sie skończy jak sie zawiodą tak jak duża liczba ludzi z Rypina. A co do konkurencji to nie ma żadnej w rypinie zero!!!

#37 ~Psiara~

~Psiara~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 13:40:20

oj na forum wyczuwalne są jakieś poważne zaburzenia obsesyjne. 

#38 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 21:22:16

Dobry wet...najbliżej w Brodnicy.

#39 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:49:31

Polecam panią Natalię nieobra żarcie ludzi to że zwierząt zdychaja to nie zawsze zależy od weterynarza trzeba być obiektywnym. Miałam wiele problemów z moimi wierzakam nigdy mi pani Natalia nie odmówił A była to i niedziela i kiedyś święta. A poza tym weterynarz to też człowiek który czasem musi odpoczywać, czasem może mieć gorszy dzień. Czy my zawsze w swoich pracach robimy wszystko super?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: weterynarz, zwierzęta, lekarz, najlepszy, porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych